ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Antrantis
Active
molten

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Πρώτο Προηγούμενο 24 από 84 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο Ερασιτεχνών 2018-19 (1η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο15/09/1816:300-1
2.Β Κατηγορία (1η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή23/09/1816:300-1
3.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18 (1η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο06/10/1810:004-1
4.Β Κατηγορία (3η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή07/10/1816:002-2
5.Β Κατηγορία (2η αγ.)ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη10/10/1816:000-1
6.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18 (2η αγ.)ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο13/10/1810:000-2
7.Β Κατηγορία (4η αγ.)ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΝέων ΠαλατίωνΚυριακή14/10/1816:002-2
8.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18 (3η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο20/10/1810:001-3
9.Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο20/10/1812:307-0
10.Β Κατηγορία (5η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή21/10/1816:001-4
11.Β Κατηγορία (6η αγ.)ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣταμάταςΣάββατο27/10/1815:001-1
12.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18 (4η αγ.)ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο03/11/1810:000-2
13.Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚερατέαςΣάββατο03/11/1812:300-7
14.K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή04/11/1812:000-1
15.Β Κατηγορία (7η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή04/11/1815:001-1
16.Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο10/11/1812:302-0
17.K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση)ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΚυριακή11/11/1812:003-4
18.Β Κατηγορία (8η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή11/11/1815:002-1
19.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18 (6η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο17/11/1810:000-2
20.Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚαλυβίωνΣάββατο17/11/1812:301-6
21.Β Κατηγορία (9η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΝέας ΜάκρηςΚυριακή18/11/1815:001-0
22.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18 (7η αγ.)ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΣάββατο24/11/1810:003-0
23.Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο24/11/1810:008-0
24.Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Λαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο24/11/1812:305-5
25.K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή25/11/1812:303-1
26.Β Κατηγορία (10η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή25/11/1815:004-0
27.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18 (8η αγ.)ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο01/12/1810:003-0
28.Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΧέρωμα ΒάρηςΣάββατο01/12/1812:303-4
29.Β Κατηγορία (11η αγ.)ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΔροσιάςΣάββατο01/12/1815:002-0
30.K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση)ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒούλαςΚυριακή02/12/1812:001-0
31.Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚερατέαςΚυριακή02/12/1812:003-3
32.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18 (9η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο08/12/1810:003-0
33.Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο08/12/1812:303-1
34.K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ (6η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή09/12/1812:001-1
35.Β Κατηγορία (12η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή09/12/1815:004-2
36.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18 (10η αγ.)ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΣάββατο15/12/1810:004-0
37.Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαρκόπουλουΣάββατο15/12/1812:301-5
38.Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή16/12/1809:301-5
39.K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ (7η φάση)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή16/12/1810:300-11
40.Β Κατηγορία (13η αγ.)ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚρυονερίουΚυριακή16/12/1815:001-1
41.K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ (3η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο22/12/1812:000-1
42.Β Κατηγορία (14η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή23/12/1815:001-2
43.Β Κατηγορία (15η αγ.)ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑναβύσσουΚυριακή06/01/1915:002-0
44.Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚερατέαςΚυριακή13/01/1909:301-11
45.K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ (8η φάση)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή13/01/1911:001-4
46.Β Κατηγορία (16η αγ.)ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή13/01/1915:007-1
47.Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.)ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΣάββατο19/01/1912:300-6
48.K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ (9η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή20/01/1912:001-4
49.Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ (6η φάση)ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαρκόπουλουΚυριακή20/01/1912:001-7
50.Β Κατηγορία (17η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή20/01/1915:001-0
51.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18 (13η αγ.)ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒούλαςΣάββατο26/01/1909:302-0
52.Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ (7η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο26/01/1910:305-3
53.Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο26/01/1912:309-0
54.Β Κατηγορία (18η αγ.)ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑνθούσαςΣάββατο26/01/1915:001-0
55.K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ (10η φάση)Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή27/01/1912:002-0
56.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18 (14η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο02/02/1909:300-0
57.Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.)ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο02/02/1912:300-2
58.K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ (11η φάση)ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑναβύσσουΚυριακή03/02/1912:001-3
59.Β Κατηγορία (19η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή03/02/1915:002-2
60.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18 (11η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο09/02/1909:304-0
61.Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο09/02/1914:004-1
62.Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ (9η φάση)ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗSUPER GOALΚυριακή10/02/1910:304-1
63.K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ (12η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή10/02/1912:300-3
64.Β Κατηγορία (20η αγ.)ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΓέρακαΚυριακή10/02/1915:001-0
65.Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ (15η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο16/02/1911:000-12
66.Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ (10η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΒΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή17/02/1909:3012-1
67.K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ (13η φάση)ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΚυριακή17/02/1912:003-1
68.Β Κατηγορία (21η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή17/02/1915:002-1
69.Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ (16η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο23/02/1912:30
70.Β Κατηγορία (22η αγ.)ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο23/02/1915:00
71.K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ (14η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή24/02/1912:00
72.Β Κατηγορία (23η αγ.)ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
73.Β Κατηγορία (24η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
74.Β Κατηγορία (25η αγ.)ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
75.Β Κατηγορία (26η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
76.Β Κατηγορία (27η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
77.Β Κατηγορία (28η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
78.Β Κατηγορία (29η αγ.)ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
79.Β Κατηγορία (30η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
80.Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ (17η αγ.)ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
81.Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ (18η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ