ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Active
molten
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18

<< Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο06/10/1810:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.7-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο06/10/1810:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.6-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚρυονερίουΣάββατο06/10/1810:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΣΥΨΑΚΟΣ ..3-0 α.α.
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΆνναςΣάββατο13/10/1809:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑυλώναΣάββατο13/10/1810:00ΧΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ .., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..0-2
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣταμάταςΣάββατο13/10/1810:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.4-1
Ρεπό: ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο20/10/1810:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.1-3
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚρυονερίουΣάββατο20/10/1810:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΣΙΑΛΜΑ .., ΡΟΥΜΠΕΑ ..11-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣταμάταςΣάββατο20/10/1810:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.7-1
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο03/11/1809:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-3
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑυλώναΣάββατο03/11/1810:00ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ..1-6
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΣταμάταςΣάββατο03/11/1810:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.0-2
Ρεπό: ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο10/11/1809:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΖΟΥΡΜΠΑ .., ΡΟΥΜΠΕΑ ..2-1
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΣταμάταςΣάββατο10/11/1810:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚρυονερίουΣάββατο10/11/1810:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-3
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑγίας ΆνναςΣάββατο17/11/1809:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΣΥΨΑΚΟΣ .., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.12-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο17/11/1810:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-4
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣταμάταςΣάββατο17/11/1810:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..3-2
Ρεπό: ΑΟ ΑΥΛΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο24/11/1809:30ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.1-5
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑυλώναΣάββατο24/11/1810:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ .., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..0-2
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΣταμάταςΣάββατο24/11/1810:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α., ΖΟΥΡΜΠΑ ..4-4
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο01/12/1809:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.3-3
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑυλώναΣάββατο01/12/1810:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-5
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΣταμάταςΣάββατο01/12/1810:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.1-3
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚρυονερίουΣάββατο08/12/1810:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο08/12/1810:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΖΟΥΡΜΠΑ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ..4-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑγίας ΆνναςΤετάρτη06/02/1915:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΣταμάταςΣάββατο15/12/1810:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.4-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑγίας ΆνναςΣάββατο15/12/1810:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.3-4
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑυλώναΣάββατο22/12/1810:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..1-1
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΣταμάταςΣάββατο12/01/1909:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..2-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο12/01/1909:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-7
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚρυονερίουΣάββατο09/02/1909:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.3-2
Ρεπό: ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΣταμάταςΣάββατο19/01/1909:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΆνναςΣάββατο19/01/1909:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.6-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑυλώναΣάββατο19/01/1909:30ΣΤΑΣΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..0-2
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο26/01/1909:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-5
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚρυονερίουΣάββατο26/01/1909:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.4-2
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣταμάταςΣάββατο26/01/1909:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..0-6
Ρεπό: ΑΟ ΑΥΛΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο02/02/1909:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.5-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΣταμάταςΣάββατο02/02/1909:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.4-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο02/02/1909:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.4-1
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ