ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο (1η φάση) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 17/09/23 | 16:30 | 1-3 |
2. | Β Κατηγορία (1η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 24/09/23 | 17:00 | 6-1 |
3. | Β Κατηγορία (2η αγ.) | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 01/10/23 | 16:30 | 0-0 |
4. | Κ19 (1η αγ.) | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 07/10/23 | 10:00 | 4-3 |
5. | Β Κατηγορία (3η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 07/10/23 | 16:30 | 1-0 |
6. | Κ19 (2η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Καλυβίων | Σάββατο | 14/10/23 | 12:00 | 1-5 |
7. | Κ19 (3η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 21/10/23 | 16:00 | 8-3 |
8. | Β Κατηγορία (4η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 22/10/23 | 16:00 | 1-4 |
9. | Β Κατηγορία (5η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 5-1 |
10. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Συκαμίνου | Σάββατο | 04/11/23 | 12:30 | 0-7 |
11. | Β Κατηγορία (6η αγ.) | ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Γέρακα | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 1-1 |
12. | Κ 15 Β ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Μαραθώνα | Κυριακή | 05/11/23 | 10:00 | 5-4 |
13. | Κ19 (4η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Αναβύσσου | Κυριακή | 05/11/23 | 12:30 | 1-0 |
14. | Κ19 (5η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 11/11/23 | 10:00 | 4-2 |
15. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 11/11/23 | 12:30 | 5-0 |
16. | Κ 15 Β ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 12/11/23 | 10:00 | 0-3 |
17. | Β Κατηγορία (7η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 12/11/23 | 15:15 | 4-1 |
18. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | BATISTA | Σάββατο | 18/11/23 | 12:30 | 1-3 |
19. | Β Κατηγορία (8η αγ.) | ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Βάρης | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 2-2 |
20. | Κ 15 Β ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Διονύσου | Κυριακή | 19/11/23 | 10:00 | 5-1 |
21. | Κ19 (6η αγ.) | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Ραφήνας | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 3-1 |
22. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 25/11/23 | 12:30 | 1-2 |
23. | Β Κατηγορία (9η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 25/11/23 | 15:00 | 6-1 |
24. | Κ 15 Β ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 26/11/23 | 12:30 | 2-3 |
25. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Νέων Παλατίων | Σάββατο | 02/12/23 | 12:30 | 2-7 |
26. | Κ 15 Β ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Δροσιάς | Κυριακή | 03/12/23 | 10:00 | 1-3 |
27. | Β Κατηγορία (10η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 1-1 |
28. | Κ19 (9η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 09/12/23 | 00:00 | 3-0 α.α. |
29. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 09/12/23 | 12:30 | 5-0 |
30. | Β Κατηγορία (11η αγ.) | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Νέων Παλατίων | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 1-1 |
31. | Κ19 (10η αγ.) | ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 16/12/23 | 00:00 | 0-3 α.α. |
32. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 16/12/23 | 12:30 | 1-5 |
33. | Κ 15 Β ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 17/12/23 | 09:45 | 0-1 |
34. | Β Κατηγορία (12η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 6-0 |
35. | Κ19 (7η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 07/01/24 | 11:00 | 1-1 |
36. | Β Κατηγορία (13η αγ.) | ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 07/01/24 | 15:15 | 3-2 |
37. | Κ19 (11η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 13/01/24 | 10:00 | 0-2 |
38. | Κ 15 Β ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 14/01/24 | 09:45 | 1-0 |
39. | Β Κατηγορία (14η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 14/01/24 | 15:15 | 2-1 |
40. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 20/01/24 | 12:30 | 1-1 |
41. | Κ19 (12η αγ.) | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Γέρακα | Σάββατο | 20/01/24 | 13:00 | 5-0 |
42. | Β Κατηγορία (15η αγ.) | ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Σταμάτας | Σάββατο | 20/01/24 | 15:15 | 0-3 |
43. | Κ 15 Β ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 21/01/24 | 09:45 | 2-2 |
44. | Κ19 (13η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 27/01/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
45. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 27/01/24 | 12:30 | 6-0 |
46. | Κ 15 Β ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 28/01/24 | 09:45 | 0-0 |
47. | Β Κατηγορία (16η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Καλυβίων | Κυριακή | 28/01/24 | 15:15 | 1-2 |
48. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 03/02/24 | 12:30 | 2-0 |
49. | Β Κατηγορία (17η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 03/02/24 | 15:30 | 0-0 |
50. | Κ 15 Β ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 04/02/24 | 09:45 | 1-0 |
51. | Β ΦΑΣΗ Κ13 (1η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 10/02/24 | 12:30 | 3-1 |
52. | Κ 15 Β ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 11/02/24 | 09:45 | 1-0 |
53. | Κ19 (14η αγ.) | ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | ΑΚ Παλλήνης | Κυριακή | 11/02/24 | 09:45 | 0-1 |
54. | Β Κατηγορία (18η αγ.) | ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Μαραθώνα | Κυριακή | 11/02/24 | 15:30 | 2-3 |
55. | Κ19 (8η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 17/02/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
56. | Β ΦΑΣΗ Κ13 (2η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 17/02/24 | 12:30 | 1-0 |
57. | Β Κατηγορία (19η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 18/02/24 | 15:30 | 4-2 |
58. | Γ ΦΑΣΗ Κ13 (1η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 24/02/24 | 12:30 | 0-3 |
59. | Κ 15 Β ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 25/02/24 | 09:45 | 3-2 |
60. | Β Κατηγορία (20η αγ.) | ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 25/02/24 | 15:30 | 1-4 |
61. | Γ ΦΑΣΗ Κ13 (2η αγ.) | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 02/03/24 | 12:30 | 2-0 |
62. | Β Κατηγορία (21η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 3-2 |
63. | Β Κατηγορία (22η αγ.) | ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Σάββατο | 09/03/24 | 15:30 | 1-1 |
64. | K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 10/03/24 | 09:45 | 1-0 |
65. | Β Κατηγορία (23η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | 2-0 |
66. | K17 LEAGUE CUP (1η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 23/03/24 | 09:45 | 1-1 |
67. | Β Κατηγορία (24η αγ.) | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 1-3 |
68. | K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 24/03/24 | 09:45 | 1-0 |
69. | K17 LEAGUE CUP (2η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 30/03/24 | 09:45 | 4-1 |
70. | Β Κατηγορία (25η αγ.) | ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Βουλιαγμένης | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | 0-0 |
71. | K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Ραφήνας | Κυριακή | 31/03/24 | 09:45 | 0-2 |
72. | K17 LEAGUE CUP (3η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 06/04/24 | 09:45 | 2-5 |
73. | K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 07/04/24 | 09:45 | 5-2 |
74. | Β Κατηγορία (26η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 07/04/24 | 17:00 | 1-0 |
75. | K17 LEAGUE CUP (4η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 13/04/24 | 09:45 | 2-6 |
76. | K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΒΟΡΕΙΟΙ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | STAR SPORT CLUB | Σάββατο | 13/04/24 | 14:00 | 2-2 |
77. | Β Κατηγορία (27η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 14/04/24 | 17:00 | 1-2 |
78. | K17 LEAGUE CUP (5η αγ.) | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Δροσιάς | Σάββατο | 20/04/24 | 09:45 | 1-1 |
79. | Κ15 LEUAGUE CUP ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (1η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 21/04/24 | 09:45 | 1-1 |
80. | Β Κατηγορία (28η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 21/04/24 | 17:00 | 5-0 |
81. | Β Κατηγορία (29η αγ.) | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Δροσιάς | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | |
82. | Κ15 LEUAGUE CUP ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (2η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 28/04/24 | 09:45 | |
83. | Β Κατηγορία (30η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ |