Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Pallini Αrena | Κυριακή | 20/10/19 | 12:00 | ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. | 0-6 |
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 20/10/19 | 12:00 | ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. | 3-0 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Ανθούσας | Κυριακή | 20/10/19 | 12:00 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | 0-3 |
2η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Κωστέα-Γείτονα | Σάββατο | 26/10/19 | 10:30 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | 0-1 |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Διώνης | Κυριακή | 27/10/19 | 12:00 | ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. | 4-1 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 27/10/19 | 12:00 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | 10-3 |
3η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 03/11/19 | 12:00 | ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν. | 4-2 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Ανθούσας | Κυριακή | 03/11/19 | 12:00 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | 2-1 |
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 03/11/19 | 12:00 | ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α. | 2-1 |
4η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Κωστέα-Γείτονα | Κυριακή | 10/11/19 | 12:00 | ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. | 0-0 |
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 10/11/19 | 12:00 | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. | 0-7 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 10/11/19 | 12:00 | ΚΙΝΑΣ Θ. | 5-2 |
5η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 17/11/19 | 12:00 | ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. | 8-2 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 17/11/19 | 12:00 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | 9-0 |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Διώνης | Κυριακή | 17/11/19 | 12:00 | ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. | 2-4 |
6η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 24/11/19 | 12:00 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. | 1-0 |
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 24/11/19 | 12:00 | ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | 2-6 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 24/11/19 | 12:00 | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. | 7-3 |
7η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Pallini Αrena | Κυριακή | 01/12/19 | 12:00 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | 2-2 |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Διώνης | Κυριακή | 01/12/19 | 12:00 | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. | 3-0 |
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 01/12/19 | 12:00 | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 4-1 |
8η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Κωστέα-Γείτονα | Κυριακή | 08/12/19 | 12:00 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | 6-1 |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Διώνης | Κυριακή | 08/12/19 | 12:00 | ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. | 0-4 |
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 08/12/19 | 12:00 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. | 2-1 |
9η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Ανθούσας | Κυριακή | 15/12/19 | 12:00 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | 7-2 |
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Κωστέα-Γείτονα | Κυριακή | 15/12/19 | 12:00 | ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . | 1-0 |
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 15/12/19 | 12:00 | ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. | 1-9 |
10η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 12/01/20 | 12:00 | ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. | 1-2 |
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Κωστέα-Γείτονα | Κυριακή | 12/01/20 | 12:00 | ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. | 1-1 |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Διώνης | Κυριακή | 12/01/20 | 12:00 | ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 0-3 |
11η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 19/01/20 | 12:00 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 2-0 |
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 19/01/20 | 12:00 | ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. | 3-0 α.α. |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Ανθούσας | Κυριακή | 19/01/20 | 12:00 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | 3-1 |
12η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 26/01/20 | 12:00 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 2-4 |
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 26/01/20 | 12:00 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | 1-9 |
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Κωστέα-Γείτονα | Κυριακή | 26/01/20 | 12:00 | ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 3-2 |
13η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 02/02/20 | 12:00 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | 2-7 |
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 02/02/20 | 12:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. | 7-1 |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Διώνης | Κυριακή | 02/02/20 | 12:00 | ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. | 2-4 |
14η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 09/02/20 | 12:00 | ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . | 2-5 |
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Διώνης | Κυριακή | 09/02/20 | 12:00 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | 0-3 |
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 09/02/20 | 12:00 | ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. | 1-0 |