Active
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Κύπελλο 2014-2015


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη05/11/1414:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-5
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑνθούσαςΤετάρτη05/11/1414:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΡΚΟΝέας ΜάκρηςΤετάρτη05/11/1414:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.1-3
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη05/11/1414:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π.2-2 (πεν: 2-3)
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΤετάρτη05/11/1414:30ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α.1-1 (πεν: 2-4)
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Τετάρτη05/11/1414:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-4
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΑφιδνώνΤετάρτη05/11/1414:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.0-2
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΒάρηςΤετάρτη05/11/1414:30ΒΑΚΚΑΣ Χ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ.3-3 (πεν: 2-3)
ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΆνοιξηςΤετάρτη05/11/1414:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίας ΜαρίναςΤετάρτη05/11/1414:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Β., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.1-1 (πεν: 4-3)
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΔροσιάςΤετάρτη05/11/1414:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-3
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΔιονύσουΤετάρτη05/11/1414:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ Μ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.3-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΡαφήναςΤετάρτη05/11/1414:30ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.3-3 (πεν: 5-3)
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚαλυβίωνΤετάρτη05/11/1414:30ΜΠΑΛΗΣ Π., ΚΑΖΑΣ Π., ΔΟΜΟΥΖΗΣ Θ.5-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΚρυονερίουΤετάρτη05/11/1414:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.0-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίας ΆνναςΤετάρτη05/11/1414:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-0 (πεν: 1-3)
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΝέων ΠαλατίωνΤετάρτη05/11/1414:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΓέρακαΤετάρτη05/11/1414:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ.0-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚαπανδριτίουΤετάρτη05/11/1414:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.1-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΠολυδενδρίουΤετάρτη05/11/1414:30ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.0-4
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑυλώναΤετάρτη05/11/1414:30ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.4-4 (πεν: 3-4)
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑνθούσαςΠέμπτη06/11/1414:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-2
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑγίας ΆνναςΠέμπτη06/11/1414:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.5-0
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΓέρακαΤετάρτη12/11/1414:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-6
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑνθούσαςΤετάρτη12/11/1414:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-1 (πεν: 1-2)
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΤετάρτη12/11/1414:30ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΛΑΜΑΣ Μ.1-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΣυκαμίνουΤετάρτη10/12/1414:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη10/12/1414:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη10/12/1414:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α.
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑνθούσαςΤετάρτη10/12/1414:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-0 (πεν: 2-3)
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚάτω ΑχαρνώνΤετάρτη10/12/1414:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΡΚΟΚερατέαςΤετάρτη10/12/1414:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-0 παρ.
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑγίας ΆνναςΤετάρτη10/12/1414:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΤετάρτη10/12/1414:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α.1-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚάτω ΑχαρνώνΤρίτη16/12/1414:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.2-3 παρ.
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑγίας ΆνναςΤετάρτη17/12/1414:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔιονύσουΤετάρτη17/12/1414:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-3 παρ.


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΆνναςΤετάρτη14/01/1514:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.1-1 (πεν: 1-4)
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΤετάρτη14/01/1514:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Α.2-3
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΚαλυβίωνΤετάρτη14/01/1514:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.1-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΤετάρτη14/01/1514:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.3-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚάτω ΑχαρνώνΤετάρτη14/01/1514:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΤετάρτη14/01/1514:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑναβύσσουΤετάρτη14/01/1514:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.2-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΒουλιαγμένηςΤετάρτη14/01/1514:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-2


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑναβύσσουΤετάρτη11/02/1514:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .1-7
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΤετάρτη11/02/1514:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΜαραθώναΤετάρτη11/02/1514:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑΚ ΠαλλήνηςΤετάρτη18/02/1514:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-1


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΓλυκών ΝερώνΤετάρτη25/02/1515:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΤετάρτη25/02/1515:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη04/03/1514:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α.3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΡαφήναςΤετάρτη04/03/1514:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-1


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ (12ος Τελικός Κυπέλλου)Κορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΤετάρτη18/03/1518:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-0