Antrantis
Κατασκήνωση

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΒούλαςΣάββατο25/09/2116:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο25/09/2116:30ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.1-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚουβαράΣάββατο25/09/2116:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-1
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή26/09/2116:30ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή26/09/2116:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΚυριακή26/09/2116:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.2-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΒάρηςΚυριακή26/09/2116:30ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο02/10/2116:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.1-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΔιονύσουΣάββατο02/10/2116:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.3-2
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο02/10/2116:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Κάτω ΑχαρνώνΚυριακή03/10/2116:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΔιώνηςΚυριακή03/10/2116:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.4-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή03/10/2116:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-3 α.α.
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή03/10/2116:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.5-0
Ρεπό: ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΒούλαςΣάββατο09/10/2116:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΒάρηςΣάββατο09/10/2116:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΚουβαράΣάββατο09/10/2116:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή10/10/2116:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή10/10/2116:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-4
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΣυκαμίνουΚυριακή10/10/2116:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α., ΤΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ..4-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή10/10/2116:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-2
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΝέας ΜάκρηςΣάββατο16/10/2116:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-3
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔιονύσουΣάββατο16/10/2116:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΡΙΖΟΣ Δ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο16/10/2116:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.0-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή17/10/2116:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.2-1
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή17/10/2116:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-1
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΔιώνηςΚυριακή17/10/2116:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΠολυδενδρίουΚυριακή17/10/2116:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ..1-1
Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο23/10/2116:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΣΙΑΚΟΥΛΗΣ .., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΒούλαςΣάββατο23/10/2116:00ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΒάρηςΣάββατο23/10/2116:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.1-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚουβαράΣάββατο23/10/2116:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-3
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΣυκαμίνουΚυριακή24/10/2116:00ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.2-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή24/10/2116:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΡΙΖΟΣ Δ.3-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή24/10/2116:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.3-0
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΔιονύσουΣάββατο30/10/2115:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.2-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή31/10/2115:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.0-0
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή31/10/2115:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒούλαςΚυριακή31/10/2115:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΜΠΕΚΑΣ Α.1-2
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔιώνηςΚυριακή31/10/2115:00ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ..3-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή31/10/2115:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Π.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΝέας ΜάκρηςΤετάρτη01/12/2115:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-4
Ρεπό: ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΚουβαράΣάββατο06/11/2115:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-2
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο06/11/2115:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.2-5
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΣυκαμίνουΚυριακή07/11/2115:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή07/11/2115:00ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-5
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή07/11/2115:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή07/11/2115:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΒάρηςΤετάρτη08/12/2115:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.1-0
Ρεπό: Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο13/11/2115:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.0-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔιονύσουΣάββατο13/11/2115:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ..4-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίας ΆνναςΚυριακή14/11/2115:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή14/11/2115:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Α.2-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΒούλαςΚυριακή14/11/2115:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΝέας ΜάκρηςΚυριακή14/11/2115:00ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΔιώνηςΚυριακή14/11/2115:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Π.3-3
Ρεπό: Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΚουβαράΣάββατο20/11/2115:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒάρηςΣάββατο20/11/2115:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.2-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο20/11/2115:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.3-7
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΠολυδενδρίουΣάββατο20/11/2115:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή21/11/2115:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΣυκαμίνουΚυριακή21/11/2115:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ..2-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή21/11/2115:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο27/11/2115:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο27/11/2115:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.1-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή28/11/2115:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Δ.6-0
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή28/11/2115:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.1-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒούλαςΚυριακή28/11/2115:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή28/11/2115:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.0-2
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΔιώνηςΚυριακή28/11/2115:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ..2-0
Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο04/12/2115:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-4
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚουβαράΣάββατο04/12/2115:00ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΒάρηςΣάββατο04/12/2115:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΠολυδενδρίουΣάββατο04/12/2115:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΣΤΑΣΗΣ Π., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..4-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔιονύσουΣάββατο04/12/2115:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.0-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Κορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή05/12/2115:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.2-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή05/12/2115:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ .., ΣΤΑΣΗΣ Γ.5-0
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο11/12/2115:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.2-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή12/12/2115:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-3 α.α.
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή12/12/2115:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.6-1
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή12/12/2115:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.1-4
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΒούλαςΚυριακή12/12/2115:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή12/12/2115:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ..2-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΣυκαμίνουΚυριακή12/12/2115:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΡΙΖΟΣ Δ.1-1
Ρεπό: ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔιονύσουΣάββατο18/12/2115:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ..1-3
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο18/12/2115:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚουβαράΣάββατο18/12/2115:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΠολυδενδρίουΚυριακή19/12/2115:00ΣΤΑΣΗΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-2
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή19/12/2115:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.3-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή19/12/2115:00ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ .., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΡαφήναςΚυριακή19/12/2115:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-0
Ρεπό: ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο15/01/2215:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.1-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΒάρηςΣάββατο15/01/2215:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή16/01/2215:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.5-2
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή16/01/2215:00ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ .., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΒούλαςΚυριακή16/01/2215:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή16/01/2215:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-4
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΣυκαμίνουΚυριακή16/01/2215:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο22/01/2215:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.0-3 α.α.
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔιονύσουΣάββατο22/01/2215:00ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ .., ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..4-3
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΠολυδενδρίουΣάββατο22/01/2215:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Π.3-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο22/01/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.2-1
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΡαφήναςΚυριακή23/01/2215:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή23/01/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .2-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή23/01/2215:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Νέας ΜάκρηςΣάββατο05/02/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΡΙΖΟΣ Δ.1-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΔιονύσουΣάββατο05/02/2215:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-0
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔιώνηςΚυριακή06/02/2215:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή06/02/2215:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..2-2
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή06/02/2215:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-7
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή06/02/2215:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.1-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίας ΆνναςΚυριακή06/02/2215:00ΣΤΑΣΗΣ Π., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.3-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο12/02/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΒούλαςΣάββατο12/02/2215:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.3-3
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΒάρηςΣάββατο12/02/2215:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.5-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚουβαράΣάββατο12/02/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.2-2
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή13/02/2215:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή13/02/2215:00ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΣυκαμίνουΚυριακή13/02/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.5-0
Ρεπό: ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο19/02/2215:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΔιονύσουΣάββατο19/02/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο19/02/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α., ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή20/02/2215:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΣΤΑΣΗΣ Π.5-0
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΔιώνηςΚυριακή20/02/2215:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..3-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΠολυδενδρίουΚυριακή20/02/2215:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΣΤΑΣΗΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-3
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή20/02/2215:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.0-1
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΒάρηςΣάββατο26/02/2215:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.4-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚουβαράΣάββατο26/02/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.3-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΒούλαςΚυριακή27/02/2215:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-4
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή27/02/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.3-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή27/02/2215:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΣυκαμίνουΚυριακή27/02/2215:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή27/02/2215:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ .., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.6-0
Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΝέας ΜάκρηςΣάββατο05/03/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.0-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔιονύσουΣάββατο05/03/2215:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-2
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο05/03/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-4
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή06/03/2215:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α.2-0
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή06/03/2215:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.2-0
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔιώνηςΚυριακή06/03/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.2-4
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή06/03/2215:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.0-2
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο19/03/2216:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.1-4
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΚουβαράΣάββατο19/03/2216:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣυκαμίνουΚυριακή20/03/2216:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Λαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή20/03/2216:00ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-3
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΒάρηςΚυριακή20/03/2216:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΜΑΓΓΟΓΙΑΣ Π.8-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή20/03/2216:00ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ .., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.3-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή20/03/2216:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-1
Ρεπό: ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο26/03/2216:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΝέας ΜάκρηςΣάββατο26/03/2216:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΔιονύσουΣάββατο26/03/2216:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.2-5
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή27/03/2216:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-0
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή27/03/2216:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..1-0
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΔιώνηςΚυριακή27/03/2216:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.0-3
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή27/03/2216:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.4-3
Ρεπό: Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚουβαράΣάββατο02/04/2216:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο02/04/2216:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..0-2
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο02/04/2216:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-3
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΒάρηςΚυριακή03/04/2216:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΣυκαμίνουΚυριακή03/04/2216:30ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ .., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή03/04/2216:30ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.3-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή03/04/2216:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
Ρεπό: Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο09/04/2217:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΝέας ΜάκρηςΣάββατο09/04/2217:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.0-3
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΔιονύσουΣάββατο09/04/2217:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.6-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή10/04/2217:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-2
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή10/04/2217:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΒούλαςΚυριακή10/04/2217:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-3
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔιώνηςΚυριακή10/04/2217:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΑΓΓΟΓΙΑΣ Π., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.1-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΚουβαράΣάββατο16/04/2217:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο16/04/2217:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΠολυδενδρίουΣάββατο16/04/2217:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.1-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή17/04/2217:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΥΚΝΗΣ Σ.2-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Αγίας ΆνναςΚυριακή17/04/2217:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒάρηςΚυριακή17/04/2217:00ΜΑΓΓΟΓΙΑΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΣυκαμίνουΚυριακή17/04/2217:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο30/04/2217:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο30/04/2217:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή01/05/2217:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.4-0
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή01/05/2217:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-0
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή01/05/2217:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-2
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΒούλαςΚυριακή01/05/2217:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.3-0
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔιώνηςΚυριακή01/05/2217:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο07/05/2217:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΒάρηςΣάββατο07/05/2217:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.3-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΔιονύσουΣάββατο07/05/2217:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΠολυδενδρίουΚυριακή08/05/2217:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.0-5
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή08/05/2217:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.4-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή08/05/2217:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.1-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚουβαράΚυριακή08/05/2217:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΑΓΓΟΓΙΑΣ Π.3-1
Ρεπό: ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο14/05/2217:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΝέας ΜάκρηςΣάββατο14/05/2217:00ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ .., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή15/05/2217:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.5-0
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή15/05/2217:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.5-1
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή15/05/2217:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.2-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΒούλαςΚυριακή15/05/2217:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.0-4
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΣυκαμίνουΚυριακή15/05/2217:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .4-1
Ρεπό: ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΔιονύσουΣάββατο21/05/2217:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.0-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο21/05/2217:00ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ .., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.0-6
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο21/05/2217:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.3-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚουβαράΣάββατο21/05/2217:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-5
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔιώνηςΚυριακή22/05/2217:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-7
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΠολυδενδρίουΚυριακή22/05/2217:00ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.0-3
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή22/05/2217:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-0
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή29/05/2217:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.4-0
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή29/05/2217:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..2-0
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή29/05/2217:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.5-3
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΒούλαςΚυριακή29/05/2217:00ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή29/05/2217:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.1-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΣυκαμίνουΚυριακή29/05/2217:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.1-2
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΒάρηςΚυριακή29/05/2217:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.4-3
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ