Antrantis
Active
ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ12

<< Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή20/10/1912:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-0 α.α.
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔιονύσουΚυριακή20/10/1912:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.8-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή20/10/1912:00ΡΙΖΟΣ Δ.1-11


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή27/10/1912:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-11
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΓραμματικούΚυριακή27/10/1912:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ .0-8
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΓέρακαΚυριακή27/10/1912:00ΡΙΖΟΣ Δ.13-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή03/11/1912:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-6
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΓραμματικούΚυριακή03/11/1912:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-3
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΚυριακή03/11/1912:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.10-2


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑΝΑΒΟΛΗΚυριακή10/11/1900:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΝέας ΜάκρηςΚυριακή10/11/1912:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-4
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΓέρακαΚυριακή10/11/1912:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.Αναβλήθηκε


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΓραμματικούΚυριακή17/11/1912:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΚυριακή17/11/1912:00ΡΙΖΟΣ Δ.
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔιονύσουΚυριακή17/11/1912:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ