ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Active
molten
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο26/09/1516:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )3-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚαλυβίωνΣάββατο26/09/1516:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.0-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑνθούσαςΚυριακή27/09/1516:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-2
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΆνναςΚυριακή27/09/1516:30ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ Χ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )0-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή27/09/1516:30ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.2-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή27/09/1516:30ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.0-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή27/09/1516:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΝέας ΜάκρηςΚυριακή27/09/1516:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑναβύσσουΚυριακή27/09/1516:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ . (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΆνοιξηςΣάββατο03/10/1516:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α.2-1
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΣταμάταςΣάββατο03/10/1516:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑνθούσαςΚυριακή04/10/1516:30ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-3
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑφιδνώνΚυριακή04/10/1516:30ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.1-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑυλώναΚυριακή04/10/1516:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή04/10/1516:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)7-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΔροσιάςΚυριακή04/10/1516:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΔιονύσουΚυριακή04/10/1516:30ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΆνναςΚυριακή04/10/1516:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.0-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΒουλιαγμένηςΣάββατο10/10/1516:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.3-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο10/10/1516:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚαλυβίωνΣάββατο10/10/1516:30ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.0-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΝΟΙΞΗΑνθούσαςΚυριακή11/10/1516:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)6-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή11/10/1516:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ.0-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή11/10/1516:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή11/10/1516:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΝέας ΜάκρηςΚυριακή11/10/1516:30ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.2-3
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑναβύσσουΚυριακή11/10/1516:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.4-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔιονύσουΤετάρτη14/10/1516:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑνθούσαςΤετάρτη14/10/1516:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.3-0
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑγίας ΆνναςΤετάρτη14/10/1516:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)3-2
ΑΝΟΙΞΗ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΆνοιξηςΤετάρτη14/10/1516:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-2
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑφιδνώνΤετάρτη14/10/1516:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ.1-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑυλώναΤετάρτη14/10/1516:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.0-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΝέων ΠαλατίωνΤετάρτη14/10/1516:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)0-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΣταμάταςΤετάρτη14/10/1516:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.2-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚαπανδριτίουΤετάρτη14/10/1516:30ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΒουλιαγμένηςΣάββατο17/10/1516:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο17/10/1516:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-3
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο17/10/1516:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)2-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΑναβύσσουΚυριακή18/10/1516:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑνθούσαςΚυριακή18/10/1516:00ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή18/10/1516:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή18/10/1516:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε.3-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή18/10/1516:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή18/10/1516:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΆνοιξηςΣάββατο24/10/1516:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΠΑΛΗΣ Π.1-2
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΣταμάταςΣάββατο24/10/1516:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )1-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔιονύσουΣάββατο24/10/1516:00ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-1
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο24/10/1516:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑυλώναΚυριακή25/10/1515:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .1-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΝέων ΠαλατίωνΚυριακή25/10/1515:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)1-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΣταμάταςΚυριακή25/10/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.1-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑναβύσσουΚυριακή25/10/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑνθούσαςΚυριακή25/10/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο31/10/1515:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΒουλιαγμένηςΣάββατο31/10/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο31/10/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)1-0
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑφιδνώνΚυριακή01/11/1515:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.4-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑνθούσαςΚυριακή01/11/1515:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή01/11/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.2-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή01/11/1515:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή01/11/1515:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.0-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή01/11/1515:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.3-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΆνοιξηςΣάββατο07/11/1515:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.1-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΣταμάταςΣάββατο07/11/1515:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔιονύσουΣάββατο07/11/1515:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή08/11/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)1-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣταμάταςΚυριακή08/11/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.2-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή08/11/1515:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑναβύσσουΚυριακή08/11/1515:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑνθούσαςΚυριακή08/11/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-0
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚρυονερίουΚυριακή08/11/1515:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη11/11/1515:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )1-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑυλώναΤετάρτη11/11/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.0-3
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑφιδνώνΤετάρτη11/11/1515:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)2-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑνθούσαςΤετάρτη11/11/1515:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-3
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΒουλιαγμένηςΤετάρτη11/11/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΟΦΙΑΣ Α.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΝέας ΜάκρηςΤετάρτη11/11/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΤετάρτη11/11/1515:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.0-3
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη11/11/1515:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚάτω ΑχαρνώνΤετάρτη11/11/1515:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.6-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΆνοιξηςΣάββατο14/11/1515:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )0-4
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΣταμάταςΣάββατο14/11/1515:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔιονύσουΣάββατο14/11/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.3-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο14/11/1515:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.2-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚαλυβίωνΣάββατο14/11/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)2-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή15/11/1515:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)2-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑναβύσσουΚυριακή15/11/1515:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΠΑΛΗΣ Π.0-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑνθούσαςΚυριακή15/11/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)3-1
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑγίας ΆνναςΚυριακή15/11/1515:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.4-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΒουλιαγμένηςΣάββατο21/11/1515:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΝέας ΜάκρηςΚυριακή22/11/1515:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΝέων ΠαλατίωνΚυριακή22/11/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)4-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑυλώναΚυριακή22/11/1515:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-1
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑφιδνώνΚυριακή22/11/1515:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )0-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή22/11/1515:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.2-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή22/11/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )2-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή22/11/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.5-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑνθούσαςΚυριακή22/11/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΆνοιξηςΣάββατο28/11/1515:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΔιονύσουΣάββατο28/11/1515:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο28/11/1515:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)0-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚαλυβίωνΣάββατο28/11/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚρυονερίουΚυριακή29/11/1515:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή29/11/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.1-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑναβύσσουΚυριακή29/11/1515:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-3
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑνθούσαςΚυριακή29/11/1515:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)3-2
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή29/11/1515:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )0-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΣταμάταςΣάββατο05/12/1515:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)0-3
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒουλιαγμένηςΣάββατο05/12/1515:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή06/12/1515:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή06/12/1515:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)2-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή06/12/1515:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΗΣ Π.1-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή06/12/1515:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )1-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑνθούσαςΚυριακή06/12/1515:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-2
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑφιδνώνΚυριακή06/12/1515:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )0-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑυλώναΚυριακή06/12/1515:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.4-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΆνοιξηςΣάββατο12/12/1515:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-3
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔιονύσουΣάββατο12/12/1515:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )2-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο12/12/1515:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .4-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚαλυβίωνΣάββατο12/12/1515:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)2-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή13/12/1515:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΝέας ΜάκρηςΚυριακή13/12/1515:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑναβύσσουΚυριακή13/12/1515:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.3-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑνθούσαςΚυριακή13/12/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )3-1
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή13/12/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )0-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΒουλιαγμένηςΣάββατο19/12/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α.3-2
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΣταμάταςΣάββατο19/12/1515:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.4-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΝΟΙΞΗΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή20/12/1515:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.3-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚρυονερίουΚυριακή20/12/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )2-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή20/12/1515:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.3-3
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑνθούσαςΚυριακή20/12/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-5
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑφιδνώνΚυριακή20/12/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)2-3
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑυλώναΚυριακή20/12/1515:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή20/12/1515:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ . (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο09/01/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚαλυβίωνΣάββατο09/01/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΆνοιξηςΣάββατο09/01/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )1-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή10/01/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή10/01/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑναβύσσουΚυριακή10/01/1615:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑνθούσαςΚυριακή10/01/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.2-0
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή10/01/1615:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.1-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή10/01/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΒουλιαγμένηςΣάββατο16/01/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.1-1
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚρυονερίουΣάββατο16/01/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΔιονύσουΣάββατο16/01/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.3-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑνθούσαςΚυριακή17/01/1615:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.0-4
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑφιδνώνΚυριακή17/01/1615:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑυλώναΚυριακή17/01/1615:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.0-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΝέων ΠαλατίωνΚυριακή17/01/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚρυονερίουΚυριακή17/01/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )2-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΝΟΙΞΗΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή17/01/1615:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.3-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔιονύσουΣάββατο23/01/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ . (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )1-2
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΆνοιξηςΣάββατο23/01/1615:00ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.4-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΒουλιαγμένηςΣάββατο23/01/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )1-3
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑνθούσαςΚυριακή24/01/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-2
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑφιδνώνΚυριακή24/01/1615:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑυλώναΚυριακή24/01/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.0-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή24/01/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)0-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚρυονερίουΚυριακή24/01/1615:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.4-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΚρυονερίουΤετάρτη10/02/1616:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )1-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΝΟΙΞΗΒουλιαγμένηςΣάββατο30/01/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο30/01/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.1-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚαλυβίωνΣάββατο30/01/1615:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-3
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή31/01/1615:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή31/01/1615:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)2-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή31/01/1615:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή31/01/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.2-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑναβύσσουΚυριακή31/01/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑνθούσαςΚυριακή31/01/1615:003-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ0-3 α.α.
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΆνοιξηςΣάββατο06/02/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚρυονερίουΣάββατο06/02/1615:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.1-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΔιονύσουΣάββατο06/02/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑνθούσαςΚυριακή07/02/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.3-3
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑφιδνώνΚυριακή07/02/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)2-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑυλώναΚυριακή07/02/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.1-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή07/02/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)2-3
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚρυονερίουΚυριακή07/02/1615:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.1-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ3-0 α.α.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΒουλιαγμένηςΣάββατο13/02/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή14/02/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )2-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑναβύσσουΚυριακή14/02/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΑνθούσαςΚυριακή14/02/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-3
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή14/02/1615:00ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.2-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή14/02/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)4-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή14/02/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΝέας ΜάκρηςΚυριακή14/02/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ0-3 α.α.
ΑΝΟΙΞΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΆνοιξηςΣάββατο20/02/1615:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.2-0
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑφιδνώνΣάββατο20/02/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α.0-2
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΣταμάταςΣάββατο20/02/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )0-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΣάββατο20/02/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑυλώναΚυριακή21/02/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΝέων ΠαλατίωνΚυριακή21/02/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)1-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή21/02/1615:00ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )2-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑνθούσαςΚυριακή21/02/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ3-0 α.α.
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑνθούσαςΣάββατο27/02/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.3-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΒουλιαγμένηςΣάββατο27/02/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚαλυβίωνΣάββατο27/02/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο27/02/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )0-1
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΑφιδνώνΚυριακή28/02/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή28/02/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή28/02/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )2-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή28/02/1615:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.4-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΆνοιξηςΣάββατο05/03/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣταμάταςΣάββατο05/03/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.2-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔιονύσουΣάββατο05/03/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )0-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑυλώναΚυριακή06/03/1615:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή06/03/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )1-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚρυονερίουΚυριακή06/03/1615:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )1-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑναβύσσουΚυριακή06/03/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑνθούσαςΚυριακή06/03/1615:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΒουλιαγμένηςΣάββατο12/03/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο12/03/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )2-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο12/03/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΝΟΙΞΗΑυλώναΚυριακή13/03/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)0-4
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑφιδνώνΚυριακή13/03/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑνθούσαςΚυριακή13/03/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΝέας ΜάκρηςΚυριακή13/03/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )1-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή13/03/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.3-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή13/03/1615:003-0 α.α.


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ0-3 α.α.
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΆνοιξηςΣάββατο19/03/1615:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )1-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΣταμάταςΣάββατο19/03/1615:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΔιονύσουΣάββατο19/03/1615:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚαλυβίωνΣάββατο19/03/1615:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΝέων ΠαλατίωνΚυριακή20/03/1615:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚρυονερίουΚυριακή20/03/1615:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ.3-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑναβύσσουΚυριακή20/03/1615:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑνθούσαςΚυριακή20/03/1615:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )3-2


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ3-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΝέων ΠαλατίωνΚυριακή27/03/1616:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑυλώναΚυριακή27/03/1616:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-3
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑφιδνώνΚυριακή27/03/1616:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑνθούσαςΚυριακή27/03/1616:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή27/03/1616:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .1-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή27/03/1616:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)2-3
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή27/03/1616:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.4-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή27/03/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )1-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ0-3
ΑΝΟΙΞΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΆνοιξηςΣάββατο02/04/1616:30ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-1
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣταμάταςΣάββατο02/04/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔιονύσουΣάββατο02/04/1616:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.3-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο02/04/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.0-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚαλυβίωνΣάββατο02/04/1616:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)2-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑναβύσσουΣάββατο02/04/1616:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚρυονερίουΚυριακή03/04/1616:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.4-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑνθούσαςΚυριακή03/04/1616:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )2-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ3-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΣταμάταςΣάββατο09/04/1616:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒουλιαγμένηςΣάββατο09/04/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΝέων ΠαλατίωνΚυριακή10/04/1616:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)1-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑυλώναΚυριακή10/04/1616:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-3
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή10/04/1616:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.3-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή10/04/1616:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή10/04/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑνθούσαςΚυριακή10/04/1616:30ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )1-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ0-3 α.α.
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΆνοιξηςΣάββατο16/04/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚρυονερίουΣάββατο16/04/1616:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔιονύσουΣάββατο16/04/1616:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΝέας ΜάκρηςΣάββατο16/04/1616:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-3
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο16/04/1616:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )0-3
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚαλυβίωνΣάββατο16/04/1616:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑναβύσσουΣάββατο16/04/1616:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)0-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑνθούσαςΣάββατο16/04/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.5-0


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ3-0 α.α.
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΝΟΙΞΗΚρυονερίουΚυριακή24/04/1616:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.3-2
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΣταμάταςΚυριακή24/04/1616:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ . (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )3-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή24/04/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-3
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή24/04/1616:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )0-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΒουλιαγμένηςΚυριακή24/04/1616:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)0-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑνθούσαςΚυριακή24/04/1616:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )1-4
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑφιδνώνΚυριακή24/04/1616:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )2-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑυλώναΚυριακή24/04/1616:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-5


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ0-3 α.α.
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΆνοιξηςΣάββατο07/05/1617:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )0-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔιονύσουΣάββατο07/05/1617:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο07/05/1617:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΝέας ΜάκρηςΣάββατο07/05/1617:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )0-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο07/05/1617:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.3-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚαλυβίωνΣάββατο07/05/1617:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑναβύσσουΣάββατο07/05/1617:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.3-0 α.α.
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑνθούσαςΣάββατο07/05/1617:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α.2-0


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ3-0 α.α.
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΣταμάταςΣάββατο14/05/1617:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-3
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΒουλιαγμένηςΚυριακή15/05/1617:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑνθούσαςΚυριακή15/05/1617:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)2-3
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑφιδνώνΚυριακή15/05/1617:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑυλώναΚυριακή15/05/1617:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-5
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή15/05/1617:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)0-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΔιονύσουΚυριακή15/05/1617:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή15/05/1617:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )2-2


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ0-3 α.α.
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο21/05/1617:30ΣΦΕΤΣΙΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.6-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο21/05/1617:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.5-3
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο21/05/1617:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)2-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο21/05/1617:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.5-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαλυβίωνΣάββατο21/05/1617:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑναβύσσουΣάββατο21/05/1617:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)2-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΆνοιξηςΣάββατο21/05/1617:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.1-3
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑνθούσαςΚυριακή22/05/1617:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-0