ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο (1η φάση) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 16/09/23 | 16:30 | 3-0 |
2. | Β Κατηγορία (1η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 24/09/23 | 17:00 | 2-0 |
3. | Β Κατηγορία (2η αγ.) | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Δροσιάς | Σάββατο | 30/09/23 | 16:30 | 0-2 |
4. | Β Κατηγορία (3η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 07/10/23 | 16:30 | 5-0 |
5. | Β Κατηγορία (4η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Καλυβίων | Κυριακή | 22/10/23 | 16:00 | 0-3 |
6. | Κύπελλο (2η φάση) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Καπανδριτίου | Τετάρτη | 25/10/23 | 15:30 | 1-3 |
7. | Β Κατηγορία (5η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 28/10/23 | 16:00 | 1-1 |
8. | Β Κατηγορία (6η αγ.) | ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Μαραθώνα | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 2-1 |
9. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 05/11/23 | 10:00 | 4-0 |
10. | Β Κατηγορία (7η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 3-2 |
11. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 19/11/23 | 10:00 | 2-2 |
12. | Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 19/11/23 | 12:00 | 5-1 |
13. | Β Κατηγορία (8η αγ.) | ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 3-2 |
14. | Β Κατηγορία (9η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 25/11/23 | 15:00 | 3-3 |
15. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 26/11/23 | 10:00 | 5-1 |
16. | Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 26/11/23 | 12:00 | 1-7 |
17. | Β Κατηγορία (10η αγ.) | ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Σάββατο | 02/12/23 | 15:15 | 2-1 |
18. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 03/12/23 | 10:00 | 1-0 |
19. | Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ (3η φάση) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 03/12/23 | 12:00 | 2-0 |
20. | Κύπελλο (3η φάση) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Βάρης | Τετάρτη | 06/12/23 | 14:30 | 1-3 |
21. | Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ | Παπασιδέρη | Σάββατο | 09/12/23 | 10:00 | 5-1 |
22. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Καλυβίων | Κυριακή | 10/12/23 | 09:45 | 2-0 |
23. | Β Κατηγορία (11η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 0-1 |
24. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 17/12/23 | 09:45 | 2-0 |
25. | Β Κατηγορία (12η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 6-0 |
26. | Β Κατηγορία (13η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | Κουβαρά | Κυριακή | 07/01/24 | 15:15 | 1-2 |
27. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 13/01/24 | 09:45 | 1-3 |
28. | Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ (6η φάση) | ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Παλαιάς Φώκαιας | Σάββατο | 13/01/24 | 12:00 | 2-0 |
29. | Β Κατηγορία (14η αγ.) | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Νέων Παλατίων | Κυριακή | 14/01/24 | 15:15 | 0-0 |
30. | Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ (7η φάση) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 21/01/24 | 12:00 | 5-0 |
31. | Β Κατηγορία (15η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 21/01/24 | 15:15 | 1-0 |
32. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Pallini Αrena | Κυριακή | 28/01/24 | 09:45 | 3-1 |
33. | Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ (8η φάση) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Αναβύσσου | Κυριακή | 28/01/24 | 11:00 | 2-2 |
34. | Β Κατηγορία (16η αγ.) | ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 28/01/24 | 15:15 | 1-3 |
35. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 04/02/24 | 09:45 | 0-3 |
36. | Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ (9η φάση) | ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 04/02/24 | 12:00 | 0-0 |
37. | Β Κατηγορία (17η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 04/02/24 | 15:30 | 2-0 |
38. | Β Κατηγορία (18η αγ.) | ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Σταμάτας | Σάββατο | 10/02/24 | 15:30 | 0-1 |
39. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 11/02/24 | 09:45 | 3-1 |
40. | Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ (10η φάση) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 11/02/24 | 12:00 | 4-0 |
41. | Β Κατηγορία (19η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 17/02/24 | 15:30 | 3-0 |
42. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Καλυβίων | Κυριακή | 18/02/24 | 09:45 | 2-1 |
43. | Κ09 Γ ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση) | ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Planet Cosmos | Σάββατο | 24/02/24 | 11:00 | |
44. | Κ13 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Pallini Αrena | Σάββατο | 24/02/24 | 12:30 | 3-0 |
45. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 25/02/24 | 09:45 | 0-4 |
46. | Κ11 LEAGUE CUP (1η φάση) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 25/02/24 | 12:00 | 0-3 α.α. |
47. | Β Κατηγορία (20η αγ.) | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 25/02/24 | 15:30 | 0-1 |
48. | Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση) | ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | ΑΝΑΒΟΛΗ | Κυριακή | 03/03/24 | 00:00 | |
49. | Β Κατηγορία (21η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 2-0 |
50. | Κ09 Γ ΟΜΙΛΟΣ (3η φάση) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | SUPERLEAGUE ΚΟΡΩΠΙ | Σάββατο | 09/03/24 | 10:00 | 2-6 |
51. | Κ13 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Παλλήνης Πλαστικό | Σάββατο | 09/03/24 | 12:30 | 1-2 |
52. | Β Κατηγορία (22η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Νέας Μάκρης | Σάββατο | 09/03/24 | 15:30 | 2-3 |
53. | K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 10/03/24 | 09:45 | 1-0 |
54. | Κ13 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 16/03/24 | 12:30 | 5-1 |
55. | Β Κατηγορία (23η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 17/03/24 | 15:30 | 0-0 |
56. | Κ11 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 23/03/24 | 10:30 | 1-3 |
57. | Κ13 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 23/03/24 | 12:30 | 0-0 |
58. | K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 24/03/24 | 09:45 | 4-1 |
59. | Β Κατηγορία (24η αγ.) | ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Γέρακα | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 1-0 |
60. | Κ09 Γ ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ | SUPERLEAGUE ΚΟΡΩΠΙ | Σάββατο | 30/03/24 | 10:00 | |
61. | Κ13 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | |
62. | K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΒΟΡΕΙΟΙ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | STAR SPORT CLUB | Κυριακή | 31/03/24 | 09:45 | |
63. | Κ11 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Αρτέμιδος | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | |
64. | Β Κατηγορία (25η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | |
65. | Β Κατηγορία (26η αγ.) | ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Βάρης | Κυριακή | 07/04/24 | 17:00 | |
66. | K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 | |||||
67. | K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | |||||
68. | Β Κατηγορία (27η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | |||||
69. | Β Κατηγορία (28η αγ.) | ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | |||||
70. | Β Κατηγορία (29η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | |||||
71. | Β Κατηγορία (30η αγ.) | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | |||||
72. | Κ09 Γ ΟΜΙΛΟΣ (6η φάση) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | |||||
73. | Κ11 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | |||||
74. | Κ11 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | |||||
75. | Κ11 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | |||||
76. | Κ13 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ |