Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Β Όμιλος Παίδων

<< Α Όμιλος Παίδων
Γ Όμιλος Παίδων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑνθούσαςΚυριακή01/10/1710:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.3-0 α.α.
ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή01/10/1710:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.3-0 α.α.
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή01/10/1710:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.4-3
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή01/10/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.1-3
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή01/10/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓέρακαΚυριακή08/10/1710:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.1-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑνθούσαςΚυριακή08/10/1710:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.4-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή08/10/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.0-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΜΑΡΚΟΚουβαράΚυριακή08/10/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-3
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή08/10/1710:00ΣΟΦΙΑΣ Α.1-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑνθούσαςΚυριακή15/10/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.4-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή15/10/1710:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή15/10/1710:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.6-0
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή15/10/1710:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.8-0
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή15/10/1710:00ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή22/10/1710:00ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.0-4
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΜΑΡΚΟΑνθούσαςΚυριακή22/10/1710:00ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.4-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΚουβαράΚυριακή22/10/1710:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή22/10/1710:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.2-4
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓέρακαΚυριακή22/10/1710:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΜαρκόπουλουΚυριακή29/10/1712:30ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑνθούσαςΚυριακή29/10/1712:30ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.5-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή29/10/1712:30ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.7-1
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή29/10/1712:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.0-2
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή29/10/1712:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή05/11/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-3
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑνθούσαςΚυριακή05/11/1710:00ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.2-0
ΜΑΡΚΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΜαρκόπουλουΚυριακή05/11/1710:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-2
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚουβαράΚυριακή05/11/1710:00ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-3
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓέρακαΚυριακή05/11/1710:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή12/11/1710:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.4-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓλυκών ΝερώνΚυριακή12/11/1710:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.8-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή12/11/1710:00ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.0-5
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή12/11/1710:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑνθούσαςΚυριακή12/11/1710:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓέρακαΚυριακή19/11/1710:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.3-0 α.α.
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή19/11/1710:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.5-0
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΜαρκόπουλουΚυριακή19/11/1710:00ΜΑΝΤΑΣ Ι.4-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑνθούσαςΚυριακή19/11/1710:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.2-0
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή19/11/1710:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή26/11/1709:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.2-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΚουβαράΚυριακή26/11/1710:00ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.0-6
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή26/11/1710:00ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΜΑΡΚΟΑνθούσαςΚυριακή26/11/1710:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.1-3
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή26/11/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.1-6


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚουβαράΚυριακή03/12/1710:00ΜΑΝΤΑΣ Ι.2-8
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή03/12/1710:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.2-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑνθούσαςΚυριακή03/12/1710:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.1-3
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή03/12/1710:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓέρακαΚυριακή03/12/1710:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή10/12/1710:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.4-2
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή10/12/1710:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή10/12/1710:00ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.4-2
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΜαρκόπουλουΚυριακή10/12/1710:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑνθούσαςΚυριακή10/12/1710:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.1-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓέρακαΚυριακή17/12/1710:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-3
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή17/12/1710:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.Αναβλήθηκε
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑνθούσαςΚυριακή17/12/1710:00ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-7
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΚουβαράΚυριακή17/12/1710:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-4
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΜΑΡΚΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή17/12/1710:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.0-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο23/12/1710:00
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο23/12/1710:00
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο23/12/1712:30
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΜαρκόπουλουΣάββατο23/12/1712:30
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑνθούσαςΣάββατο23/12/1712:30


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΡΚΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΜΑΡΚΟ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΜΑΡΚΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΜΑΡΚΟ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΜΑΡΚΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ