Active
Antrantis
ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΡαφήναςΣάββατο13/10/1812:00ΝΙΚΑΣ Γ.1-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο13/10/1812:00ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.5-4
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο13/10/1812:00ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑνθούσαςΣάββατο13/10/1812:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-7
Ρεπό: ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΣάββατο20/10/1812:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-0
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔιώνηςΣάββατο20/10/1812:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.2-10
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο20/10/1812:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο20/10/1813:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.9-0
Ρεπό: ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο03/11/1812:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.4-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΑνθούσαςΣάββατο03/11/1812:30ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.2-1
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο03/11/1812:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο03/11/1812:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-6
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΔιώνηςΣάββατο10/11/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-4
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο10/11/1812:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.1-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΡαφήναςΣάββατο10/11/1812:30ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.3-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο10/11/1813:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΡαφήναςΣάββατο17/11/1811:30ΡΙΖΟΣ Δ.4-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο17/11/1812:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.2-1
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο17/11/1812:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.4-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑνθούσαςΣάββατο17/11/1812:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο24/11/1812:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.2-3
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΣάββατο24/11/1812:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.1-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο24/11/1812:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο24/11/1813:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.5-1
Ρεπό: ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο01/12/1812:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.3-0
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔιώνηςΣάββατο01/12/1812:30ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.2-5
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑνθούσαςΣάββατο01/12/1812:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.5-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΡαφήναςΣάββατο01/12/1812:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο08/12/1812:30ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.3-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο08/12/1812:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-7
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΡαφήναςΣάββατο08/12/1812:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-1
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο08/12/1812:30ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.4-3
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο15/12/1812:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν.5-1
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔιώνηςΣάββατο15/12/1812:30ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.3-4
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΡαφήναςΣάββατο15/12/1812:30ΣΟΦΙΑΣ Α.3-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓλυκών ΝερώνΣάββατο15/12/1813:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-3
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο12/01/1912:00ΚΙΝΑΣ Θ.2-1
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔιώνηςΣάββατο12/01/1912:30ΡΙΖΟΣ Δ.5-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΡαφήναςΣάββατο12/01/1912:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-5
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓλυκών ΝερώνΣάββατο09/03/1913:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.1-2
Ρεπό: ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑνθούσαςΣάββατο19/01/1911:45ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-1
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο19/01/1912:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.6-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο19/01/1912:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-3
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΡαφήναςΣάββατο19/01/1912:30ΝΙΚΑΣ Γ.0-3
Ρεπό: ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο26/01/1912:00ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.2-0
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔιώνηςΣάββατο26/01/1912:30ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΡαφήναςΣάββατο26/01/1912:30ΝΙΚΑΣ Γ.1-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο26/01/1913:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑνθούσαςΣάββατο02/02/1911:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-3
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο02/02/1912:00ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.5-1
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο02/02/1912:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.3-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο02/02/1912:30ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο09/02/1912:00ΚΟΚΟΤΟΣ ..3-0
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔιώνηςΣάββατο09/02/1912:30ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.1-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΡαφήναςΣάββατο09/02/1912:30ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-5
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓλυκών ΝερώνΣάββατο09/02/1913:00ΚΑΡΡΑΣ Α.1-0
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο16/02/1912:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο16/02/1912:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΡαφήναςΣάββατο16/02/1912:30ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.0-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑνθούσαςΤετάρτη13/03/1916:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.0-1
Ρεπό: ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο23/02/1912:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΡαφήναςΣάββατο23/02/1912:30ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-4
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο23/02/1912:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ.2-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΓλυκών ΝερώνΣάββατο23/02/1913:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.4-1
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο02/03/1912:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑνθούσαςΣάββατο02/03/1912:30ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΡαφήναςΣάββατο02/03/1912:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-0
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔιώνηςΣάββατο02/03/1912:30ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-3
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο16/03/1912:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΡαφήναςΣάββατο16/03/1912:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.4-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓέρακαΣάββατο16/03/1912:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.1-2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο16/03/1912:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-5
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ