ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Total Health
molten
Antrantis
Active

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
A Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο12/09/1517:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.0-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒούλαςΣάββατο12/09/1517:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο12/09/1517:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή13/09/1517:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή13/09/1517:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή13/09/1517:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-2
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή13/09/1517:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚουβαράΚυριακή13/09/1517:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο26/09/1516:30ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.1-5
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο26/09/1516:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.5-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΓέρακαΣάββατο26/09/1516:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΡαφήναςΣάββατο26/09/1516:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-3
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΓραμματικούΚυριακή27/09/1516:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
ΜΑΡΚΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή27/09/1516:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.3-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚουβαράΚυριακή27/09/1516:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή27/09/1516:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο03/10/1516:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)2-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΒούλαςΣάββατο03/10/1516:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.4-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο03/10/1516:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΡΚΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή04/10/1516:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΓλυκών ΝερώνΚυριακή04/10/1516:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α.4-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή04/10/1516:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )1-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή04/10/1516:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚουβαράΚυριακή04/10/1516:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ . (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο10/10/1516:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.0-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίας ΆνναςΣάββατο10/10/1516:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓέρακαΣάββατο10/10/1516:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο10/10/1516:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΜΑΡΚΟΜαραθώναΚυριακή11/10/1516:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )2-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚουβαράΚυριακή11/10/1516:30ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΡαφήναςΚυριακή11/10/1516:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΠΑΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή11/10/1516:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΒούλαςΣάββατο17/10/1516:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)0-2
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο17/10/1516:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚερατέαςΚυριακή18/10/1516:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )2-4
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΜαρκόπουλουΚυριακή18/10/1516:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΧΟΙΚΑΣ Σ.0-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή18/10/1516:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή18/10/1516:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή18/10/1516:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ . (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )0-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή18/10/1516:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑγίας ΆνναςΣάββατο24/10/1516:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΓέρακαΣάββατο24/10/1516:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο24/10/1516:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΜαραθώναΚυριακή25/10/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )1-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΑΡΚΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή25/10/1515:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΡαφήναςΚυριακή25/10/1515:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΚερατέαςΚυριακή25/10/1515:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή25/10/1515:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.4-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΒούλαςΣάββατο31/10/1515:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )0-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο31/10/1515:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.0-3
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή01/11/1515:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )1-3
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚουβαράΚυριακή01/11/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΜΑΡΚΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΜαρκόπουλουΚυριακή01/11/1515:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή01/11/1515:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή01/11/1515:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΓλυκών ΝερώνΚυριακή01/11/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίας ΆνναςΣάββατο07/11/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )4-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΜΑΡΚΟΓέρακαΣάββατο07/11/1515:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΡαφήναςΣάββατο07/11/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΝΤΑ Α.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο07/11/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΓραμματικούΚυριακή08/11/1515:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή08/11/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚερατέαςΚυριακή08/11/1515:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή08/11/1515:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΒούλαςΣάββατο14/11/1515:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.0-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή15/11/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.2-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚαλυβίωνΚυριακή15/11/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚουβαράΚυριακή15/11/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-1
ΜΑΡΚΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή15/11/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.0-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή15/11/1515:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )2-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή15/11/1515:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή15/11/1515:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.0-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΓέρακαΣάββατο21/11/1515:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΡαφήναςΣάββατο21/11/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο21/11/1515:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑναβύσσουΣάββατο21/11/1515:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο21/11/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)2-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΜαραθώναΚυριακή22/11/1515:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.1-5
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή22/11/1515:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΟΝΤΑ Α.0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΜΑΡΚΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή22/11/1515:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)4-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο28/11/1515:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )4-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΒούλαςΣάββατο28/11/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-2
ΜΑΡΚΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΜαρκόπουλουΣάββατο28/11/1515:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )0-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή29/11/1515:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )1-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή29/11/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.0-3
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή29/11/1515:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή29/11/1515:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)0-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚουβαράΚυριακή29/11/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΡαφήναςΣάββατο05/12/1515:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΜΗΤΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )4-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο05/12/1515:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΡΚΟΚερατέαςΣάββατο05/12/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο05/12/1515:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)2-2
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή06/12/1500:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)0-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΜαραθώναΚυριακή06/12/1515:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή06/12/1515:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή06/12/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)6-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓέρακαΣάββατο12/12/1515:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΒούλαςΣάββατο12/12/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)0-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίας ΆνναςΣάββατο12/12/1515:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )0-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΓλυκών ΝερώνΚυριακή13/12/1515:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α.1-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή13/12/1515:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )2-0
ΜΑΡΚΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή13/12/1515:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)2-2
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚουβαράΚυριακή13/12/1515:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-2
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή13/12/1515:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.0-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΜΑΡΚΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο19/12/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο19/12/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΜαραθώναΚυριακή20/12/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή20/12/1515:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή20/12/1515:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)4-3
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή20/12/1515:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚερατέαςΚυριακή20/12/1515:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή20/12/1515:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )4-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΜαρκόπουλουΣάββατο09/01/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )1-2
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο09/01/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.2-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΓέρακαΣάββατο09/01/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΡαφήναςΣάββατο09/01/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΒούλαςΣάββατο09/01/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή10/01/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.1-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚουβαράΚυριακή10/01/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή10/01/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαρκόπουλουΣάββατο16/01/1615:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑγίας ΆνναςΣάββατο16/01/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.1-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΓέρακαΣάββατο16/01/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΡαφήναςΚυριακή17/01/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΜαραθώναΚυριακή17/01/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )1-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή17/01/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚουβαράΚυριακή17/01/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή17/01/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΡΚΟΒούλαςΣάββατο23/01/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.0-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο23/01/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο23/01/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)2-4
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή24/01/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.3-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓλυκών ΝερώνΚυριακή24/01/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)4-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή24/01/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .1-1
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή24/01/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΚερατέαςΚυριακή24/01/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)0-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο30/01/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΓέρακαΣάββατο30/01/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )1-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΜαραθώναΚυριακή31/01/1615:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )1-0
ΜΑΡΚΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαρκόπουλουΚυριακή31/01/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ . (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚουβαράΚυριακή31/01/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.1-2
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή31/01/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΡαφήναςΚυριακή31/01/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή31/01/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )1-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο06/02/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )0-2
ΜΑΡΚΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΜαρκόπουλουΚυριακή07/02/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )0-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή07/02/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.2-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΒούλαςΚυριακή07/02/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)0-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή07/02/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ . (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)2-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή07/02/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚερατέαςΚυριακή07/02/1615:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)3-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή07/02/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΗΤΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)0-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο13/02/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )2-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓέρακαΣάββατο13/02/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΡαφήναςΣάββατο13/02/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΗΤΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο13/02/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο13/02/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )4-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΜαραθώναΚυριακή14/02/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.1-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΜΑΡΚΟΚουβαράΚυριακή14/02/1615:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)3-3
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή14/02/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.0-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο20/02/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.0-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚουβαράΚυριακή21/02/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)0-1
ΜΑΡΚΟ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΜαρκόπουλουΚυριακή21/02/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή21/02/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.1-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΒούλαςΚυριακή21/02/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)2-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή21/02/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-2
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή21/02/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )1-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή21/02/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )3-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο27/02/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-3
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΡΚΟΑγίας ΆνναςΣάββατο27/02/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )4-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΓέρακαΣάββατο27/02/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚερατέαςΣάββατο27/02/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο27/02/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)2-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΜαραθώναΚυριακή28/02/1615:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΡαφήναςΚυριακή28/02/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΗΤΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή28/02/1615:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.3-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο05/03/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.0-3
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή06/03/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )1-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚουβαράΚυριακή06/03/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)2-0
ΜΑΡΚΟ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΜαρκόπουλουΚυριακή06/03/1615:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .2-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή06/03/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)0-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή06/03/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΓλυκών ΝερώνΚυριακή06/03/1615:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)1-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΒούλαςΚυριακή06/03/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο12/03/1615:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )3-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓέρακαΣάββατο12/03/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΡΚΟΡαφήναςΣάββατο12/03/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο12/03/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)2-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΜαραθώναΚυριακή13/03/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.3-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή13/03/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚερατέαςΚυριακή13/03/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή13/03/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.4-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΆνναςΣάββατο19/03/1615:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.5-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή20/03/1615:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )1-2
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή20/03/1615:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ . (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)0-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή20/03/1615:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )4-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή20/03/1615:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)1-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒούλαςΚυριακή20/03/1615:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή20/03/1615:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-1
ΜΑΡΚΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΜαρκόπουλουΚυριακή20/03/1615:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΜαραθώναΣάββατο26/03/1615:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΓέρακαΣάββατο26/03/1615:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΡαφήναςΣάββατο26/03/1615:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.4-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο26/03/1615:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-2
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο26/03/1615:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚερατέαςΣάββατο26/03/1615:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΜΑΡΚΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο26/03/1615:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο26/03/1615:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )1-2


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΓέρακαΚυριακή03/04/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .0-4
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή03/04/1616:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή03/04/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒούλαςΚυριακή03/04/1616:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.3-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή03/04/1616:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-2
ΜΑΡΚΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή03/04/1616:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή03/04/1616:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή03/04/1616:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-3


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαραθώναΤετάρτη06/04/1616:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΡαφήναςΤετάρτη06/04/1616:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑΚ ΠαλλήνηςΤετάρτη06/04/1616:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΟΦΙΑΣ Α.3-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΠαλαιάς ΦώκαιαςΤετάρτη06/04/1616:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-3
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΤετάρτη06/04/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚερατέαςΤετάρτη06/04/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΤετάρτη06/04/1616:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη06/04/1616:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.2-3


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒούλαςΣάββατο09/04/1616:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.0-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο09/04/1616:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-0
ΜΑΡΚΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΜαρκόπουλουΣάββατο09/04/1616:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.4-2
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο09/04/1616:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΣΠΙΘΑΣ Δ.3-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο09/04/1616:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-0
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο09/04/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.3-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΓέρακαΣάββατο09/04/1616:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-4
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΚυριακή10/04/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.5-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΓλυκών ΝερώνΚυριακή17/04/1616:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.0-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή17/04/1616:30ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.4-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή17/04/1616:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-6
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή17/04/1616:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚερατέαςΚυριακή17/04/1616:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή17/04/1616:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή17/04/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΜαραθώναΚυριακή17/04/1616:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )2-0