ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Antrantis
molten
Active

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ

<< K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚαλυβίωνΚυριακή04/11/1812:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.2-4
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑνθούσαςΚυριακή04/11/1812:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-3
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή04/11/1812:00ΣΟΦΙΑΣ Α.6-5
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή04/11/1812:00ΡΙΖΟΣ Δ.6-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚερατέαςΚυριακή11/11/1812:00ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.0-3 α.α.
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓλυκών ΝερώνΚυριακή11/11/1812:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.4-3
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚουβαράΚυριακή11/11/1812:00ΜΠΕΚΑΣ Α.4-0
ΜΑΡΚΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή11/11/1812:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑΝΑΒΟΛΗ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΜΑΡΚΟΑνθούσαςΚυριακή18/11/1812:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.4-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο22/12/1812:00ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.3-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο22/12/1812:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-3


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΜαρκόπουλουΚυριακή25/11/1812:00ΜΠΕΚΑΣ Α.4-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚαλυβίωνΚυριακή25/11/1812:00ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..1-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚουβαράΚυριακή25/11/1812:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.0-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Γλυκών ΝερώνΚυριακή25/11/1812:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.4-2


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚερατέαςΚυριακή02/12/1810:30ΚΟΚΟΤΟΣ ..1-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή02/12/1811:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.5-0
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΜαρκόπουλουΚυριακή02/12/1812:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-4
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή02/12/1812:00ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.2-2


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚουβαράΚυριακή09/12/1810:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.6-2
ΜΑΡΚΟ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΜαρκόπουλουΚυριακή09/12/1812:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.3-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚαλυβίωνΚυριακή09/12/1812:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.2-4
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑνθούσαςΚυριακή09/12/1812:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-1


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓλυκών ΝερώνΚυριακή16/12/1812:00ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-4
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή16/12/1812:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-4
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή16/12/1812:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΡΚΟΚερατέαςΣάββατο22/12/1812:00ΜΠΕΚΑΣ Α.1-4


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή13/01/1912:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-4
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΑνθούσαςΚυριακή13/01/1912:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.5-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚουβαράΚυριακή13/01/1912:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-6
ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή13/01/1912:30ΣΟΦΙΑΣ Α.Αναβλήθηκε


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΜαρκόπουλουΚυριακή20/01/1910:00ΜΠΕΚΑΣ Α.0-2
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΜΑΡΚΟΚουβαράΚυριακή20/01/1912:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.7-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή20/01/1912:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.5-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚερατέαςΚυριακή20/01/1912:00ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-3


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑΝΑΒΟΛΗΚυριακή27/01/1900:00
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΚουβαράΚυριακή27/01/1912:00ΡΙΖΟΣ Δ.8-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή27/01/1912:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚερατέαςΚυριακή27/01/1912:00ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..2-0


11η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή03/02/1912:00ΚΙΝΑΣ Θ.6-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή03/02/1912:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.0-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑνθούσαςΚυριακή03/02/1912:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-3
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΜΑΡΚΟΚουβαράΚυριακή03/02/1912:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-2


12η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή10/02/1912:00ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΚερατέαςΚυριακή10/02/1912:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.4-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚουβαράΚυριακή10/02/1912:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-2
ΜΑΡΚΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή10/02/1912:00ΡΙΖΟΣ Δ.0-4


13η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑΝΑΒΟΛΗΚυριακή17/02/1900:00
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΜΑΡΚΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή17/02/1911:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.4-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή17/02/1912:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.0-4
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή17/02/1912:00ΚΟΚΟΤΟΣ ..0-3


14η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚουβαράΚυριακή03/03/1910:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.2-4
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή03/03/1912:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.9-2
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΚουβαράΚυριακή03/03/1912:00ΣΟΦΙΑΣ Α.6-0
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΜαρκόπουλουΚυριακή03/03/1912:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-2


15η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑΝΑΒΟΛΗΚυριακή17/03/1900:00
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΜΑΡΚΟΜαρκόπουλουΚυριακή17/03/1912:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚερατέαςΚυριακή17/03/1912:00ΚΟΚΟΤΟΣ ..0-4
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή17/03/1916:00ΡΙΖΟΣ Δ.8-0


16η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΜΑΡΚΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ


17η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟ


18η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ