hps
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ 15 Δ ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ
Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή05/11/2310:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α.2-1
ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή05/11/2310:00ΔΡΟΣΟΣ Ε.2-4
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΜΑΛΑΚΑΣΑΣΚυριακή05/11/2310:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑυλώναΣάββατο11/11/2309:45ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.4-6
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΜΑΛΑΚΑΣΑΣΚυριακή12/11/2310:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.0-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή12/11/2310:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..7-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Αγίου ΣτεφάνουΚυριακή19/11/2310:00ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.7-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΣυκαμίνουΚυριακή19/11/2310:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.0-10
ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή19/11/2310:00ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.1-9


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή26/11/2300:003-0 α.α.
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΜΑΛΑΚΑΣΑΣΚυριακή26/11/2310:00ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.4-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑυλώναΚυριακή26/11/2310:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-6


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή03/12/2300:000-3 α.α.
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΣυκαμίνουΚυριακή03/12/2310:00ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.2-8
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή04/02/2409:45ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή10/12/2300:003-0 α.α.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή10/12/2309:45ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.3-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑυλώναΚυριακή10/12/2309:45ΓΙΩΤΑΚΗΣ Π.0-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή17/12/2300:000-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή17/12/2309:45ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.2-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΣυκαμίνουΚυριακή17/12/2309:45ΓΙΩΤΑΚΗΣ Π.3-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή14/01/2400:003-0 α.α.
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑυλώναΚυριακή14/01/2409:45ΓΙΩΤΑΚΗΣ Π.2-5
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή14/01/2409:45ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή21/01/2400:000-3 α.α.
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣυκαμίνουΚυριακή21/01/2409:45ΓΙΩΤΑΚΗΣ Π.1-6
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Άνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή21/01/2409:45ΚΑΖΑΣ Π.7-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή28/01/2400:003-0 α.α.
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή28/01/2409:45ΓΙΩΤΑΚΗΣ Π.0-3
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή28/01/2409:45ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..4-0