ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Active
molten
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

Πρώτο Προηγούμενο 31 από 84 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Γ Κατηγορία (1η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή30/09/1816:303-2
2.Γ Κατηγορία (2η αγ.)Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑγίας ΆνναςΤετάρτη03/10/1816:150-2
3.Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑνθούσαςΣάββατο13/10/1812:000-7
4.Γ Κατηγορία (4η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή14/10/1816:002-2
5.Γ Κατηγορία (5η αγ.)ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή21/10/1816:001-2
6.Γ Κατηγορία (6η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή28/10/1815:000-3
7.Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο03/11/1812:004-1
8.Γ Κατηγορία (7η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο03/11/1815:003-0
9.Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή04/11/1812:006-5
10.Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΔιώνηςΣάββατο10/11/1810:000-4
11.Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση)ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓλυκών ΝερώνΚυριακή11/11/1812:004-3
12.Γ Κατηγορία (8η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή11/11/1815:001-4
13.Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο17/11/1812:002-1
14.Γ Κατηγορία (9η αγ.)ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΣταμάταςΚυριακή18/11/1815:001-0
15.Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο24/11/1812:002-3
16.Κ 10 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση)ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝPlanet CosmosΣάββατο24/11/1812:304-4
17.Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση)ΜΑΡΚΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΜαρκόπουλουΚυριακή25/11/1812:004-1
18.Γ Κατηγορία (10η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή25/11/1815:003-2
19.Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο01/12/1812:003-0
20.Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή02/12/1811:005-0
21.Κ 10 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή02/12/1812:006-5
22.Γ Κατηγορία (11η αγ.)ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓέρακαΚυριακή02/12/1815:000-0
23.Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο08/12/1812:301-7
24.Κ 10 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η φάση)ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΝέας ΜάκρηςΣάββατο08/12/1813:001-6
25.Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ (6η φάση)ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑνθούσαςΚυριακή09/12/1812:000-1
26.Γ Κατηγορία (12η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή09/12/1815:001-1
27.Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο15/12/1812:005-1
28.Γ Κατηγορία (13η αγ.)ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΔιονύσουΣάββατο15/12/1815:003-0
29.Κ 10 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή16/12/1812:004-3
30.Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ (3η φάση)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο22/12/1812:001-3
31.Γ Κατηγορία (14η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή23/12/1815:003-1
32.Γ Κατηγορία (15η αγ.)ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚουβαράΣάββατο05/01/1915:001-1
33.Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο12/01/1912:002-1
34.Κ 10 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση)ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑΝΑΒΟΛΗΚυριακή13/01/1900:00
35.Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ (8η φάση)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή13/01/1912:000-4
36.Γ Κατηγορία (16η αγ.)ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΣυκαμίνουΚυριακή13/01/1915:000-3
37.Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ (9η φάση)ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΜαρκόπουλουΚυριακή20/01/1910:000-2
38.Κ 10 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (6η φάση)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή20/01/1912:006-1
39.Γ Κατηγορία (17η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή20/01/1915:004-0
40.Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΡαφήναςΣάββατο26/01/1912:301-1
41.Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ (10η φάση)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚερατέαςΚυριακή27/01/1912:002-0
42.Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο02/02/1912:005-1
43.Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ (11η φάση)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή03/02/1912:000-2
44.Γ Κατηγορία (19η αγ.)ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓραμματικούΚυριακή03/02/1915:002-1
45.Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.)ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓλυκών ΝερώνΣάββατο09/02/1913:001-0
46.Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ (12η φάση)ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚουβαράΚυριακή10/02/1912:001-2
47.Γ Κατηγορία (20η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή10/02/1915:001-3
48.Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ (15η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο16/02/1912:00
49.Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ (13η φάση)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΜΑΡΚΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή17/02/1911:004-0
50.Γ Κατηγορία (21η αγ.)ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΠολυδενδρίουΚυριακή17/02/1915:002-1
51.Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ (16η αγ.)ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΡαφήναςΣάββατο23/02/1912:30
52.Γ Κατηγορία (22η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή24/02/1915:00
53.Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ (14η φάση)ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚουβαράΚυριακή03/03/1911:00
54.Γ Κατηγορία (23η αγ.)ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
55.Γ Κατηγορία (24η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
56.Γ Κατηγορία (25η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
57.Γ Κατηγορία (26η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
58.Γ Κατηγορία (27η αγ.)Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
59.Γ Κατηγορία (28η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
60.Γ Κατηγορία (29η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
61.Γ Κατηγορία (30η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
62.Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ (15η φάση)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
63.Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ (17η φάση)ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
64.Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ (18η φάση)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
65.Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ (17η αγ.)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
66.Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ (18η αγ.)ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ