hps
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ

<< ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ17
Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο14/10/2310:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.2-3
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο14/10/2310:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.5-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΣυκαμίνουΣάββατο14/10/2310:00ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.2-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο14/10/2310:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΚαπανδριτίουΣάββατο21/10/2310:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.0-3
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΜαραθώναΣάββατο21/10/2310:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-5
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο21/10/2310:00ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.6-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΔροσιάςΚυριακή07/01/2410:30ΣΟΥΖΑΣ Κ.1-6


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο04/11/2310:00ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.1-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΜΑΛΑΚΑΣΑΣΣάββατο04/11/2310:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.3-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο04/11/2310:00ΣΟΥΖΑΣ Κ.2-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο04/11/2310:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚαπανδριτίουΣάββατο11/11/2309:45ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΔροσιάςΣάββατο11/11/2310:00ΚΑΖΑΣ Π.1-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο11/11/2310:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.0-6
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο11/11/2310:00ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο18/11/2310:00ΣΟΥΖΑΣ Κ.2-3
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΜΑΛΑΚΑΣΑΣΣάββατο18/11/2310:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A.6-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΜαραθώναΣάββατο18/11/2310:00ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.5-1
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο18/11/2310:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.7-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚαπανδριτίουΣάββατο25/11/2310:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.2-4
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο25/11/2310:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.3-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΆνναςΣάββατο25/11/2310:00ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.3-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο25/11/2310:00ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.7-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΝέων ΠαλατίωνΣάββατο02/12/2300:003-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔροσιάςΣάββατο02/12/2310:00ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..0-4
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΜαραθώναΣάββατο02/12/2310:00ΚΑΖΑΣ Π.3-4
ΑΝΟΙΞΗ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο02/12/2310:00ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.4-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο09/12/2300:000-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΔροσιάςΣάββατο09/12/2309:45ΚΑΤΣΙΝΗΣ A.1-3
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο09/12/2309:45ΣΟΥΖΑΣ Κ.1-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚαπανδριτίουΣάββατο09/12/2309:45ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .1-7


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο16/12/2309:45ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..3-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΝέων ΠαλατίωνΣάββατο16/12/2309:45ΓΙΩΤΑΚΗΣ Π.4-2
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο16/12/2309:45ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.6-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο16/12/2309:45ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-5


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο13/01/2409:45ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.3-3
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔροσιάςΣάββατο13/01/2409:45ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..2-4
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΝΟΙΞΗΜαραθώναΣάββατο13/01/2409:45ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.1-5
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΣάββατο13/01/2409:45ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..0-6


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο20/01/2400:003-0 α.α.
ΑΝΟΙΞΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο20/01/2409:45ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..4-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο20/01/2409:45ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο20/01/2409:45ΓΙΩΤΑΚΗΣ Π.2-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο27/01/2409:45ΚΑΖΑΣ Π.0-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο27/01/2409:45ΣΟΥΖΑΣ Κ.3-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔροσιάςΣάββατο27/01/2409:45ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.2-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚαπανδριτίουΣάββατο27/01/2409:45ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.1-5


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο03/02/2400:000-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΔροσιάςΣάββατο03/02/2409:45ΠΕΡΔΙΚΗ Θ.6-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο03/02/2409:45ΓΙΩΤΑΚΗΣ Π.1-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο03/02/2409:45ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..1-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο10/02/2409:45ΣΟΥΖΑΣ Κ.3-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΆνναςΣάββατο10/02/2409:45ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.7-2
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο10/02/2409:45ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.2-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαπανδριτίουΣάββατο10/02/2409:45ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.2-4