ΙΕΚ ΑΛΦΑ
molten
Active
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16

<< Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή07/10/1810:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.0-6
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή07/10/1810:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣταμάταςΚυριακή07/10/1810:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.3-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή07/10/1810:00ΧΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ..0-1
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων ΠαλατίωνΚυριακή14/10/1810:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.1-3
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή14/10/1810:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.1-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΣυκαμίνουΚυριακή14/10/1810:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή14/10/1810:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.9-0
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή21/10/1810:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή21/10/1810:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.5-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΣταμάταςΚυριακή21/10/1810:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.0-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή21/10/1810:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή04/11/1810:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.2-5
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΠολυδενδρίουΚυριακή04/11/1810:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-9
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣυκαμίνουΚυριακή04/11/1810:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή04/11/1810:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.0-3
Ρεπό: ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΝέων ΠαλατίωνΚυριακή11/11/1810:00ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..3-5
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή11/11/1810:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.3-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΣταμάταςΚυριακή11/11/1810:00ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.8-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή11/11/1810:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.2-1
Ρεπό: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή18/11/1810:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-6
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠολυδενδρίουΚυριακή18/11/1810:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-3
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣυκαμίνουΚυριακή18/11/1810:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.3-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΣταμάταςΣάββατο22/12/1810:00
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή25/11/1810:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή25/11/1810:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-4
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή25/11/1810:00ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.8-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή25/11/1810:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.6-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣταμάταςΚυριακή02/12/1809:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή02/12/1810:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-4
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή02/12/1810:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.0-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣταμάταςΚυριακή02/12/1811:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.0-0
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣυκαμίνουΚυριακή09/12/1810:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.4-3
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή09/12/1810:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.4-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή09/12/1810:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.2-3
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή09/12/1810:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.0-3
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΣυκαμίνουΚυριακή16/12/1810:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.6-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή16/12/1810:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.0-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή16/12/1810:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή16/12/1810:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.9-1
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
Ρεπό: ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
Ρεπό: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ