hps
Κατασκήνωση
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18

<< Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
Β ΦΑΣΗ Κ18 Α ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΣάββατο12/10/1910:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.2-5
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑνθούσαςΣάββατο12/10/1910:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.7-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο12/10/1910:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΙΝΑΣ Θ.7-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο19/10/1910:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.7-0
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΜαρκόπουλουΣάββατο19/10/1910:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.2-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο19/10/1910:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο26/10/1910:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΙΝΑΣ Θ.3-3
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΑΡΚΟΠαπασιδέρηΣάββατο26/10/1910:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑνθούσαςΣάββατο26/10/1910:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο02/11/1910:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.1-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο02/11/1910:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο02/11/1910:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-9


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΜαρκόπουλουΣάββατο09/11/1909:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΜΠΕΚΑΣ Α.2-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΠαπασιδέρηΣάββατο09/11/1909:30ΚΙΝΑΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ .1-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑνθούσαςΣάββατο09/11/1909:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΙΝΑΣ Θ.5-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαρκόπουλουΣάββατο16/11/1909:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΠαπασιδέρηΣάββατο16/11/1909:30ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.1-4
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο16/11/1909:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΜΑΡΚΟΑνθούσαςΣάββατο23/11/1909:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΙΝΑΣ Θ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.5-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΠαπασιδέρηΣάββατο23/11/1909:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.1-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο21/12/1910:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΜαρκόπουλουΣάββατο30/11/1909:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο30/11/1909:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-4
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή01/12/1909:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑνθούσαςΣάββατο14/12/1909:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.6-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΠαπασιδέρηΣάββατο04/01/2010:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΡΙΖΟΣ Δ.0-4
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΜαρκόπουλουΣάββατο18/01/2009:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.6-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο11/01/2009:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΚΙΝΑΣ Θ.0-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΓλυκών ΝερώνΣάββατο11/01/2009:30ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.1-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο11/01/2009:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.0-4