Active
Antrantis
ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κύπελλο Β Φάση

<< Κύπελλο Α Φάση
Κύπελλο Γ φάση >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΤετάρτη02/10/1900:00
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΠαλαιάς ΦώκαιαςΤετάρτη02/10/1916:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.5-5 (πεν: 3-0)
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚαλυβίωνΤετάρτη02/10/1916:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΣταμάταςΤετάρτη02/10/1916:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-3
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΤετάρτη02/10/1916:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑΚ ΠαλλήνηςΤετάρτη02/10/1916:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-0 παρ.
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΝέας ΜάκρηςΤετάρτη02/10/1916:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-0 (πεν: 4-3)
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΓραμματικούΤετάρτη02/10/1916:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη09/10/1916:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΜαρίναςΤετάρτη09/10/1916:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.4-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑνθούσαςΤετάρτη09/10/1916:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΟΦΙΑΣ Α.4-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη09/10/1916:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.2-3 παρ.
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΤετάρτη09/10/1916:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.4-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΤετάρτη09/10/1916:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-3
ΜΑΡΚΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚαλυβίωνΤετάρτη09/10/1916:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒούλαςΤετάρτη09/10/1916:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-1