ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α Κατηγορία (1η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Βούλας | Κυριακή | 17/09/23 | 17:00 | 1-1 |
2. | Α Κατηγορία (2η αγ.) | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 23/09/23 | 17:00 | 1-2 |
3. | Α Κατηγορία (3η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Βούλας | Κυριακή | 01/10/23 | 16:30 | 6-0 |
4. | Α Κατηγορία (4η αγ.) | ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | ΑΚ Παλλήνης | Σάββατο | 07/10/23 | 16:30 | 2-2 |
5. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 14/10/23 | 10:00 | 3-0 |
6. | Α Κατηγορία (5η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Βούλας | Σάββατο | 14/10/23 | 16:30 | 2-1 |
7. | Α Κατηγορία (6η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 22/10/23 | 16:00 | 0-1 |
8. | Α Κατηγορία (7η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Βούλας | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 1-0 |
9. | Κύπελλο (2η φάση) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Βούλας | Τετάρτη | 01/11/23 | 14:45 | 3-2 |
10. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | Βούλας | Σάββατο | 04/11/23 | 10:00 | 6-3 |
11. | Κ 13 Ε ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Βούλας | Σάββατο | 04/11/23 | 12:30 | 1-1 |
12. | Α Κατηγορία (8η αγ.) | ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Κερατέας | Κυριακή | 05/11/23 | 15:00 | 1-0 |
13. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Βάρης | Σάββατο | 11/11/23 | 10:00 | 4-1 |
14. | Κ 13 Ε ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | FOUS DE FOOT | Σάββατο | 11/11/23 | 12:30 | 6-0 |
15. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΒΟΡΕΙΟΙ ΒΟΥΛΑΣ | Βούλας | Κυριακή | 12/11/23 | 09:30 | 0-4 |
16. | Α Κατηγορία (9η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Βούλας | Κυριακή | 12/11/23 | 15:00 | 0-0 |
17. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 | Βούλας | Σάββατο | 18/11/23 | 10:00 | 9-0 |
18. | Κ 13 Ε ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ | Βούλας | Σάββατο | 18/11/23 | 12:30 | 2-2 |
19. | Α Κατηγορία (10η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 1-3 |
20. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 19/11/23 | 00:00 | 0-3 α.α. |
21. | Κ 11 Ε ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | Βούλας | Κυριακή | 19/11/23 | 12:00 | |
22. | Α Κατηγορία (11η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Βούλας | Τετάρτη | 22/11/23 | 15:00 | 2-3 |
23. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Βούλας | Σάββατο | 25/11/23 | 10:00 | 6-2 |
24. | Κ 13 Ε ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 25/11/23 | 12:30 | 3-2 |
25. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Βούλας | Κυριακή | 26/11/23 | 10:00 | 2-0 |
26. | Κ 11 Ε ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση) | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Βάρης | Κυριακή | 26/11/23 | 12:00 | 1-6 |
27. | Α Κατηγορία (12η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 | Βούλας | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 1-1 |
28. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | Βούλας | Σάββατο | 02/12/23 | 10:00 | 2-5 |
29. | Α Κατηγορία (13η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 2-1 |
30. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | FOUS DE FOOT | Κυριακή | 03/12/23 | 10:00 | 6-1 |
31. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 09/12/23 | 09:45 | 5-0 |
32. | Κ 13 Ε ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Βάρης | Σάββατο | 09/12/23 | 12:30 | 0-0 |
33. | Α Κατηγορία (14η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Βούλας | Σάββατο | 09/12/23 | 15:00 | 2-0 |
34. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | Βούλας | Κυριακή | 10/12/23 | 09:45 | 2-4 |
35. | Κ 11 Ε ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ | Βούλας | Κυριακή | 10/12/23 | 12:00 | 1-2 |
36. | Κύπελλο (3η φάση) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 | Βούλας | Τετάρτη | 13/12/23 | 18:00 | 1-3 παρ. |
37. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β | Βούλας | Σάββατο | 16/12/23 | 09:45 | 5-4 |
38. | Κ 13 Ε ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β | Βούλας | Σάββατο | 16/12/23 | 12:30 | 1-5 |
39. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Βάρης | Κυριακή | 17/12/23 | 09:45 | 6-1 |
40. | Κ 11 Ε ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση) | ΒΟΡΕΙΟΙ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | STAR SPORT CLUB | Κυριακή | 17/12/23 | 12:00 | 0-3 α.α. |
41. | Α Κατηγορία (15η αγ.) | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Κρυονερίου | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 1-1 |
42. | Α Κατηγορία (16η αγ.) | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 07/01/24 | 15:15 | 3-1 |
43. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Βούλας | Σάββατο | 13/01/24 | 09:45 | 1-3 |
44. | Κ 13 Ε ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Βάρης | Σάββατο | 13/01/24 | 12:30 | 3-0 |
45. | Κ 11 Ε ΟΜΙΛΟΣ (6η φάση) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ | Βούλας | Κυριακή | 14/01/24 | 12:00 | 7-0 |
46. | Α Κατηγορία (17η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Βούλας | Κυριακή | 14/01/24 | 15:15 | 0-3 |
47. | Κ 13 Ε ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Βούλας | Σάββατο | 20/01/24 | 12:30 | 0-2 |
48. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΒΟΡΕΙΟΙ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | STAR SPORT CLUB | Κυριακή | 21/01/24 | 09:45 | 0-0 |
49. | Κ 11 Ε ΟΜΙΛΟΣ (7η φάση) | ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | FOUS DE FOOT | Κυριακή | 21/01/24 | 12:00 | 3-2 |
50. | Α Κατηγορία (18η αγ.) | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Γέρακα | Κυριακή | 21/01/24 | 15:15 | 3-1 |
51. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Βούλας | Σάββατο | 27/01/24 | 12:30 | 2-6 |
52. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 28/01/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
53. | Κ 11 Ε ΟΜΙΛΟΣ (8η φάση) | ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Βούλας | Κυριακή | 28/01/24 | 12:00 | 0-3 |
54. | Α Κατηγορία (19η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Βούλας | Κυριακή | 28/01/24 | 15:15 | 1-0 |
55. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Βούλας | Σάββατο | 03/02/24 | 09:45 | 1-1 |
56. | Α Κατηγορία (20η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Αναβύσσου | Σάββατο | 03/02/24 | 15:30 | 2-1 |
57. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 04/02/24 | 09:45 | 0-4 |
58. | Κ 11 Ε ΟΜΙΛΟΣ (9η φάση) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Βούλας | Κυριακή | 04/02/24 | 12:00 | 2-2 |
59. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Βούλας | Σάββατο | 10/02/24 | 12:30 | 0-6 |
60. | Α Κατηγορία (21η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Βούλας | Σάββατο | 10/02/24 | 15:30 | 2-2 |
61. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β | Βούλας | Κυριακή | 11/02/24 | 09:45 | 0-2 |
62. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (15η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ | Βούλας | Σάββατο | 17/02/24 | 09:45 | 3-3 |
63. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Κερατέας | Κυριακή | 18/02/24 | 09:45 | 1-2 |
64. | Κ 11 Ε ΟΜΙΛΟΣ (11η φάση) | Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Χέρωμα Βάρης | Κυριακή | 18/02/24 | 12:00 | 1-3 |
65. | Α Κατηγορία (22η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 18/02/24 | 15:30 | 1-1 |
66. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (16η αγ.) | ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Σάββατο | 24/02/24 | 09:45 | 1-0 |
67. | Κ13 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΡΚΟ | Βούλας | Σάββατο | 24/02/24 | 12:30 | 4-1 |
68. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Βούλας | Κυριακή | 25/02/24 | 09:45 | 0-7 |
69. | Κ 11 Ε ΟΜΙΛΟΣ (12η φάση) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΒΟΡΕΙΟΙ ΒΟΥΛΑΣ | Βούλας | Κυριακή | 25/02/24 | 12:00 | 2-4 |
70. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (17η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Βούλας | Σάββατο | 02/03/24 | 09:45 | 0-0 |
71. | Κ13 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Βούλας | Σάββατο | 02/03/24 | 12:30 | 0-0 |
72. | Α Κατηγορία (24η αγ.) | ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Αγίου Στεφάνου | Σάββατο | 02/03/24 | 15:30 | 2-0 |
73. | Κ 11 Ε ΟΜΙΛΟΣ (13η φάση) | ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Βούλας | Κυριακή | 03/03/24 | 12:00 | 2-4 |
74. | Α Κατηγορία (23η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | Βούλας | Τετάρτη | 06/03/24 | 17:00 | 0-1 |
75. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (18η αγ.) | ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | FOUS DE FOOT | Σάββατο | 09/03/24 | 09:45 | 6-6 |
76. | Κ13 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Βάρης | Σάββατο | 09/03/24 | 12:30 | 1-0 |
77. | Κ 11 Ε ΟΜΙΛΟΣ (14η φάση) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β | ΑΝΑΒΟΛΗ | Κυριακή | 10/03/24 | 00:00 | |
78. | Α Κατηγορία (25η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Βούλας | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 1-1 |
79. | Α Κατηγορία (26η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Κυριακή | 17/03/24 | 15:30 | 3-0 |
80. | K17 LEAGUE CUP (1η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 23/03/24 | 09:45 | 1-1 |
81. | Κ13 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΜΑΡΚΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Μαρκόπουλου | Σάββατο | 23/03/24 | 12:30 | 2-0 |
82. | Α Κατηγορία (27η αγ.) | ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 3-1 |
83. | K17 LEAGUE CUP (2η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Βούλας | Σάββατο | 30/03/24 | 09:45 | 3-2 |
84. | Κ13 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | 2-2 |
85. | Α Κατηγορία (28η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Βούλας | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | 1-0 |
86. | K17 LEAGUE CUP (3η αγ.) | ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Παλλήνης Πλαστικό | Σάββατο | 06/04/24 | 09:45 | 5-3 |
87. | Κ13 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Βούλας | Σάββατο | 06/04/24 | 12:30 | 0-1 |
88. | Α Κατηγορία (29η αγ.) | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Ραφήνας | Σάββατο | 06/04/24 | 17:00 | 1-0 |
89. | K17 LEAGUE CUP (4η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Βούλας | Σάββατο | 13/04/24 | 09:45 | 4-1 |
90. | Α Κατηγορία (30η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Βούλας | Κυριακή | 14/04/24 | 17:00 | 5-2 |
91. | K17 LEAGUE CUP (5η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 20/04/24 | 09:45 | 0-8 |