ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α Κατηγορία (1η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 17/09/23 | 17:00 | 3-2 |
2. | Α Κατηγορία (2η αγ.) | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Γέρακα | Κυριακή | 24/09/23 | 17:00 | 2-1 |
3. | Α Κατηγορία (3η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 01/10/23 | 16:30 | 0-0 |
4. | Α Κατηγορία (4η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Αναβύσσου | Σάββατο | 07/10/23 | 16:30 | 2-1 |
5. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Γέρακα | Σάββατο | 14/10/23 | 10:00 | 1-9 |
6. | Α Κατηγορία (5η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Αγίας Μαρίνας | Τετάρτη | 18/10/23 | 16:30 | 4-0 |
7. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 21/10/23 | 10:00 | 1-4 |
8. | Α Κατηγορία (6η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 22/10/23 | 16:00 | 1-2 |
9. | Α Κατηγορία (7η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 1-4 |
10. | Κύπελλο (2η φάση) | ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Βάρης | Τετάρτη | 01/11/23 | 14:45 | 0-3 |
11. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Διώνης | Σάββατο | 04/11/23 | 10:00 | 2-10 |
12. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Νέας Μάκρης | Σάββατο | 04/11/23 | 12:30 | 1-5 |
13. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Αρτέμιδος | Κυριακή | 05/11/23 | 10:00 | 4-2 |
14. | Α Κατηγορία (8η αγ.) | ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Δημοτικό Αχαρνών | Κυριακή | 05/11/23 | 15:00 | 2-0 |
15. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 11/11/23 | 09:30 | 2-4 |
16. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 12:00 | 0-2 |
17. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 11/11/23 | 12:00 | 2-2 |
18. | Α Κατηγορία (9η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 3-2 |
19. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 18/11/23 | 10:00 | 6-1 |
20. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 18/11/23 | 12:00 | 0-4 |
21. | Α Κατηγορία (10η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 1-3 |
22. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Παλλήνης Πλαστικό | Κυριακή | 19/11/23 | 10:00 | 3-2 |
23. | Α Κατηγορία (11η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Τετάρτη | 22/11/23 | 15:00 | 1-3 |
24. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 25/11/23 | 10:00 | 1-3 |
25. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Διώνης | Σάββατο | 25/11/23 | 12:30 | 0-3 |
26. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 26/11/23 | 10:00 | 8-2 |
27. | Α Κατηγορία (12η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 2-2 |
28. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 02/12/23 | 12:30 | 1-0 |
29. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 03/12/23 | 10:00 | 2-6 |
30. | Α Κατηγορία (13η αγ.) | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 3-0 |
31. | Κύπελλο (3η φάση) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Αγίας Μαρίνας | Τετάρτη | 06/12/23 | 14:30 | 2-5 |
32. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Pallini Αrena | Πέμπτη | 07/12/23 | 16:30 | 2-0 |
33. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 09/12/23 | 12:30 | 2-1 |
34. | Α Κατηγορία (14η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 1-0 |
35. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 16/12/23 | 09:45 | 2-1 |
36. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 16/12/23 | 12:30 | 3-1 |
37. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 17/12/23 | 09:45 | 1-1 |
38. | Α Κατηγορία (15η αγ.) | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 0-0 |
39. | Α Κατηγορία (16η αγ.) | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Σάββατο | 06/01/24 | 15:15 | 0-0 |
40. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 13/01/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
41. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Pallini Αrena | Σάββατο | 13/01/24 | 12:30 | 7-0 |
42. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 14/01/24 | 09:45 | 1-2 |
43. | Α Κατηγορία (17η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 14/01/24 | 15:15 | 1-0 |
44. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 20/01/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
45. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Γλυκών Νερών | Σάββατο | 20/01/24 | 09:45 | 2-0 |
46. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Γέρακα | Κυριακή | 21/01/24 | 09:45 | 4-0 |
47. | Α Κατηγορία (18η αγ.) | ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | ΑΚ Παλλήνης | Κυριακή | 21/01/24 | 15:15 | 1-0 |
48. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 27/01/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
49. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Παλλήνης Πλαστικό | Σάββατο | 27/01/24 | 12:30 | 2-3 |
50. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 28/01/24 | 09:45 | 4-4 |
51. | Α Κατηγορία (19η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 28/01/24 | 15:15 | 0-1 |
52. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Ραφήνας | Σάββατο | 03/02/24 | 09:45 | 5-0 |
53. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 04/02/24 | 09:45 | 1-5 |
54. | Α Κατηγορία (20η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 04/02/24 | 15:30 | 1-0 |
55. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 10/02/24 | 09:45 | 1-4 |
56. | Β ΦΑΣΗ Κ13 (1η αγ.) | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 10/02/24 | 12:30 | 1-0 |
57. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 11/02/24 | 09:45 | 1-1 |
58. | Α Κατηγορία (21η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 11/02/24 | 15:30 | 1-1 |
59. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (15η αγ.) | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Γέρακα | Σάββατο | 17/02/24 | 09:45 | 6-1 |
60. | Β ΦΑΣΗ Κ13 (2η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 17/02/24 | 12:30 | 0-1 |
61. | Α Κατηγορία (22η αγ.) | ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Κερατέας | Κυριακή | 18/02/24 | 15:30 | 2-0 |
62. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (16η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 24/02/24 | 09:45 | 0-5 |
63. | Α Κατηγορία (23η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 24/02/24 | 15:30 | 0-3 |
64. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 25/02/24 | 09:45 | 5-0 |
65. | Α Κατηγορία (24η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 4-1 |
66. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (18η αγ.) | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 09/03/24 | 09:45 | 4-0 |
67. | Κ15 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 10/03/24 | 09:45 | 2-0 |
68. | Α Κατηγορία (25η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Βούλας | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 1-1 |
69. | Α Κατηγορία (26η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 17/03/24 | 15:30 | 0-0 |
70. | K17 LEAGUE CUP (1η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 23/03/24 | 09:45 | 1-4 |
71. | Α Κατηγορία (27η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 2-0 |
72. | Κ15 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 24/03/24 | 09:45 | 1-1 |
73. | K17 LEAGUE CUP (2η αγ.) | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Δροσιάς | Σάββατο | 30/03/24 | 09:45 | 4-0 |
74. | Κ15 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Αυλώνα | Κυριακή | 31/03/24 | 09:45 | 1-4 |
75. | Α Κατηγορία (28η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | 1-1 |
76. | K17 LEAGUE CUP (3η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 06/04/24 | 09:45 | 2-5 |
77. | Α Κατηγορία (29η αγ.) | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Κρυονερίου | Σάββατο | 06/04/24 | 17:00 | 0-2 |
78. | Κ15 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 07/04/24 | 09:45 | 6-3 |
79. | Α Κατηγορία (30η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 13/04/24 | 17:00 | 1-2 |
80. | Κ15 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 14/04/24 | 09:45 | 1-1 |
81. | K17 LEAGUE CUP (4η αγ.) | ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | ΑΚ Παλλήνης | Δευτέρα | 15/04/24 | 16:30 | 3-0 |
82. | K17 LEAGUE CUP (5η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 20/04/24 | 09:45 | 0-8 |