dipnosofistirion
active
Antrantis
Capelli
pyroprolipsi

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Α Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή22/09/1916:30ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚαλυβίωνΚυριακή22/09/1916:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-1
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή22/09/1916:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή22/09/1916:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή22/09/1916:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.3-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Νέων ΠαλατίωνΚυριακή22/09/1916:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-4
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔροσιάςΚυριακή22/09/1916:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΝΟΙΞΗΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή22/09/1916:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚαλυβίωνΣάββατο28/09/1916:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-3
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο28/09/1916:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.0-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή29/09/1900:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή29/09/1916:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή29/09/1916:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.4-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΜαραθώναΚυριακή29/09/1916:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒάρηςΚυριακή29/09/1916:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.3-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΒούλαςΚυριακή29/09/1916:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΓλυκών ΝερώνΣάββατο05/10/1916:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚρυονερίουΣάββατο05/10/1916:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-3
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αγίου ΣτεφάνουΣάββατο05/10/1916:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή06/10/1900:000-3
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑναβύσσουΚυριακή06/10/1916:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-2
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή06/10/1916:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή06/10/1916:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-2
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή06/10/1916:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Άνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο12/10/1916:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή13/10/1900:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή13/10/1916:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.2-4
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή13/10/1916:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή13/10/1916:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΚυριακή13/10/1916:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.2-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΒούλαςΚυριακή13/10/1916:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή13/10/1916:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ.3-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΓλυκών ΝερώνΣάββατο19/10/1916:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο19/10/1916:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.0-3
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚαλυβίωνΣάββατο19/10/1916:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.1-3
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή20/10/1900:000-3 α.α.
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή20/10/1916:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή20/10/1916:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.3-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚρυονερίουΚυριακή20/10/1916:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΑναβύσσουΚυριακή20/10/1916:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο26/10/1915:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-3
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΒούλαςΣάββατο26/10/1915:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-3
ΑΝΟΙΞΗ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο26/10/1915:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.1-3
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή27/10/1900:003-0 α.α.
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή27/10/1915:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑναβύσσουΚυριακή27/10/1915:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΜαραθώναΚυριακή27/10/1915:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.5-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΒάρηςΚυριακή27/10/1915:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.7-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΓλυκών ΝερώνΣάββατο02/11/1915:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο02/11/1915:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-2
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΣάββατο02/11/1915:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.0-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΔιονύσουΣάββατο02/11/1915:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή03/11/1900:000-3 α.α.
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή03/11/1915:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚρυονερίουΚυριακή03/11/1915:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.4-4
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή03/11/1915:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.3-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣάββατο09/11/1900:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο09/11/1915:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο09/11/1915:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.4-3
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓραμματικούΣάββατο09/11/1915:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο09/11/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑναβύσσουΚυριακή10/11/1915:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή10/11/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΒάρηςΚυριακή10/11/1915:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚαλυβίωνΣάββατο16/11/1915:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚυριακή17/11/1900:000-3 α.α.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή17/11/1915:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή17/11/1915:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή17/11/1915:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔιονύσουΚυριακή17/11/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒούλαςΚυριακή17/11/1915:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-4
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΓλυκών ΝερώνΚυριακή17/11/1915:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο23/11/1915:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.2-3
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚυριακή24/11/1900:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αγίου ΣτεφάνουΚυριακή24/11/1915:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-2
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή24/11/1915:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.7-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑναβύσσουΚυριακή24/11/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή24/11/1915:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.3-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή24/11/1915:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.2-4
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΜαραθώναΚυριακή24/11/1915:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΣάββατο30/11/1900:000-3 α.α.
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚαλυβίωνΣάββατο30/11/1915:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο30/11/1915:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΝέας ΜάκρηςΚυριακή01/12/1915:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΚρυονερίουΚυριακή01/12/1915:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΒούλαςΚυριακή01/12/1915:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.4-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΒάρηςΚυριακή01/12/1915:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΜαρίναςΚυριακή01/12/1915:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.3-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο07/12/1915:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚυριακή08/12/1900:003-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή08/12/1915:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-2
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή08/12/1915:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-3
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑναβύσσουΚυριακή08/12/1915:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ.3-2
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή08/12/1915:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή08/12/1915:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή08/12/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΣάββατο14/12/1900:000-3 α.α.
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΚαλυβίωνΣάββατο14/12/1915:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.0-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΒάρηςΚυριακή15/12/1915:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.6-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΒούλαςΚυριακή15/12/1915:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή15/12/1915:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.0-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚρυονερίουΚυριακή15/12/1915:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.3-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΜαραθώναΚυριακή15/12/1915:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.4-3
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή05/01/2015:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο21/12/1915:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή22/12/1900:000-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή22/12/1915:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή22/12/1915:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑναβύσσουΚυριακή22/12/1915:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.3-3
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή22/12/1915:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Γλυκών ΝερώνΚυριακή22/12/1915:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή22/12/1915:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚαλυβίωνΣάββατο11/01/2015:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.2-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή12/01/2000:003-0 α.α.
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή12/01/2015:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.0-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΜαραθώναΚυριακή12/01/2015:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒάρηςΚυριακή12/01/2015:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΒούλαςΚυριακή12/01/2015:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔιονύσουΚυριακή12/01/2015:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-3
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΝΟΙΞΗΚρυονερίουΚυριακή12/01/2015:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ.1-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο18/01/2000:003-0 α.α.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο18/01/2015:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο18/01/2015:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.0-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή19/01/2015:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΜαραθώναΚυριακή19/01/2015:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.2-3
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΒάρηςΚυριακή19/01/2015:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.3-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒούλαςΚυριακή19/01/2015:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή19/01/2015:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο25/01/2015:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή26/01/2000:000-3 α.α.
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή26/01/2015:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑναβύσσουΚυριακή26/01/2015:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή26/01/2015:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.3-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή26/01/2015:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.0-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή26/01/2015:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΚρυονερίουΚυριακή26/01/2015:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚαλυβίωνΣάββατο01/02/2015:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.3-2
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο01/02/2015:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-3
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή02/02/2000:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή02/02/2015:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή02/02/2015:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.1-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαραθώναΚυριακή02/02/2015:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΒάρηςΚυριακή02/02/2015:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.0-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή02/02/2015:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΝΟΙΞΗΚαλυβίωνΣάββατο08/02/2015:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή09/02/2000:000-3 α.α.
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή09/02/2015:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑναβύσσουΚυριακή09/02/2015:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΓλυκών ΝερώνΚυριακή09/02/2015:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΜαρίναςΚυριακή09/02/2015:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.3-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚρυονερίουΚυριακή09/02/2015:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.1-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή09/02/2015:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-3


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο15/02/2015:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ.3-5
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή16/02/2000:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή16/02/2015:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.2-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή16/02/2015:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..3-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή16/02/2015:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΒάρηςΚυριακή16/02/2015:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.4-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΒούλαςΚυριακή16/02/2015:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.3-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΡαφήναςΚυριακή16/02/2015:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.1-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο22/02/2000:000-3
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο22/02/2015:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο22/02/2015:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-3
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚαλυβίωνΣάββατο22/02/2015:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΡαφήναςΣάββατο22/02/2015:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή23/02/2015:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή23/02/2015:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚρυονερίουΚυριακή23/02/2015:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο07/03/2015:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-2
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο07/03/2015:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή08/03/2000:003-0 α.α.
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή08/03/2015:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑναβύσσουΚυριακή08/03/2015:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-4
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΜαραθώναΚυριακή08/03/2015:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΒάρηςΚυριακή08/03/2015:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΒούλαςΚυριακή08/03/2015:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..3-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΝΟΙΞΗ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΝΟΙΞΗ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ