Active
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Πρώτο Προηγούμενο 24 από 83 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α Κατηγορία (1η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή17/09/1716:301-2
2.Α Κατηγορία (2η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή24/09/1716:303-2
3.Α Όμιλος Παίδων (1η αγ.)ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή01/10/1710:000-3 α.α.
4.Α Κατηγορία (3η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή01/10/1716:301-3
5.Α Όμιλος Παίδων (2η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή08/10/1710:006-0
6.Α Κατηγορία (4η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή08/10/1716:000-2
7.ΚΥΠΕΛΛΟ Β ΦΑΣΗ (1η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΤετάρτη11/10/1715:454-0
8.Α Όμιλος Παμπαίδων (1η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο14/10/1712:308-1
9.Α Όμιλος Παίδων (3η αγ.)ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚαλυβίωνΚυριακή15/10/1710:000-6
10.Α Κατηγορία (5η αγ.)ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή15/10/1716:004-0
11.Α Όμιλος Παμπαίδων (2η αγ.)ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο21/10/1712:300-5
12.Α Όμιλος Παίδων (4η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή22/10/1710:004-0
13.Α Όμιλος Junior (1η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή22/10/1712:300-2
14.Α Κατηγορία (6η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΡΚΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή22/10/1716:000-1
15.Α Όμιλος Παίδων (5η αγ.)Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή29/10/1712:300-1
16.Α Κατηγορία (7η αγ.)ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΚυριακή29/10/1715:000-0
17.Α Όμιλος Παμπαίδων (3η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο04/11/1712:309-0
18.Α Όμιλος Παίδων (6η αγ.)ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒουλιαγμένηςΚυριακή05/11/1710:001-0
19.Α Όμιλος Junior (2η φάση)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή05/11/1712:300-4
20.Α Κατηγορία (8η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή05/11/1715:003-2
21.Α Όμιλος Παμπαίδων (4η αγ.)ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚαλυβίωνΣάββατο11/11/1712:300-2
22.Α Κατηγορία (9η αγ.)ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚαλυβίωνΣάββατο11/11/1715:001-0
23.Α Όμιλος Παίδων (7η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή12/11/1710:000-0
24.Α Όμιλος Junior (3η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή12/11/1712:306-2
25.Κύπελλο Γ Φάση (1η φάση)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚερατέαςΤετάρτη15/11/1714:301-0
26.Α Όμιλος Παμπαίδων (5η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο18/11/1712:308-0
27.Α Όμιλος Παίδων (8η αγ.)ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΚυριακή19/11/1710:004-0
28.Α Όμιλος Junior (4η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή19/11/1712:301-0
29.Α Κατηγορία (10η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή19/11/1715:001-3
30.Α Όμιλος Παμπαίδων (6η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚερατέαςΣάββατο25/11/1712:300-5
31.Α Κατηγορία (11η αγ.)ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΆνοιξηςΣάββατο25/11/1715:000-0
32.Α Όμιλος Παίδων (9η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή26/11/1710:006-0
33.Α Όμιλος Junior (5η φάση)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗARENA ΒΑΡΗΣΚυριακή26/11/1712:303-2
34.Α Όμιλος Παμπαίδων (7η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο02/12/1712:3010-0
35.Α Όμιλος Παίδων (10η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή03/12/1710:006-0
36.Α Όμιλος Junior (6η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή03/12/1712:301-0
37.Α Κατηγορία (12η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή03/12/1715:003-1
38.Α Όμιλος Παμπαίδων (8η αγ.)ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒούλαςΣάββατο09/12/1712:301-7
39.Α Όμιλος Παίδων (11η αγ.)ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑναβύσσουΚυριακή10/12/1710:000-4
40.Α Όμιλος Junior (7η φάση)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή10/12/1712:301-3
41.Α Κατηγορία (13η αγ.)ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή10/12/1715:000-0
42.Α Όμιλος Παμπαίδων (9η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο16/12/1712:301-0
43.Α Όμιλος Παίδων (12η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή17/12/1710:002-0
44.Α Όμιλος Junior (8η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή17/12/1712:302-1
45.Α Κατηγορία (14η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή17/12/1715:000-4
46.Α Όμιλος Παίδων (13η αγ.)ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΣάββατο23/12/1712:301-4
47.Α Όμιλος Παμπαίδων (10η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΚυριακή07/01/1810:001-10
48.Α Όμιλος Junior (9η φάση)ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒουλιαγμένηςΚυριακή07/01/1812:304-2
49.Α Κατηγορία (15η αγ.)ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑγίας ΜαρίναςΚυριακή07/01/1815:004-1
50.Α Όμιλος Παμπαίδων (11η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο13/01/1812:305-1
51.Α Κατηγορία (16η αγ.)ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑγίας ΆνναςΣάββατο13/01/1815:001-0
52.Α Όμιλος Παίδων (14η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή14/01/1810:000-1
53.Α Όμιλος Junior (10η φάση)ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΚυριακή14/01/1812:301-4
54.Α Όμιλος Παμπαίδων (12η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο20/01/1812:300-13
55.Α Όμιλος Παίδων (15η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή21/01/1810:006-2
56.Α Όμιλος Junior (11η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή21/01/1812:3012-0
57.Α Κατηγορία (17η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή21/01/1815:000-0
58.Α Κατηγορία (18η αγ.)ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑνθούσαςΣάββατο27/01/1815:002-1
59.PROJUNIOR A ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση)ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή28/01/1812:007-4
60.Α Όμιλος Παμπαίδων (13η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο03/02/1812:004-1
61.Α Όμιλος Παίδων (16η αγ.)ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒούλαςΚυριακή04/02/1810:003-0
62.PROJUNIOR A ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΩΡΙΩΝΕΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή04/02/1812:003-8
63.Α Όμιλος Junior (12η φάση)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚερατέαςΚυριακή04/02/1812:000-1
64.Α Κατηγορία (19η αγ.)ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΓλυκών ΝερώνΚυριακή04/02/1815:004-0
65.Α Όμιλος Παμπαίδων (14η αγ.)ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΣάββατο10/02/1812:000-4
66.Α Όμιλος Παίδων (17η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή11/02/1810:005-1
67.PROJUNIOR A ΟΜΙΛΟΣ (3η φάση)ΜΑΡΚΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαρκόπουλουΚυριακή11/02/1812:006-4
68.Α Όμιλος Junior (13η φάση)ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒούλαςΚυριακή11/02/1812:001-2
69.Α Κατηγορία (20η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή11/02/1815:001-2
70.Α Κατηγορία (21η αγ.)ΜΑΡΚΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαρκόπουλουΣάββατο17/02/1815:004-0
71.Α Όμιλος Παμπαίδων (15η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο24/02/1812:303-0
72.Α Όμιλος Παίδων (18η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚερατέαςΚυριακή25/02/1810:000-3
73.Α Όμιλος Junior (14η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή25/02/1810:302-3
74.PROJUNIOR A ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή25/02/1812:303-5
75.Α Κατηγορία (22η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή25/02/1815:302-2
76.Α Όμιλος Παμπαίδων (16η αγ.)ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑναβύσσουΣάββατο03/03/1812:300-11
77.PROJUNIOR A ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση)ΑΟ ΩΡΙΩΝΕΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή04/03/1810:0010-2
78.Β Φάση Παίδων Γ Όμιλος (1η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΡΚΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή04/03/1810:001-1
79.Α Όμιλος Junior (15η φάση)Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή04/03/1812:300-1
80.Α Κατηγορία (23η αγ.)ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαραθώναΚυριακή04/03/1815:302-0
81.Α Όμιλος Παμπαίδων (17η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο10/03/1812:306-0
82.Β Φάση Παίδων Γ Όμιλος (2η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή11/03/1810:001-2
83.Α Όμιλος Junior (16η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή11/03/1811:303-0
84.PROJUNIOR A ΟΜΙΛΟΣ (6η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΡΚΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή11/03/1813:005-1
85.Α Κατηγορία (24η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή11/03/1815:300-3
86.Α Όμιλος Παμπαίδων (18η αγ.)Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΧέρωμα ΒάρηςΣάββατο17/03/1812:300-3
87.Β Φάση Παίδων Γ Όμιλος (3η αγ.)ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή18/03/1810:004-0
88.Α Όμιλος Junior (17η φάση)ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚαλυβίωνΚυριακή18/03/1812:301-1
89.Α Κατηγορία (25η αγ.)ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή18/03/1815:305-0
90.Α Κατηγορία (26η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΝΟΙΞΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο24/03/1815:301-2
91.Β Φάση Παμπαίδων Γ Όμιλος (1η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο31/03/1812:305-0
92.Β Φάση Παίδων Γ Όμιλος (4η αγ.)ΜΑΡΚΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαρκόπουλουΚυριακή01/04/1810:006-0
93.Α Κατηγορία (27η αγ.)ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒούλαςΚυριακή01/04/1816:303-0
94.Β Φάση Παμπαίδων Γ Όμιλος (2η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο14/04/1812:302-2
95.Α Κατηγορία (28η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο14/04/1816:302-1
96.Β Φάση Παίδων Γ Όμιλος (5η αγ.)ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑγίας ΆνναςΚυριακή15/04/1812:305-0
97.Β Φάση Παμπαίδων Γ Όμιλος (3η αγ.)ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒoca ΑrenaΣάββατο21/04/1811:302-5
98.Α Κατηγορία (29η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚερατέαςΣάββατο21/04/1816:300-0
99.Β Φάση Παίδων Γ Όμιλος (6η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή22/04/1810:001-3
100.Α Όμιλος Junior (18η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή22/04/1812:300-4
101.Β Φάση Παμπαίδων Γ Όμιλος (4η αγ.)ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑνθούσαςΣάββατο28/04/1812:301-7
102.Α Κατηγορία (30η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή29/04/1817:001-4
103.Β Φάση Παμπαίδων Γ Όμιλος (5η αγ.)ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑγίας ΆνναςΣάββατο05/05/1812:301-3
104.Β Φάση Παμπαίδων Γ Όμιλος (6η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο12/05/1810:304-2
105.ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (1η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑναβύσσουΣάββατο19/05/1810:305-1
106.ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (1η αγ.)ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο26/05/1810:304-5
107.ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (1η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο02/06/1817:002-3