ΙΕΚ ΑΛΦΑ
molten
Active
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Α Όμιλος Παίδων

Β Όμιλος Παίδων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚερατέαςΚυριακή01/10/1710:00ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-5
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή01/10/1710:000-3 α.α.
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑναβύσσουΚυριακή01/10/1710:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΚυριακή01/10/1710:00ΔΗΜΑΣ Μ.0-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΒάρηςΚυριακή01/10/1710:00ΜΠΕΚΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΓΙΑΒΡΟΓΛΟΥ ΣΙΛΒΕΣΤΡΟ)5-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΒουλιαγμένηςΚυριακή08/10/1710:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-2
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή08/10/1710:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή08/10/1710:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.6-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒούλαςΚυριακή08/10/1710:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.3-0 α.α.
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒάρηςΚυριακή08/10/1710:00ΔΗΜΑΣ Μ.6-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚερατέαςΚυριακή15/10/1710:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.3-3
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚαλυβίωνΚυριακή15/10/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.0-6
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒάρηςΚυριακή15/10/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-5
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑναβύσσουΚυριακή15/10/1710:00ΣΟΦΙΑΣ Α.0-2
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή15/10/1710:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-7


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒάρηςΚυριακή22/10/1710:00ΔΗΜΑΣ Μ.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚερατέαςΚυριακή22/10/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.7-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒούλαςΚυριακή22/10/1710:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.3-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή22/10/1710:00ΜΠΕΚΑΣ Α.4-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒουλιαγμένηςΚυριακή22/10/1710:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΚυριακή29/10/1711:30ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή29/10/1712:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-8
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή29/10/1712:30ΔΗΜΑΣ Μ.0-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑναβύσσουΚυριακή29/10/1712:30ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.2-3
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΚυριακή29/10/1712:30ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΒάρηςΚυριακή05/11/1710:00ΔΗΜΑΣ Μ.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΚερατέαςΚυριακή05/11/1710:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.2-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή05/11/1710:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.3-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒούλαςΚυριακή05/11/1710:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒουλιαγμένηςΚυριακή05/11/1710:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑναβύσσουΚυριακή12/11/1710:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή12/11/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.0-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚαλυβίωνΚυριακή12/11/1710:00ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.5-2
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒάρηςΚυριακή12/11/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.7-4
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή12/11/1710:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.5-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒουλιαγμένηςΚυριακή19/11/1710:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.1-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑναβύσσουΚυριακή19/11/1710:00ΜΠΕΚΑΣ Α.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚερατέαςΚυριακή19/11/1710:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-2
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΚυριακή19/11/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.4-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή19/11/1711:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-7


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒούλαςΚυριακή26/11/1710:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή26/11/1710:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή26/11/1710:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.8-1
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒάρηςΚυριακή26/11/1710:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.4-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚαλυβίωνΚυριακή26/11/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒούλαςΚυριακή03/12/1710:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή03/12/1710:00ΔΗΜΑΣ Μ.6-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή03/12/1710:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.4-0
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒάρηςΚυριακή03/12/1710:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒουλιαγμένηςΚυριακή03/12/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.0-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΒάρηςΚυριακή10/12/1710:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΚυριακή10/12/1710:00ΜΑΝΤΑΣ Ι.0-3
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑναβύσσουΚυριακή10/12/1710:00ΔΗΜΑΣ Μ.0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚερατέαςΚυριακή10/12/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.0-2
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή10/12/1711:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.0-5


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒουλιαγμένηςΚυριακή17/12/1710:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.4-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή17/12/1710:00ΒΑΛΛΑΣ Γ.2-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή17/12/1710:00ΔΗΜΑΣ Μ.2-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒούλαςΚυριακή17/12/1710:00ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.3-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒάρηςΚυριακή17/12/1710:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.9-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑναβύσσουΣάββατο23/12/1710:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚαλυβίωνΣάββατο23/12/1710:00ΡΙΖΟΣ Δ.0-3
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΧέρωμα ΒάρηςΣάββατο23/12/1710:00ΔΗΜΑΣ Μ.4-0
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΣάββατο23/12/1712:30ΔΗΜΑΣ Μ.1-4
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή28/01/1810:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.4-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒουλιαγμένηςΚυριακή14/01/1810:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.6-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή14/01/1810:00ΔΗΜΑΣ Μ.0-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΒούλαςΚυριακή14/01/1810:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.4-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚερατέαςΚυριακή14/01/1810:00ΣΟΦΙΑΣ Α.4-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒάρηςΚυριακή14/01/1810:00ΜΠΕΚΑΣ Α.3-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒάρηςΚυριακή21/01/1810:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚαλυβίωνΚυριακή21/01/1810:00ΣΟΦΙΑΣ Α.1-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΑναβύσσουΚυριακή21/01/1810:00ΜΠΕΚΑΣ Α.1-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή21/01/1810:00ΔΗΜΑΣ Μ.8-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή21/01/1810:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.6-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒουλιαγμένηςΚυριακή04/02/1810:00ΜΠΕΚΑΣ Α.2-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒούλαςΚυριακή04/02/1810:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΚερατέαςΚυριακή04/02/1810:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒάρηςΚυριακή04/02/1810:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.5-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή04/02/1811:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.6-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΒούλαςΚυριακή11/02/1810:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.4-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚαλυβίωνΚυριακή11/02/1810:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-1
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒάρηςΚυριακή11/02/1810:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.7-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή11/02/1810:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή11/02/1810:00ΜΑΝΤΑΣ Ι.5-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΚυριακή25/02/1810:00ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚερατέαςΚυριακή25/02/1810:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.0-3
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΑναβύσσουΚυριακή25/02/1810:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0 α.α.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒουλιαγμένηςΚυριακή25/02/1810:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-2
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή25/02/1811:00ΜΠΕΚΑΣ Α.1-3