ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Antrantis
Active
molten

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΓέρακαΚυριακή04/11/1812:00ΚΙΝΑΣ Θ.
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή04/11/1812:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.0-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή04/11/1812:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-6
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔιώνηςΚυριακή04/11/1812:00ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.0-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή11/11/1800:000-3 α.α.
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΓέρακαΚυριακή11/11/1812:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔιονύσουΚυριακή11/11/1812:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.5-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΜαραθώναΣάββατο22/12/1812:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.2-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή18/11/1800:00
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔιώνηςΚυριακή18/11/1812:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή18/11/1812:00ΚΙΝΑΣ Θ.
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή18/11/1812:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-2


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή25/11/1812:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓέρακαΚυριακή25/11/1812:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔιονύσουΚυριακή25/11/1812:00ΒΑΛΛΑΣ Γ.2-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΚυριακή25/11/1812:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή02/12/1800:00ΡΙΖΟΣ Δ.
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΓέρακαΚυριακή02/12/1812:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.3-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή02/12/1812:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή02/12/1812:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-1


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή09/12/1800:00
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΓέρακαΚυριακή09/12/1812:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔιονύσουΚυριακή09/12/1812:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-0
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή09/12/1813:30ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.3-2


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή16/12/1800:00
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΜαραθώναΚυριακή16/12/1812:00ΚΙΝΑΣ Θ.
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔιώνηςΚυριακή16/12/1812:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή16/12/1812:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-3


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή13/01/1900:00
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή13/01/1912:00ΡΙΖΟΣ Δ.1-0
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή13/01/1912:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΓέρακαΚυριακή13/01/1912:30ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.0-0


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή20/01/1900:00
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΜαραθώναΚυριακή20/01/1912:00
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓέρακαΚυριακή20/01/1912:00
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή20/01/1912:00


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ


11η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ


12η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ


13η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


14η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ


15η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ


16η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ


17η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ


18η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ