ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Antrantis
Active

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16

<< Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή07/10/1810:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.0-6
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή07/10/1810:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣταμάταςΚυριακή07/10/1810:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.3-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή07/10/1810:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ..0-1
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων ΠαλατίωνΚυριακή14/10/1810:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.1-3
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή14/10/1810:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.1-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΣυκαμίνουΚυριακή14/10/1810:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή14/10/1810:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.9-0
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή21/10/1810:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή21/10/1810:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.5-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΣταμάταςΚυριακή21/10/1810:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.0-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή21/10/1810:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
Ρεπό: ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
Ρεπό: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ