ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Antrantis
Active

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ

<< K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚαλυβίωνΚυριακή04/11/1812:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.2-4
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑνθούσαςΚυριακή04/11/1812:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-3
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή04/11/1812:00ΣΟΦΙΑΣ Α.6-5
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή04/11/1812:00ΡΙΖΟΣ Δ.6-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚερατέαςΚυριακή11/11/1812:00ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.0-3 α.α.
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓλυκών ΝερώνΚυριακή11/11/1812:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.4-3
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚουβαράΚυριακή11/11/1812:00ΜΠΕΚΑΣ Α.4-0
ΜΑΡΚΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή11/11/1812:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή18/11/1810:45ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.Αναβλήθηκε
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή18/11/1812:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.Αναβλήθηκε
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή18/11/1812:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.Αναβλήθηκε
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΜΑΡΚΟΑνθούσαςΚυριακή18/11/1812:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.4-2


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΜαρκόπουλουΚυριακή25/11/1812:00
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚαλυβίωνΚυριακή25/11/1812:00
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚουβαράΚυριακή25/11/1812:00
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Γλυκών ΝερώνΚυριακή25/11/1812:00


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΜΑΡΚΟ


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΡΚΟ


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΜΑΡΚΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ