Antrantis
Κατασκήνωση
hps

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Κ18 Α ΟΜΙΛΟΣ

Κ18 Β ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο03/10/2010:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΣάββατο03/10/2010:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒούλαςΣάββατο03/10/2010:00ΔΗΜΑΣ Μ.3-2
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο03/10/2010:00ΚΑΡΡΑΣ Α.0-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑνθούσαςΣάββατο03/10/2010:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.8-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΒάρηςΣάββατο10/10/2010:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο10/10/2010:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.7-1
ΜΑΡΚΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΜαρκόπουλουΣάββατο10/10/2010:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓέρακαΣάββατο10/10/2010:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΑνθούσαςΣάββατο10/10/2010:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.10-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο17/10/2010:00ΔΗΜΑΣ Μ.0-5
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΑΡΚΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο17/10/2010:00ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..0-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο17/10/2010:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΒούλαςΣάββατο17/10/2010:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο17/10/2010:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.5-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑνθούσαςΣάββατο24/10/2010:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο24/10/2010:00ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..0-4
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΓέρακαΣάββατο24/10/2010:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.6-1
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑναβύσσουΣάββατο24/10/2010:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν.0-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒάρηςΣάββατο24/10/2010:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο31/10/2010:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ.0-4
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΜΑΡΚΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο31/10/2010:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.4-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο31/10/2010:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-4
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒούλαςΣάββατο31/10/2010:00ΔΗΜΑΣ Μ.7-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο31/10/2010:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΜΑΡΚΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΜΑΡΚΟ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΜΑΡΚΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΡΚΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΜΑΡΚΟ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΜΑΡΚΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΡΚΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΜΑΡΚΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ