ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Antrantis
molten
Active

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔιώνηςΣάββατο13/10/1812:00ΡΙΖΟΣ Δ.6-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΜαραθώναΣάββατο13/10/1812:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.2-5
ΑΝΟΙΞΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΆνοιξηςΣάββατο13/10/1812:00ΒΑΛΛΑΣ Γ.3-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚρυονερίουΣάββατο13/10/1812:00ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-5
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο20/10/1800:000-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔροσιάςΣάββατο20/10/1812:30ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..0-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΔιονύσουΣάββατο20/10/1812:30ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.6-3
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΝέας ΜάκρηςΣάββατο20/10/1812:30ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.3-0
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚρυονερίουΣάββατο03/11/1812:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-7
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο03/11/1812:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.6-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΆνοιξηςΣάββατο03/11/1812:30ΣΤΑΣΗΣ Π.4-3
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο03/11/1812:303-0 α.α.
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΝΟΙΞΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο10/11/1800:000-3 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔιώνηςΣάββατο10/11/1812:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.7-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΝέας ΜάκρηςΣάββατο10/11/1812:30ΝΙΚΑΣ Γ.2-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΣάββατο10/11/1812:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.3-2
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο17/11/1800:003-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔροσιάςΣάββατο17/11/1812:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-6
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο17/11/1812:30ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.6-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΆνοιξηςΣάββατο17/11/1812:30ΚΙΝΑΣ Θ.2-4
Ρεπό: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο24/11/1800:000-3 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔιώνηςΣάββατο24/11/1812:30ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.9-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΝΟΙΞΗΜαραθώναΣάββατο24/11/1812:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο24/11/1812:30ΠΥΚΝΗΣ Σ.2-3
Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο01/12/1800:003-0 α.α.
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΣάββατο01/12/1812:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.10-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚρυονερίουΣάββατο01/12/1812:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίας ΜαρίναςΣάββατο01/12/1812:30ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.7-2
Ρεπό: ΑΝΟΙΞΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο08/12/1800:000-3 α.α.
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΆνοιξηςΣάββατο08/12/1812:30ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.4-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΣάββατο08/12/1812:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-3
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔιώνηςΣάββατο08/12/1812:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-2
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο15/12/1800:003-0 α.α.
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔιονύσουΣάββατο15/12/1812:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.6-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΆνοιξηςΣάββατο15/12/1812:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.3-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΜαρίναςΣάββατο15/12/1812:30ΝΙΚΑΣ Γ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΝέας ΜάκρηςΣάββατο12/01/1912:30ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.1-3
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔιονύσουΣάββατο12/01/1912:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.4-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΜαρίναςΣάββατο12/01/1912:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.5-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΚρυονερίουΣάββατο02/02/1910:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.1-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο19/01/1900:003-0 α.α.
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚρυονερίουΣάββατο19/01/1912:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-4
ΑΝΟΙΞΗ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΆνοιξηςΣάββατο19/01/1912:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΣάββατο19/01/1912:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-0
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο26/01/1900:000-3 α.α.
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔιονύσουΣάββατο26/01/1910:30ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΆνοιξηςΣάββατο26/01/1912:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΝέας ΜάκρηςΣάββατο26/01/1912:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.3-0
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο02/02/1900:003-0 α.α.
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΜαραθώναΣάββατο02/02/1912:30ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-5
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚρυονερίουΣάββατο02/02/1912:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο02/02/1912:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-0
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο09/02/1900:000-3 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΔιώνηςΣάββατο09/02/1910:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔιονύσουΣάββατο09/02/1912:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.8-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο09/02/1912:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-2
Ρεπό: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο16/02/1900:003-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΆνοιξηςΣάββατο16/02/1910:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.Αναβλήθηκε
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΚρυονερίουΣάββατο16/02/1912:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-4
ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΆνοιξηςΣάββατο16/02/1912:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.1-2
Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο23/02/1900:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο23/02/1912:30
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΜαραθώναΣάββατο23/02/1912:30
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔιώνηςΣάββατο23/02/1912:30
Ρεπό: ΑΝΟΙΞΗ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΝΟΙΞΗ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ