Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος

<< Κύπελλο Νέων Γ Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΜαρκόπουλουΣάββατο24/02/1810:00ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.2-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίας ΆνναςΤετάρτη14/03/1815:30ΚΑΡΡΑΣ Α.1-3
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΜΑΡΚΟΚρυονερίουΣάββατο03/03/1810:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.4-5
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο03/03/1812:30ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.0-0
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΆνναςΣάββατο10/03/1809:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.3-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο10/03/1810:00ΔΗΜΑΣ Μ.2-5
Ρεπό: ΜΑΡΚΟ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΜαρκόπουλουΣάββατο17/03/1810:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.4-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚρυονερίουΤετάρτη28/03/1816:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.3-4
Ρεπό: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΣάββατο24/03/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο24/03/1812:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.4-2
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΡΚΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο31/03/1810:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.2-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο31/03/1810:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.5-2
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο14/04/1809:00ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.3-2
ΜΑΡΚΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΜαρκόπουλουΣάββατο14/04/1810:00ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-1
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο21/04/1810:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚρυονερίουΣάββατο21/04/1810:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.4-0
Ρεπό: ΜΑΡΚΟ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΓλυκών ΝερώνΤετάρτη25/04/1816:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.5-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΡΚΟΑγίας ΆνναςΤετάρτη25/04/1817:30ΚΑΡΡΑΣ Α.0-2
Ρεπό: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚρυονερίουΣάββατο28/04/1810:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-1
ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαρκόπουλουΣάββατο28/04/1810:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-3
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ