pyroprolipsi
Capelli
active
Antrantis
dipnosofistirion

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-23
Κ18 Β΄ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ18 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟFOUS DE FOOTΣάββατο05/11/2210:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο05/11/2210:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο05/11/2210:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.4-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑρτέμιδοςΣάββατο05/11/2210:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-1
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑναβύσσουΣάββατο12/11/2210:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΒούλαςΣάββατο12/11/2210:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.3-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Γλυκών ΝερώνΣάββατο12/11/2210:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-3
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΚαλυβίωνΣάββατο12/11/2210:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-4
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο19/11/2210:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-3
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑρτέμιδοςΣάββατο19/11/2210:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.0-5
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Κορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο19/11/2210:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.4-0
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝFOUS DE FOOTΣάββατο19/11/2210:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .2-0
Ρεπό: ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΑρτέμιδοςΣάββατο26/11/2210:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-1
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚαλυβίωνΣάββατο26/11/2210:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο26/11/2210:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.3-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑναβύσσουΣάββατο26/11/2210:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-1
Ρεπό: ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β
Ρεπό: ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
Ρεπό: ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ