Capelli
active
dipnosofistirion
Antrantis
pyroprolipsi

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-23
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12

Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΚυριακή20/11/2212:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .1-7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή20/11/2212:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-5
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Κορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή20/11/2212:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.5-0
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣARENA ΒΑΡΗΣΚυριακή20/11/2212:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.7-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΒούλαςΚυριακή20/11/2212:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΚυριακή27/11/2210:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒουλιαγμένηςΚυριακή27/11/2212:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΑναβύσσουΚυριακή27/11/2212:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΒάρηςΚυριακή27/11/2212:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.13-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΡΚΟΒούλαςΚυριακή27/11/2212:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .5-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚαλυβίωνΚυριακή04/12/2212:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-6
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥARENA ΒΑΡΗΣΚυριακή04/12/2212:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .0-3
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΚερατέαςΚυριακή04/12/2212:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-5
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή04/12/2212:00ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή04/12/2212:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΒούλαςΚυριακή11/12/2212:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-4
ΜΑΡΚΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΜαρκόπουλουΚυριακή11/12/2212:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΒάρηςΚυριακή11/12/2212:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.1-3
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑναβύσσουΚυριακή11/12/2212:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .6-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΒουλιαγμένηςΚυριακή11/12/2212:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή18/12/2212:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-8
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΜαρκόπουλουΚυριακή18/12/2212:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.3-2
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚερατέαςΚυριακή18/12/2212:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.0-4
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΜΑΡΚΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή18/12/2212:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.4-1
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΚυριακή18/12/2212:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΑΝΑΒΟΛΗΚυριακή15/01/2300:00
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒούλαςΚυριακή15/01/2312:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Λαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή15/01/2312:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-3
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΒάρηςΚυριακή15/01/2312:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑναβύσσουΚυριακή15/01/2312:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή22/01/2312:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.2-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑναβύσσουΚυριακή22/01/2312:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.4-0
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΒάρηςΚυριακή22/01/2312:00ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.9-0
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΡΚΟΚερατέαςΚυριακή22/01/2312:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.0-4
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή22/01/2312:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.8-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒουλιαγμένηςΚυριακή29/01/2312:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .0-3
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή29/01/2312:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή29/01/2312:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.1-9
ΜΑΡΚΟ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΜαρκόπουλουΚυριακή29/01/2312:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.0-4
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒούλαςΚυριακή29/01/2312:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΚυριακή05/02/2312:00
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΜΑΡΚΟΑναβύσσουΚυριακή05/02/2312:00
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΜαρκόπουλουΚυριακή05/02/2312:00
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΚερατέαςΚυριακή05/02/2312:00
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗARENA ΒΑΡΗΣΚυριακή05/02/2312:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΜΑΡΚΟ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΜΑΡΚΟ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΜΑΡΚΟ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΜΑΡΚΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ