Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Α Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΜαρκόπουλουΣάββατο16/09/1716:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.2-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚαλυβίωνΣάββατο16/09/1716:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)4-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή17/09/1716:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.1-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑνθούσαςΚυριακή17/09/1716:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)1-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή17/09/1716:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.3-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΚυριακή17/09/1716:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΝΟΙΞΗΜαραθώναΚυριακή17/09/1716:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΝΤΑ Α.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή17/09/1716:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο23/09/1716:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-3
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΒούλαςΣάββατο23/09/1716:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΆνοιξηςΣάββατο23/09/1716:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.1-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑνθούσαςΣάββατο23/09/1716:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή24/09/1716:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)3-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή24/09/1716:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΡΚΟΚερατέαςΚυριακή24/09/1716:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-2
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή24/09/1716:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο30/09/1716:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-1
ΜΑΡΚΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΜαρκόπουλουΣάββατο30/09/1716:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.2-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚαλυβίωνΣάββατο30/09/1716:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή01/10/1716:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.1-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒάρηςΚυριακή01/10/1716:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)2-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΜαραθώναΚυριακή01/10/1716:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή01/10/1716:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )1-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή01/10/1716:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο07/10/1716:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.0-2
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΡΚΟΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο07/10/1716:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )1-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΒούλαςΣάββατο07/10/1716:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)2-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΝΟΙΞΗΑνθούσαςΣάββατο07/10/1716:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-3
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή08/10/1716:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.0-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή08/10/1716:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚερατέαςΚυριακή08/10/1716:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)1-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή08/10/1716:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΜαρκόπουλουΣάββατο14/10/1716:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.1-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚαλυβίωνΣάββατο14/10/1716:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο14/10/1716:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-2
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΆνοιξηςΣάββατο14/10/1716:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)2-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο14/10/1716:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)5-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή15/10/1716:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ ΗΛΙΑΣ)4-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΒάρηςΚυριακή15/10/1716:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.4-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΚυριακή15/10/1716:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο21/10/1716:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑνθούσαςΣάββατο21/10/1716:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή22/10/1716:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.3-5
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΡΚΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή22/10/1716:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή22/10/1716:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)4-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή22/10/1716:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚερατέαςΚυριακή22/10/1716:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)2-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή22/10/1716:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαρκόπουλουΣάββατο28/10/1716:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.0-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚαλυβίωνΣάββατο28/10/1716:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.0-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο28/10/1716:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)0-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΆνοιξηςΣάββατο28/10/1716:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΒούλαςΣάββατο28/10/1716:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α.2-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΜαραθώναΚυριακή29/10/1715:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΚυριακή29/10/1715:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.0-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή29/10/1715:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο04/11/1715:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑνθούσαςΣάββατο04/11/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή05/11/1715:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή05/11/1715:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή05/11/1715:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή05/11/1715:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.2-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΜαρίναςΚυριακή05/11/1715:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚερατέαςΚυριακή05/11/1715:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο11/11/1715:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚαλυβίωνΣάββατο11/11/1715:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.1-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΆνοιξηςΣάββατο11/11/1715:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)1-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΒούλαςΣάββατο11/11/1715:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.3-3
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΜαρκόπουλουΣάββατο11/11/1715:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓραμματικούΚυριακή12/11/1715:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-3
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΒάρηςΚυριακή12/11/1715:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή12/11/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )1-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΜαρκόπουλουΣάββατο18/11/1715:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)0-0
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο18/11/1715:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΟΙΚΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑνθούσαςΣάββατο18/11/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ ΗΛΙΑΣ)0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΝΟΙΞΗΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή19/11/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.4-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή19/11/1715:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-3
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή19/11/1715:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)1-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή19/11/1715:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή19/11/1715:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)3-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΒούλαςΣάββατο25/11/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΆνοιξηςΣάββατο25/11/1715:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚαλυβίωνΣάββατο25/11/1715:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.0-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή26/11/1715:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.3-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΜΑΡΚΟΜαραθώναΚυριακή26/11/1715:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-2
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή26/11/1715:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΝΤΑ Α.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚερατέαςΚυριακή26/11/1715:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.3-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΒάρηςΚυριακή26/11/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.3-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΜαρκόπουλουΣάββατο02/12/1715:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.3-0
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο02/12/1715:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑνθούσαςΣάββατο02/12/1715:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή03/12/1715:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.3-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή03/12/1715:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)3-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΓλυκών ΝερώνΚυριακή03/12/1715:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή03/12/1715:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.1-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΒάρηςΚυριακή03/12/1715:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.5-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΆνοιξηςΣάββατο09/12/1715:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΡΚΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο09/12/1715:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)0-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΣάββατο09/12/1715:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο09/12/1715:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚερατέαςΚυριακή10/12/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή10/12/1715:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.0-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒούλαςΚυριακή10/12/1715:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.3-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΜαραθώναΚυριακή10/12/1715:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.4-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΝΟΙΞΗΜαρκόπουλουΣάββατο16/12/1715:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)2-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑνθούσαςΣάββατο16/12/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή17/12/1715:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)5-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή17/12/1715:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)0-4
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή17/12/1715:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.6-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή17/12/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΒάρηςΚυριακή17/12/1715:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)3-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΜαραθώναΚυριακή17/12/1715:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)0-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΔιονύσουΣάββατο06/01/1815:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΡΚΟΒούλαςΣάββατο06/01/1815:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.0-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΆνοιξηςΣάββατο06/01/1815:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο06/01/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚαλυβίωνΣάββατο06/01/1815:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.1-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑγίας ΜαρίναςΚυριακή07/01/1815:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.4-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚερατέαςΚυριακή07/01/1815:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-2
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή07/01/1815:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-5


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑγίας ΆνναςΣάββατο13/01/1815:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒούλαςΣάββατο13/01/1815:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-4
ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΆνοιξηςΣάββατο13/01/1815:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο13/01/1815:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑνθούσαςΣάββατο13/01/1815:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή14/01/1815:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-2
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή14/01/1815:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚερατέαςΤετάρτη24/01/1815:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΜαρκόπουλουΣάββατο20/01/1815:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΚαλυβίωνΣάββατο20/01/1815:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )0-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο20/01/1815:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή21/01/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.0-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή21/01/1815:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή21/01/1815:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΒάρηςΚυριακή21/01/1815:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΜαραθώναΚυριακή21/01/1815:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)2-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο27/01/1815:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΧΟΙΚΑΣ Σ.2-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒούλαςΣάββατο27/01/1815:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-3
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΆνοιξηςΣάββατο27/01/1815:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑνθούσαςΣάββατο27/01/1815:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή28/01/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΡΚΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή28/01/1815:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ ΗΛΙΑΣ)1-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚερατέαςΚυριακή28/01/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-1
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή28/01/1815:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.1-5


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΜαρκόπουλουΣάββατο03/02/1815:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΚαλυβίωνΣάββατο03/02/1815:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο03/02/1815:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )0-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΆνοιξηςΣάββατο03/02/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή04/02/1815:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.3-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΓλυκών ΝερώνΚυριακή04/02/1815:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)4-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΒάρηςΚυριακή04/02/1815:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΜαραθώναΚυριακή04/02/1815:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)2-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο10/02/1815:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.0-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΒούλαςΣάββατο10/02/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑνθούσαςΣάββατο10/02/1815:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΜΑΡΚΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή11/02/1815:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-4
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή11/02/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΜαρίναςΚυριακή11/02/1815:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΚερατέαςΚυριακή11/02/1815:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΝΤΑ Α.3-1
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή11/02/1815:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαρκόπουλουΣάββατο17/02/1815:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.4-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚαλυβίωνΣάββατο17/02/1815:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΆνοιξηςΣάββατο17/02/1815:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.6-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΒούλαςΣάββατο17/02/1815:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α.2-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΒάρηςΚυριακή18/02/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.6-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή18/02/1815:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΜαραθώναΚυριακή18/02/1815:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.1-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή18/02/1815:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.3-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑγίας ΆνναςΣάββατο24/02/1815:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο24/02/1815:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)0-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑνθούσαςΣάββατο24/02/1815:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή25/02/1815:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)2-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή25/02/1815:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή25/02/1815:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή25/02/1815:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΚερατέαςΚυριακή25/02/1815:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚαλυβίωνΣάββατο03/03/1815:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)3-1
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΜαρκόπουλουΣάββατο03/03/1815:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.0-2
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΆνοιξηςΣάββατο03/03/1815:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒούλαςΣάββατο03/03/1815:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.0-1
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο03/03/1815:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαραθώναΚυριακή04/03/1815:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒάρηςΚυριακή04/03/1815:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή04/03/1815:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)2-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΆνναςΣάββατο10/03/1815:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )0-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΜΑΡΚΟΑνθούσαςΣάββατο10/03/1815:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή11/03/1815:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.2-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή11/03/1815:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-3
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΓλυκών ΝερώνΚυριακή11/03/1815:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή11/03/1815:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή11/03/1815:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΚερατέαςΚυριακή11/03/1815:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΆνοιξηςΣάββατο17/03/1815:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚαλυβίωνΣάββατο17/03/1815:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΒούλαςΣάββατο17/03/1815:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-1
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο17/03/1815:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )0-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή18/03/1815:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.5-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΜαραθώναΚυριακή18/03/1815:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.2-3
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟΒάρηςΚυριακή18/03/1815:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚερατέαςΚυριακή18/03/1815:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο24/03/1815:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )4-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΝΟΙΞΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο24/03/1815:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο24/03/1815:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑΚ ΠαλλήνηςΣάββατο24/03/1815:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)1-1
ΜΑΡΚΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΜαρκόπουλουΣάββατο24/03/1815:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-3
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑγίας ΆνναςΣάββατο24/03/1815:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.6-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο24/03/1815:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)3-3
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑνθούσαςΣάββατο24/03/1815:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή01/04/1816:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-3
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒούλαςΚυριακή01/04/1816:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.3-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΆνοιξηςΚυριακή01/04/1816:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή01/04/1816:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΜΑΡΚΟΚαλυβίωνΚυριακή01/04/1816:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΜαραθώναΚυριακή01/04/1816:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚερατέαςΚυριακή01/04/1816:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ.2-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή01/04/1816:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.1-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο14/04/1816:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-3
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο14/04/1816:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο14/04/1816:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΑΚ ΠαλλήνηςΣάββατο14/04/1816:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ.3-1
ΜΑΡΚΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΜαρκόπουλουΣάββατο14/04/1816:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-2
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒάρηςΣάββατο14/04/1816:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-2
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο14/04/1816:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.3-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑνθούσαςΣάββατο14/04/1816:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ.1-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίας ΜαρίναςΣάββατο21/04/1816:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚερατέαςΣάββατο21/04/1816:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο21/04/1816:30ΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-6
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΒούλαςΣάββατο21/04/1816:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΧΟΙΚΑΣ Σ.0-3
ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΡΚΟΆνοιξηςΣάββατο21/04/1816:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο21/04/1816:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚαλυβίωνΣάββατο21/04/1816:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-2
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΆνναςΣάββατο21/04/1816:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑΚ ΠαλλήνηςΣάββατο28/04/1817:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)6-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΒάρηςΣάββατο28/04/1817:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή29/04/1817:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.3-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή29/04/1817:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-4
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή29/04/1817:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-2
ΜΑΡΚΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή29/04/1817:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.2-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΜαραθώναΚυριακή29/04/1817:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.0-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑνθούσαςΚυριακή29/04/1817:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.3-0