Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Κ 16 Γ ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ 16 Β ΟΜΙΛΟΣ
Κ 16 Δ ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΜαρίναςΚυριακή10/10/2110:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔιονύσουΚυριακή10/10/2110:00ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ..1-3
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔροσιάςΤετάρτη23/03/2216:00ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ..1-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓέρακαΚυριακή17/10/2110:00ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..1-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΓραμματικούΚυριακή17/10/2110:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΚυριακή17/10/2110:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-3
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔιονύσουΚυριακή24/10/2110:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.1-4
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔροσιάςΚυριακή24/10/2110:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.0-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΡαφήναςΚυριακή24/10/2110:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-6
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓραμματικούΚυριακή31/10/2110:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή31/10/2110:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΡαφήναςΚυριακή31/10/2110:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π.0-1
Ρεπό: ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΡαφήναςΚυριακή07/11/2110:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.7-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔροσιάςΚυριακή07/11/2110:00ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ..1-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΓέρακαΚυριακή07/11/2110:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-0
Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔιονύσουΚυριακή14/11/2110:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.5-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή14/11/2110:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΡαφήναςΚυριακή14/11/2110:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.2-3
Ρεπό: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓραμματικούΚυριακή21/11/2110:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓέρακαΚυριακή21/11/2110:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΡαφήναςΚυριακή21/11/2110:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.6-1
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓραμματικούΚυριακή28/11/2110:00ΣΤΑΣΗΣ Π.0-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΓέρακαΚυριακή28/11/2110:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.3-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΡαφήναςΚυριακή28/11/2110:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔροσιάςΚυριακή05/12/2110:00ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ..1-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔιονύσουΚυριακή05/12/2110:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή05/12/2110:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.2-2
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΡαφήναςΚυριακή12/12/2110:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν.4-6
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓραμματικούΚυριακή12/12/2110:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓέρακαΚυριακή12/12/2110:00ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-4
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΚυριακή06/02/2210:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.1-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΚυριακή06/02/2210:00ΡΙΖΟΣ Δ.1-5
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔροσιάςΚυριακή06/02/2210:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-1
Ρεπό: ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΡαφήναςΚυριακή13/02/2210:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν.1-5
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή13/02/2210:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓραμματικούΚυριακή13/02/2210:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.2-2
Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔροσιάςΚυριακή20/02/2210:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.2-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΚυριακή20/02/2210:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν.0-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓέρακαΚυριακή20/02/2210:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-0
Ρεπό: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΚυριακή27/02/2210:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή27/02/2210:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔιονύσουΚυριακή27/02/2210:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-3
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ