ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Γ Κατηγορία (1η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β | Καπανδριτίου | Σάββατο | 30/09/23 | 16:30 | 2-1 |
2. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 14/10/23 | 10:00 | 1-0 |
3. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 21/10/23 | 10:00 | 0-3 |
4. | Γ Κατηγορία (2η αγ.) | ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Παλαιάς Φώκαιας | Σάββατο | 21/10/23 | 16:00 | 0-2 |
5. | Κύπελλο (2η φάση) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Καπανδριτίου | Τετάρτη | 25/10/23 | 15:30 | 1-3 |
6. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 04/11/23 | 10:00 | 1-1 |
7. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | BATISTA | Σάββατο | 04/11/23 | 12:30 | 8-0 |
8. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 11/11/23 | 09:45 | 0-2 |
9. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Πολυδενδρίου | Σάββατο | 11/11/23 | 12:30 | 0-1 |
10. | Γ Κατηγορία (4η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 2-0 |
11. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Αγίου Στεφάνου | Σάββατο | 18/11/23 | 10:00 | 7-0 |
12. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 18/11/23 | 12:30 | 0-5 |
13. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2 | Καπανδριτίου | Κυριακή | 19/11/23 | 12:00 | 10-0 |
14. | Γ Κατηγορία (5η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 1-3 |
15. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 25/11/23 | 10:00 | 2-4 |
16. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 25/11/23 | 12:30 | 1-2 |
17. | Γ Κατηγορία (6η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β | Καπανδριτίου | Σάββατο | 25/11/23 | 15:00 | 1-0 |
18. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση) | ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Αυλώνα | Κυριακή | 26/11/23 | 12:00 | 2-3 |
19. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Νέων Παλατίων | Σάββατο | 02/12/23 | 00:00 | 3-0 α.α. |
20. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Πολυδενδρίου | Σάββατο | 02/12/23 | 12:30 | 4-0 |
21. | Γ Κατηγορία (7η αγ.) | ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Διονύσου | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 0-1 |
22. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (3η φάση) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Καπανδριτίου | Κυριακή | 03/12/23 | 12:00 | 6-0 |
23. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 09/12/23 | 09:45 | 1-7 |
24. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Πολυδενδρίου | Σάββατο | 09/12/23 | 12:30 | 0-6 |
25. | Γ Κατηγορία (8η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 09/12/23 | 15:00 | 2-0 |
26. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση) | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ-ΠΑΟΚ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 10/12/23 | 00:00 | 0-3 α.α. |
27. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 16/12/23 | 09:45 | 3-2 |
28. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Νέων Παλατίων | Σάββατο | 16/12/23 | 12:30 | 2-1 |
29. | Γ Κατηγορία (9η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Ραφήνας | Σάββατο | 16/12/23 | 15:00 | 0-1 |
30. | Γ Κατηγορία (10η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 06/01/24 | 15:15 | 3-0 |
31. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 13/01/24 | 09:45 | 0-6 |
32. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (6η φάση) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 14/01/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
33. | Γ Κατηγορία (11η αγ.) | ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Σταμάτας | Κυριακή | 14/01/24 | 15:15 | 1-1 |
34. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 20/01/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
35. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 20/01/24 | 12:30 | 1-1 |
36. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (7η φάση) | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Νέων Παλατίων | Κυριακή | 21/01/24 | 12:00 | 0-3 |
37. | Γ Κατηγορία (12η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ | Καπανδριτίου | Κυριακή | 21/01/24 | 15:15 | 1-0 |
38. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 27/01/24 | 09:45 | 1-5 |
39. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Συκαμίνου | Σάββατο | 27/01/24 | 12:30 | 0-3 |
40. | Γ Κατηγορία (13η αγ.) | ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Βάρης | Σάββατο | 27/01/24 | 15:15 | 3-0 |
41. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (8η φάση) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2 - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 28/01/24 | 12:00 | 1-3 |
42. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Δροσιάς | Σάββατο | 03/02/24 | 09:45 | 6-0 |
43. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 03/02/24 | 12:30 | 4-0 |
44. | Γ Κατηγορία (14η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 03/02/24 | 15:30 | 1-2 |
45. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (9η φάση) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ | Καπανδριτίου | Κυριακή | 04/02/24 | 12:00 | 5-3 |
46. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 10/02/24 | 09:45 | 2-4 |
47. | Β ΦΑΣΗ Κ13 (1η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 10/02/24 | 12:30 | 3-1 |
48. | Γ Κατηγορία (15η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 10/02/24 | 15:30 | 0-0 |
49. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (10η φάση) | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Κρυονερίου | Κυριακή | 11/02/24 | 12:00 | 3-5 |
50. | Β ΦΑΣΗ Κ13 (2η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 17/02/24 | 12:30 | 1-0 |
51. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (11η φάση) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ-ΠΑΟΚ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 18/02/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
52. | Κ09 Β ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ | Καπανδριτίου | Κυριακή | 25/02/24 | 12:30 | 1-3 |
53. | Γ Κατηγορία (17η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 25/02/24 | 15:30 | 0-1 |
54. | Γ Κατηγορία (18η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 02/03/24 | 15:30 | 4-0 |
55. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (13η φάση) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Συκαμίνου | Κυριακή | 03/03/24 | 12:00 | 0-5 |
56. | Κ09 Β ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση) | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Νέων Παλατίων | Κυριακή | 03/03/24 | 12:30 | 3-6 |
57. | Γ Κατηγορία (19η αγ.) | ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 09/03/24 | 15:30 | 0-4 |
58. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (14η φάση) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Καπανδριτίου | Κυριακή | 10/03/24 | 12:30 | 6-3 |
59. | Γ Κατηγορία (20η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 1-1 |
60. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Καπανδριτίου | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | 2-7 |
61. | Γ Κατηγορία (21η αγ.) | ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Κουβαρά | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | 0-4 |
62. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση) | ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Planet Cosmos | Κυριακή | 31/03/24 | 09:45 | 3-3 |
63. | Κ09 Β ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση) | ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | River camp | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | 2-1 |
64. | Γ Κατηγορία (22η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β | Καπανδριτίου | Σάββατο | 06/04/24 | 17:00 | 4-1 |
65. | Κ09 Β ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Καπανδριτίου | Κυριακή | 07/04/24 | 10:00 | 3-2 |
66. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (3η φάση) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Καπανδριτίου | Κυριακή | 07/04/24 | 12:00 | 2-0 |
67. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση) | ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Σταμάτας | Κυριακή | 14/04/24 | 12:15 | 4-1 |
68. | Γ Κατηγορία (23η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 14/04/24 | 17:00 | 1-1 |
69. | Γ Κατηγορία (24η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | |
70. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Καπανδριτίου | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | |
71. | Γ Κατηγορία (25η αγ.) | Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Βούλας | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | |
72. | Γ Κατηγορία (26η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β | |||||
73. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (6η φάση) | ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | |||||
74. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (7η φάση) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗ |