Antrantis
Κατασκήνωση

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ16

<< Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16
Β ΦΑΣΗ Κ16 Α ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή13/10/1910:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή13/10/1910:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-4
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚαλυβίωνΚυριακή13/10/1910:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-0
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΜΑΡΚΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή13/10/1910:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.4-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή20/10/1910:00ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑνθούσαςΚυριακή20/10/1910:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓέρακαΚυριακή20/10/1910:00ΚΙΝΑΣ Θ.1-2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή20/10/1910:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή27/10/1910:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-1
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚαλυβίωνΚυριακή27/10/1910:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-3
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή27/10/1910:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.3-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή27/10/1910:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑνθούσαςΚυριακή03/11/1910:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.2-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓέρακαΚυριακή03/11/1910:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή03/11/1910:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΚαλυβίωνΚυριακή03/11/1910:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ .6-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή10/11/1910:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-3
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚαλυβίωνΚυριακή10/11/1910:00ΜΠΕΚΑΣ Α.2-6
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑνθούσαςΚυριακή10/11/1910:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.3-4
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή10/11/1910:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΜαρκόπουλουΚυριακή17/11/1910:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Γλυκών ΝερώνΚυριακή17/11/1910:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή17/11/1910:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή17/11/1910:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓέρακαΚυριακή24/11/1910:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-4
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑνθούσαςΚυριακή24/11/1910:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-4
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή24/11/1910:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.3-2
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΜΑΡΚΟΚαλυβίωνΚυριακή24/11/1910:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓέρακαΚυριακή01/12/1910:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑνθούσαςΚυριακή01/12/1910:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή01/12/1910:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-0
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή01/12/1910:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΜΑΡΚΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή08/12/1910:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-2
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚαλυβίωνΚυριακή08/12/1910:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓλυκών ΝερώνΚυριακή08/12/1910:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-7
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή08/12/1910:00ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.2-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓέρακαΚυριακή15/12/1910:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑνθούσαςΚυριακή15/12/1910:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΤετάρτη22/01/2015:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-2
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΜαρκόπουλουΤετάρτη22/01/2015:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-4


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΜΑΡΚΟΜαρκόπουλουΚυριακή22/12/1910:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή22/12/1910:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή22/12/1910:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-5
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή22/12/1910:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.0-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή12/01/2010:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Παλλήνης ΠλαστικόΚυριακή12/01/2010:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓέρακαΚυριακή12/01/2010:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.5-0
ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚαλυβίωνΚυριακή12/01/2010:00ΣΟΦΙΑΣ Α.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΡΚΟΓέρακαΚυριακή19/01/2010:00ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.3-0
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚαλυβίωνΚυριακή19/01/2010:00ΜΠΕΚΑΣ Α.2-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή19/01/2010:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-3
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑνθούσαςΚυριακή19/01/2010:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή26/01/2010:00ΡΙΖΟΣ Δ.0-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή26/01/2010:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓλυκών ΝερώνΚυριακή26/01/2010:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-3
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΜαρκόπουλουΚυριακή26/01/2010:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-1