active
Capelli
pyroprolipsi
dipnosofistirion
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-23
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ16

<< Β΄ΟΜΙΛΟΣ Κ16
Δ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ16 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή13/11/2210:00ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..1-1
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔροσιάςΚυριακή13/11/2210:00ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.0-8
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΓέρακαΚυριακή08/01/2310:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΚυριακή08/01/2310:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΜαραθώναΚυριακή20/11/2210:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-4
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή20/11/2210:00ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΔιώνηςΚυριακή20/11/2210:00ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..1-6
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΚυριακή20/11/2210:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.5-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή27/11/2210:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..1-1
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΣταμάταςΚυριακή27/11/2210:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-3
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΚυριακή27/11/2210:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΓέρακαΚυριακή27/11/2210:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΚυριακή04/12/2210:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.3-1
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔιώνηςΚυριακή04/12/2210:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-4
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΝΟΙΞΗΓέρακαΚυριακή04/12/2210:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣΡαφήναςΚυριακή04/12/2210:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.5-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΡαφήναςΚυριακή11/12/2210:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.2-3
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΣταμάταςΚυριακή11/12/2210:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή11/12/2210:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.7-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή11/12/2210:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑΝΑΒΟΛΗΚυριακή18/12/2210:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή18/12/2210:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..4-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓέρακαΚυριακή18/12/2210:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΚυριακή18/12/2210:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔιώνηςΚυριακή15/01/2310:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-5
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή15/01/2310:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΡαφήναςΚυριακή15/01/2310:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-4
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣταμάταςΚυριακή15/01/2310:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔιώνηςΚυριακή22/01/2310:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-7
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΜαρίναςΚυριακή22/01/2310:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.0-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣΡαφήναςΚυριακή22/01/2310:00ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.6-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΜαραθώναΚυριακή22/01/2310:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΚυριακή29/01/2310:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-1
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΣταμάταςΚυριακή29/01/2310:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..0-6
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή29/01/2310:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.6-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓέρακαΚυριακή29/01/2310:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΡαφήναςΚυριακή12/02/2310:00
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣΔιώνηςΚυριακή12/02/2310:00
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή12/02/2310:00
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΜαραθώναΚυριακή12/02/2310:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΝΟΙΞΗ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣ