Antrantis
Active
ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο21/09/1916:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Λαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο21/09/1916:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή22/09/1916:30ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΠΑΣΧΑΛΗΣ ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.3-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίας ΆνναςΚυριακή22/09/1916:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .5-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή22/09/1916:30ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.1-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΣυκαμίνουΚυριακή22/09/1916:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-3
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΒάρηςΚυριακή22/09/1916:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΓέρακαΣάββατο28/09/1916:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ.1-6
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚαλυβίωνΚυριακή29/09/1916:30ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..1-3
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑυλώναΚυριακή29/09/1916:30ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.3-1
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΔιώνηςΚυριακή29/09/1916:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.4-1
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚερατέαςΚυριακή29/09/1916:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓραμματικούΚυριακή29/09/1916:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή29/09/1916:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.4-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο05/10/1916:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο05/10/1916:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-4
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚαπανδριτίουΚυριακή06/10/1916:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.3-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Αγίας ΆνναςΚυριακή06/10/1916:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΙΝΑΣ Θ.1-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΠολυδενδρίουΚυριακή06/10/1916:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.0-3
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΚυριακή06/10/1916:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Δ.0-0
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΒάρηςΚυριακή06/10/1916:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΓέρακαΣάββατο12/10/1916:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΚαλυβίωνΚυριακή13/10/1916:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-3
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΔιώνηςΚυριακή13/10/1916:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .3-0
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΚερατέαςΚυριακή13/10/1916:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.2-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΓραμματικούΚυριακή13/10/1916:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.3-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή13/10/1916:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.2-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή13/10/1916:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΙΝΑΣ Θ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο19/10/1916:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.0-1
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΒάρηςΚυριακή20/10/1916:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.4-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑυλώναΚυριακή20/10/1916:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή20/10/1916:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή20/10/1916:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-4
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣυκαμίνουΚυριακή20/10/1916:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.1-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΠολυδενδρίουΚυριακή20/10/1916:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΙΝΑΣ Θ.2-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΚερατέαςΣάββατο26/10/1915:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓέρακαΣάββατο26/10/1915:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.1-7
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΒάρηςΣάββατο26/10/1915:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΚαλυβίωνΚυριακή27/10/1915:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΚΙΝΑΣ Θ.0-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΓραμματικούΚυριακή27/10/1915:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.5-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή27/10/1915:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.2-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή27/10/1915:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο02/11/1915:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.0-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΣυκαμίνουΚυριακή03/11/1915:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .2-1
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΔιώνηςΚυριακή03/11/1915:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑυλώναΚυριακή03/11/1915:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή03/11/1915:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.5-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΠολυδενδρίουΚυριακή03/11/1915:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.1-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή03/11/1915:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.1-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΓέρακαΣάββατο09/11/1915:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-4
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΒάρηςΣάββατο09/11/1915:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.3-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚαλυβίωνΚυριακή10/11/1915:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-6
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΓραμματικούΚυριακή10/11/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.5-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΣυκαμίνουΚυριακή10/11/1915:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ.3-0 α.α.
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή10/11/1915:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.4-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΆνοιξηςΚυριακή10/11/1915:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο16/11/1915:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΠολυδενδρίουΚυριακή17/11/1915:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΚερατέαςΚυριακή17/11/1915:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔιώνηςΚυριακή17/11/1915:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΙΝΑΣ Θ., ΡΙΖΟΣ Δ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή17/11/1915:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΆνοιξηςΚυριακή17/11/1915:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑυλώναΚυριακή17/11/1915:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ