active
dipnosofistirion
Antrantis
pyroprolipsi
Capelli

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-23
Δ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ16

<< Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ16

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή13/11/2210:00ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.0-1
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή13/11/2210:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.7-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή13/11/2210:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.4-3
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή13/11/2210:00ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔροσιάςΚυριακή20/11/2210:00ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.4-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω ΑχαρνώνΚυριακή20/11/2210:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.5-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή20/11/2210:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή20/11/2210:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή27/11/2210:00ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.2-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή27/11/2210:00ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.0-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή27/11/2210:00ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή27/11/2210:00ΜΑΓΓΟΓΙΑΣ Π.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔροσιάςΚυριακή04/12/2210:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..1-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή04/12/2210:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.3-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή04/12/2210:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-6
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή04/12/2210:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.0-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή11/12/2210:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή11/12/2210:00ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-7
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή11/12/2210:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.1-1
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή11/12/2210:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔροσιάςΚυριακή18/12/2210:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.1-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίου ΣτεφάνουΚυριακή18/12/2210:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.10-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή18/12/2210:00ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..4-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή18/12/2210:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή15/01/2310:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή15/01/2310:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..1-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή15/01/2310:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-8
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή15/01/2310:00ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή22/01/2310:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή22/01/2310:00ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..0-6
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή22/01/2310:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΔροσιάςΚυριακή22/01/2310:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.4-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή29/01/2310:00ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.1-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή29/01/2310:00ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή29/01/2310:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.1-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή29/01/2310:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή05/02/2310:00
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Άνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή05/02/2310:00
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή05/02/2310:00
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔροσιάςΚυριακή05/02/2310:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ