active
pyroprolipsi
Capelli
Antrantis
dipnosofistirion

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-23
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ12

<< Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή20/11/2212:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-5
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή20/11/2212:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή20/11/2212:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-7
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΣυκαμίνουΚυριακή20/11/2212:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.3-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή20/11/2212:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.4-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΝΟΙΞΗΚρυονερίουΚυριακή27/11/2212:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-6
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή27/11/2212:00ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.8-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔροσιάςΚυριακή27/11/2212:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.5-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή27/11/2212:00ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-4
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή27/11/2212:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..4-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΝΟΙΞΗ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΝΟΙΞΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΝΟΙΞΗ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ