Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Γ Κατηγορία (1η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 01/10/23 | 16:30 | 2-4 |
2. | Γ Κατηγορία (2η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 21/10/23 | 16:00 | 5-0 |
3. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | BATISTA | Σάββατο | 04/11/23 | 12:30 | 8-0 |
4. | Γ Κατηγορία (3η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 05/11/23 | 15:00 | 0-2 |
5. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Συκαμίνου | Σάββατο | 11/11/23 | 12:30 | 0-9 |
6. | Γ Κατηγορία (4η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 2-0 |
7. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | BATISTA | Σάββατο | 18/11/23 | 12:30 | 1-3 |
8. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | BATISTA | Σάββατο | 25/11/23 | 12:30 | 7-0 |
9. | Γ Κατηγορία (6η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 2-2 |
10. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 02/12/23 | 12:30 | 1-7 |
11. | Γ Κατηγορία (7η αγ.) | ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 2-1 |
12. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Πολυδενδρίου | Σάββατο | 09/12/23 | 12:30 | 0-6 |
13. | Γ Κατηγορία (8η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 1-2 |
14. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | BATISTA | Σάββατο | 16/12/23 | 12:30 | 3-1 |
15. | Γ Κατηγορία (9η αγ.) | ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Κουβαρά | Σάββατο | 16/12/23 | 15:00 | 0-0 |
16. | Γ Κατηγορία (10η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 07/01/24 | 15:15 | 1-7 |
17. | Γ Κατηγορία (11η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 14/01/24 | 11:00 | 1-3 |
18. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Νέων Παλατίων | Σάββατο | 20/01/24 | 12:30 | 1-4 |
19. | Γ Κατηγορία (12η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 21/01/24 | 15:15 | 3-4 |
20. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ | BATISTA | Σάββατο | 27/01/24 | 12:30 | 6-0 |
21. | Γ Κατηγορία (13η αγ.) | Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Βούλας | Σάββατο | 27/01/24 | 15:15 | 1-1 |
22. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 03/02/24 | 12:30 | 2-0 |
23. | Γ Κατηγορία (14η αγ.) | ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Βάρης | Σάββατο | 03/02/24 | 15:30 | 2-0 |
24. | Β ΦΑΣΗ Κ13 (1η αγ.) | ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Αγίου Στεφάνου | Σάββατο | 10/02/24 | 12:30 | 4-0 |
25. | Γ Κατηγορία (15η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 11/02/24 | 15:30 | 2-0 |
26. | Β ΦΑΣΗ Κ13 (2η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 17/02/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
27. | Γ Κατηγορία (16η αγ.) | ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Παλαιάς Φώκαιας | Σάββατο | 17/02/24 | 15:30 | 2-0 |
28. | Γ Κατηγορία (17η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 25/02/24 | 15:30 | 0-1 |
29. | Γ Κατηγορία (19η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 1-5 |
30. | Γ Κατηγορία (20η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 2-0 |
31. | Γ Κατηγορία (21η αγ.) | ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Διονύσου | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | |
32. | Γ Κατηγορία (22η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 07/04/24 | 17:00 | |
33. | Γ Κατηγορία (23η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | |||||
34. | Γ Κατηγορία (24η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | |||||
35. | Γ Κατηγορία (25η αγ.) | ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | |||||
36. | Γ Κατηγορία (26η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ |