ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α Κατηγορία (1η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 17/09/23 | 17:00 | 2-0 |
2. | Α Κατηγορία (2η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Κυριακή | 24/09/23 | 17:00 | 2-1 |
3. | Α Κατηγορία (3η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 01/10/23 | 16:30 | 0-1 |
4. | Α Κατηγορία (4η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Σάββατο | 07/10/23 | 16:30 | 3-0 |
5. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Ραφήνας | Σάββατο | 14/10/23 | 10:00 | 1-2 |
6. | Α Κατηγορία (5η αγ.) | ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Κερατέας | Σάββατο | 14/10/23 | 16:30 | 4-1 |
7. | Α Κατηγορία (6η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Κυριακή | 22/10/23 | 16:00 | 2-3 |
8. | Α Κατηγορία (7η αγ.) | ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Δημοτικό Αχαρνών | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 3-0 |
9. | Κύπελλο (2η φάση) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΝΟΙΞΗ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Τετάρτη | 01/11/23 | 14:45 | 0-1 |
10. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 04/11/23 | 10:00 | 2-3 |
11. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Pallini Αrena | Σάββατο | 04/11/23 | 12:30 | 2-0 |
12. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Αρτέμιδος | Κυριακή | 05/11/23 | 10:00 | 4-2 |
13. | Α Κατηγορία (8η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Κυριακή | 05/11/23 | 15:00 | 1-0 |
14. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Pallini Αrena | Σάββατο | 11/11/23 | 10:00 | 2-1 |
15. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 11/11/23 | 12:30 | 5-0 |
16. | Α Κατηγορία (9η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 3-2 |
17. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Ραφήνας | Κυριακή | 12/11/23 | 10:00 | 2-0 |
18. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 18/11/23 | 10:00 | 6-1 |
19. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 18/11/23 | 12:30 | 0-3 |
20. | Α Κατηγορία (10η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 1-0 |
21. | Α Κατηγορία (11η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Βούλας | Τετάρτη | 22/11/23 | 15:00 | 2-3 |
22. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 25/11/23 | 10:00 | 2-1 |
23. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Σάββατο | 25/11/23 | 12:30 | 2-2 |
24. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Αρτέμιδος | Κυριακή | 26/11/23 | 10:00 | 5-0 |
25. | Α Κατηγορία (12η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 0-1 |
26. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 02/12/23 | 10:00 | 7-0 |
27. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 02/12/23 | 12:30 | 1-2 |
28. | Α Κατηγορία (13η αγ.) | ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 0-0 |
29. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Παλλήνης Πλαστικό | Κυριακή | 03/12/23 | 10:00 | 2-1 |
30. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Γλυκών Νερών | Σάββατο | 09/12/23 | 09:45 | 0-1 |
31. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β | Αρτέμιδος | Σάββατο | 09/12/23 | 12:30 | 1-0 |
32. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Αρτέμιδος | Κυριακή | 10/12/23 | 09:45 | 7-1 |
33. | Α Κατηγορία (14η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 2-3 |
34. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 16/12/23 | 00:00 | 3-0 α.α. |
35. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Γέρακα | Σάββατο | 16/12/23 | 12:30 | 0-6 |
36. | Α Κατηγορία (15η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 16/12/23 | 15:00 | 4-1 |
37. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 17/12/23 | 09:45 | 2-3 |
38. | Α Κατηγορία (16η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Κυριακή | 07/01/24 | 15:15 | 2-2 |
39. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 13/01/24 | 09:45 | 2-1 |
40. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 13/01/24 | 14:30 | 3-0 |
41. | Α Κατηγορία (17η αγ.) | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Ραφήνας | Σάββατο | 13/01/24 | 15:15 | 0-0 |
42. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 14/01/24 | 09:45 | 1-2 |
43. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 20/01/24 | 12:30 | 1-2 |
44. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Αρτέμιδος | Κυριακή | 21/01/24 | 09:45 | 1-0 |
45. | Α Κατηγορία (18η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Κυριακή | 21/01/24 | 15:15 | 1-1 |
46. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Γέρακα | Σάββατο | 27/01/24 | 09:45 | 1-1 |
47. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 27/01/24 | 12:30 | 1-1 |
48. | Α Κατηγορία (19η αγ.) | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Κρυονερίου | Κυριακή | 28/01/24 | 15:15 | 0-1 |
49. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 03/02/24 | 09:45 | 4-0 |
50. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Γέρακα | Κυριακή | 04/02/24 | 09:45 | 0-1 |
51. | Α Κατηγορία (20η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Κυριακή | 04/02/24 | 15:30 | 2-2 |
52. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 10/02/24 | 09:45 | 1-4 |
53. | Β ΦΑΣΗ Κ13 (1η αγ.) | ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Χέρωμα Βάρης | Σάββατο | 10/02/24 | 12:30 | 4-2 |
54. | Α Κατηγορία (21η αγ.) | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Γλυκών Νερών | Σάββατο | 10/02/24 | 15:30 | 1-1 |
55. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Αρτέμιδος | Κυριακή | 11/02/24 | 09:45 | 3-0 |
56. | Β ΦΑΣΗ Κ13 (2η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 17/02/24 | 12:30 | 5-0 |
57. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (15η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 17/02/24 | 19:30 | 3-1 |
58. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Ραφήνας | Κυριακή | 18/02/24 | 09:45 | 0-3 |
59. | Α Κατηγορία (22η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Κυριακή | 18/02/24 | 15:30 | 6-0 |
60. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (16η αγ.) | ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 24/02/24 | 00:00 | 0-3 α.α. |
61. | Γ ΦΑΣΗ Κ13 (1η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β | Αρτέμιδος | Σάββατο | 24/02/24 | 12:30 | 3-0 |
62. | Α Κατηγορία (23η αγ.) | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 24/02/24 | 15:30 | 1-4 |
63. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ | Αρτέμιδος | Κυριακή | 25/02/24 | 09:45 | 0-1 |
64. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (17η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 02/03/24 | 09:45 | 0-1 |
65. | Γ ΦΑΣΗ Κ13 (2η αγ.) | ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | FOUS DE FOOT | Σάββατο | 02/03/24 | 12:30 | 2-3 |
66. | Κ 15 Β ΦΑΣΗ (1η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | Αρτέμιδος | Κυριακή | 03/03/24 | 09:45 | 6-0 |
67. | Α Κατηγορία (24η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 4-1 |
68. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (18η αγ.) | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 09/03/24 | 00:00 | 0-3 α.α. |
69. | Κ 15 Β ΦΑΣΗ (2η αγ.) | ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Κερατέας | Σάββατο | 09/03/24 | 09:45 | 0-3 |
70. | Κ13 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (1η αγ.) | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 09/03/24 | 12:30 | 1-0 |
71. | Α Κατηγορία (25η αγ.) | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Γέρακα | Σάββατο | 09/03/24 | 15:30 | 0-2 |
72. | Α Κατηγορία (26η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Κυριακή | 17/03/24 | 15:30 | 3-0 |
73. | Κ17 Β ΦΑΣΗ (1η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β | FOUS DE FOOT | Σάββατο | 23/03/24 | 10:00 | 0-6 |
74. | Κ15 Γ ΦΑΣΗ (1η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Αρτέμιδος | Κυριακή | 24/03/24 | 09:45 | 3-2 |
75. | Α Κατηγορία (27η αγ.) | ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | ΑΚ Παλλήνης | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 2-1 |
76. | Α Κατηγορία (28η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | |
77. | Κ15 Γ ΦΑΣΗ (2η αγ.) | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Βάρης | Κυριακή | 31/03/24 | 09:45 | |
78. | Κ17 Β ΦΑΣΗ (2η αγ.) | ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Τετάρτη | 03/04/24 | 17:00 | |
79. | Α Κατηγορία (29η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Αναβύσσου | Κυριακή | 07/04/24 | 17:00 | |
80. | Α Κατηγορία (30η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΝΟΙΞΗ |