ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Β Κατηγορία (1η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 24/09/23 | 17:00 | 6-1 |
2. | Β Κατηγορία (2η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | Καλυβίων | Κυριακή | 01/10/23 | 16:30 | 0-1 |
3. | Κ19 (1η αγ.) | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Γέρακα | Σάββατο | 07/10/23 | 10:00 | 3-1 |
4. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 14/10/23 | 10:00 | 3-0 |
5. | Κ19 (2η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Καλυβίων | Σάββατο | 14/10/23 | 12:00 | 1-5 |
6. | Β Κατηγορία (3η αγ.) | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Αυλώνα | Σάββατο | 14/10/23 | 16:30 | 1-0 |
7. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Βουλιαγμένης | Σάββατο | 21/10/23 | 10:00 | 2-0 |
8. | Β Κατηγορία (4η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Καλυβίων | Κυριακή | 22/10/23 | 16:00 | 0-3 |
9. | Κ19 (3η αγ.) | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Καλυβίων | Κυριακή | 29/10/23 | 12:00 | 3-3 |
10. | Β Κατηγορία (5η αγ.) | ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 1-1 |
11. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 04/11/23 | 10:00 | 2-3 |
12. | Κ 13 Ε ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β | Καλυβίων | Σάββατο | 04/11/23 | 12:30 | 0-3 |
13. | Β Κατηγορία (6η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 1-0 |
14. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Καλυβίων | Κυριακή | 05/11/23 | 10:00 | 1-1 |
15. | Κ19 (4η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ | Παλαιάς Φώκαιας | Κυριακή | 05/11/23 | 17:30 | 5-1 |
16. | Κύπελλο (2η φάση) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Καλυβίων | Τετάρτη | 08/11/23 | 14:45 | 2-1 |
17. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 11/11/23 | 10:00 | 0-2 |
18. | Κ19 (5η αγ.) | ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Παλλήνης Πλαστικό | Σάββατο | 11/11/23 | 10:00 | 5-0 |
19. | Κ 13 Ε ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Βάρης | Σάββατο | 11/11/23 | 12:30 | 0-0 |
20. | Β Κατηγορία (7η αγ.) | ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Σταμάτας | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 1-1 |
21. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 12/11/23 | 10:00 | 0-2 |
22. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 18/11/23 | 10:00 | 0-1 |
23. | Β Κατηγορία (8η αγ.) | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 2-0 |
24. | Κ19 (6η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Καλυβίων | Κυριακή | 19/11/23 | 17:30 | 0-3 |
25. | Κ 13 Ε ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 25/11/23 | 12:30 | 3-2 |
26. | Β Κατηγορία (9η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 25/11/23 | 15:00 | 3-3 |
27. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Καλυβίων | Κυριακή | 26/11/23 | 10:00 | 3-0 |
28. | Κ19 (7η αγ.) | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Αρτέμιδος | Κυριακή | 26/11/23 | 18:00 | 5-4 |
29. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 02/12/23 | 10:00 | 0-3 |
30. | Κ 13 Ε ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Βάρης | Σάββατο | 02/12/23 | 12:30 | 3-4 |
31. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 03/12/23 | 10:00 | 3-1 |
32. | Β Κατηγορία (10η αγ.) | ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Μαραθώνα | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 1-3 |
33. | Κ19 (8η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Καλυβίων | Κυριακή | 03/12/23 | 18:00 | 1-5 |
34. | Κύπελλο (3η φάση) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Αναβύσσου | Τετάρτη | 06/12/23 | 14:30 | 8-0 |
35. | Κ19 (9η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 09/12/23 | 00:00 | 3-0 α.α. |
36. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | FOUS DE FOOT | Σάββατο | 09/12/23 | 09:45 | 2-3 |
37. | Κ 13 Ε ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | FOUS DE FOOT | Σάββατο | 09/12/23 | 12:30 | 8-2 |
38. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Καλυβίων | Κυριακή | 10/12/23 | 09:45 | 2-0 |
39. | Β Κατηγορία (11η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ | Καλυβίων | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 2-1 |
40. | Κ19 (10η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Καλυβίων | Σάββατο | 16/12/23 | 09:45 | 4-4 |
41. | Κ 13 Ε ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 16/12/23 | 12:30 | 0-2 |
42. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Pallini Αrena | Κυριακή | 17/12/23 | 09:45 | 2-2 |
43. | Β Κατηγορία (12η αγ.) | ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 2-2 |
44. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 07/01/24 | 11:00 | 4-0 |
45. | Β Κατηγορία (13η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Καλυβίων | Κυριακή | 07/01/24 | 15:15 | 0-2 |
46. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Βούλας | Σάββατο | 13/01/24 | 09:45 | 1-3 |
47. | Β Κατηγορία (14η αγ.) | ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Σάββατο | 13/01/24 | 15:15 | 2-0 |
48. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 14/01/24 | 09:45 | 2-5 |
49. | Κ19 (11η αγ.) | ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Καπανδριτίου | Κυριακή | 14/01/24 | 15:15 | 4-5 |
50. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | Καλυβίων | Σάββατο | 20/01/24 | 09:45 | 4-1 |
51. | Κ 13 Ε ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Βούλας | Σάββατο | 20/01/24 | 12:30 | 0-2 |
52. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 | Καλυβίων | Κυριακή | 21/01/24 | 09:45 | 4-0 |
53. | Κ19 (12η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Καλυβίων | Κυριακή | 21/01/24 | 12:00 | 1-1 |
54. | Β Κατηγορία (15η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ | Καλυβίων | Κυριακή | 21/01/24 | 15:15 | 2-2 |
55. | Κ19 (13η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 27/01/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
56. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Βάρης | Σάββατο | 27/01/24 | 09:45 | 1-2 |
57. | Κ 13 Ε ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 27/01/24 | 12:30 | 3-0 |
58. | Β Κατηγορία (16η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Καλυβίων | Κυριακή | 28/01/24 | 15:15 | 1-2 |
59. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 | Καλυβίων | Σάββατο | 03/02/24 | 09:45 | 5-1 |
60. | Β Κατηγορία (17η αγ.) | ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Βουλιαγμένης | Σάββατο | 03/02/24 | 15:30 | 4-1 |
61. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 04/02/24 | 09:45 | 2-2 |
62. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Βούλας | Σάββατο | 10/02/24 | 09:45 | 6-0 |
63. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Καλυβίων | Κυριακή | 11/02/24 | 09:45 | 2-2 |
64. | Κ19 (14η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Καλυβίων | Κυριακή | 11/02/24 | 12:00 | 2-3 |
65. | Β Κατηγορία (18η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Καλυβίων | Κυριακή | 11/02/24 | 15:30 | 2-1 |
66. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (15η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | Καλυβίων | Σάββατο | 17/02/24 | 09:45 | 2-1 |
67. | Β Κατηγορία (19η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 17/02/24 | 15:30 | 3-0 |
68. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Καλυβίων | Κυριακή | 18/02/24 | 09:45 | 2-1 |
69. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (16η αγ.) | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 24/02/24 | 09:45 | 5-0 |
70. | Κ13 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 24/02/24 | 12:30 | 1-0 |
71. | Β Κατηγορία (20η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 24/02/24 | 15:30 | 5-0 |
72. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Καλυβίων | Κυριακή | 25/02/24 | 09:45 | 2-6 |
73. | Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ (17η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β | Καλυβίων | Σάββατο | 02/03/24 | 09:45 | 4-3 |
74. | Κ13 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Βούλας | Σάββατο | 02/03/24 | 12:30 | 0-0 |
75. | Β Κατηγορία (21η αγ.) | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Δροσιάς | Σάββατο | 02/03/24 | 15:30 | 3-1 |
76. | Κ 15 Β ΦΑΣΗ (1η αγ.) | ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | FOUS DE FOOT | Κυριακή | 03/03/24 | 09:45 | 4-3 |
77. | Κ13 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΜΑΡΚΟ | Καλυβίων | Σάββατο | 09/03/24 | 12:30 | 1-1 |
78. | Β Κατηγορία (22η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ | Καλυβίων | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 1-3 |
79. | Κ 15 Β ΦΑΣΗ (2η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β | Καλυβίων | Κυριακή | 17/03/24 | 09:45 | 0-1 |
80. | Β Κατηγορία (23η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Καλυβίων | Κυριακή | 17/03/24 | 15:30 | 1-1 |
81. | Κ17 Β ΦΑΣΗ (1η αγ.) | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Νέων Παλατίων | Σάββατο | 23/03/24 | 10:00 | 0-1 |
82. | Κ13 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Βάρης | Σάββατο | 23/03/24 | 12:30 | 0-3 |
83. | Β Κατηγορία (24η αγ.) | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 3-1 |
84. | Κ17 Β ΦΑΣΗ (2η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 30/03/24 | 09:45 | |
85. | Κ13 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | |
86. | Β Κατηγορία (25η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Καλυβίων | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | |
87. | Β Κατηγορία (26η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 07/04/24 | 17:00 | |
88. | Β Κατηγορία (27η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ | |||||
89. | Β Κατηγορία (28η αγ.) | ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | |||||
90. | Β Κατηγορία (29η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | |||||
91. | Β Κατηγορία (30η αγ.) | ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | |||||
92. | Κ13 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΜΑΡΚΟ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ |