ΙΕΚ ΑΛΦΑ
molten
Active
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
1ος Όμιλος Παίδων

2ος Όμιλος Παίδων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚερατέαςΚυριακή28/09/1410:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.4-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒούλαςΚυριακή28/09/1410:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.4-1
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΚυριακή28/09/1410:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.0-5
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒουλιαγμένηςΚυριακή28/09/1411:00ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-10
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΜαρκόπουλουΚυριακή12/10/1410:00ΜΠΕΚΑΣ Α.11-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή12/10/1410:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΚυριακή12/10/1410:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-1
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή12/10/1410:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-8
Ρεπό: Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή19/10/1410:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-2
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή19/10/1410:00ΜΠΕΚΑΣ Α.0-4
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒούλαςΚυριακή19/10/1410:00ΘΕΜΕΛΗΣ Μ.6-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒουλιαγμένηςΚυριακή19/10/1411:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-4
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή26/10/1410:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.1-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚερατέαςΚυριακή26/10/1410:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.0-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΒάρηςΚυριακή26/10/1410:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.7-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή26/10/1410:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-8
Ρεπό: ΜΑΡΚΟ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚερατέαςΚυριακή02/11/1410:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.5-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή02/11/1410:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΠαπασιδέρηΚυριακή02/11/1410:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.1-4
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒουλιαγμένηςΚυριακή02/11/1411:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή09/11/1410:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.0-7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚερατέαςΚυριακή09/11/1410:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.6-3
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΒούλαςΚυριακή09/11/1410:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.5-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟΒάρηςΚυριακή09/11/1410:00ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή16/11/1410:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-2
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή16/11/1410:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΚερατέαςΚυριακή16/11/1410:00ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.6-2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒουλιαγμένηςΚυριακή16/11/1411:00ΜΠΕΚΑΣ Α.1-3
Ρεπό: ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΠαπασιδέρηΚυριακή23/11/1410:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.1-4
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒούλαςΚυριακή23/11/1410:00ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΡΚΟΚερατέαςΚυριακή23/11/1410:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π.0-0
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή23/11/1410:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.3-2
Ρεπό: ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒάρηςΚυριακή30/11/1410:00ΜΠΕΚΑΣ Α.3-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή30/11/1410:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-1
ΜΑΡΚΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚαλυβίωνΚυριακή30/11/1410:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή30/11/1410:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.4-4
Ρεπό: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒάρηςΚυριακή07/12/1410:00ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή07/12/1410:00ΜΠΕΚΑΣ Α.2-5
ΜΑΡΚΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΠαπασιδέρηΚυριακή07/12/1410:00ΣΟΦΙΑΣ Α.7-2
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή07/12/1410:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.4-0
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΠαπασιδέρηΚυριακή14/12/1410:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.1-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒούλαςΚυριακή14/12/1410:00ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΚερατέαςΚυριακή14/12/1410:00ΣΟΦΙΑΣ Α.7-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΜΑΡΚΟΒουλιαγμένηςΚυριακή14/12/1411:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-8
Ρεπό: Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή21/12/1410:00ΜΠΕΚΑΣ Α.6-2
ΜΑΡΚΟ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΠαπασιδέρηΚυριακή21/12/1410:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΒάρηςΚυριακή21/12/1410:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-0
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή21/12/1410:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.2-2
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΠαπασιδέρηΚυριακή11/01/1510:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.3-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒούλαςΚυριακή11/01/1510:00ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.3-3
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή11/01/1510:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒουλιαγμένηςΚυριακή11/01/1511:00ΓΑΛΑΝΗΣ Β.1-2
Ρεπό: ΜΑΡΚΟ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΜΑΡΚΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή18/01/1510:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.4-2
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒάρηςΚυριακή18/01/1510:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΚερατέαςΚυριακή18/01/1510:00ΣΟΦΙΑΣ Α.2-1
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή18/01/1510:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.9-3
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή01/02/1510:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.6-1
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΠαπασιδέρηΚυριακή01/02/1510:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒουλιαγμένηςΚυριακή01/02/1511:00ΜΠΕΚΑΣ Α.1-7
ΜΑΡΚΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΠαπασιδέρηΚυριακή01/02/1512:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-1
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒάρηςΚυριακή08/02/1510:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-4
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΒούλαςΚυριακή08/02/1510:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.7-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚερατέαςΚυριακή08/02/1510:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΜΑΡΚΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή08/02/1510:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-2
Ρεπό: ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή15/02/1510:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-0
ΜΑΡΚΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΠαπασιδέρηΚυριακή15/02/1510:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.0-2
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή15/02/1510:00ΣΟΦΙΑΣ Α.4-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΒουλιαγμένηςΚυριακή15/02/1511:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-4
Ρεπό: ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή01/03/1510:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚερατέαςΚυριακή01/03/1510:00ΣΟΦΙΑΣ Α.4-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΡΚΟΒούλαςΚυριακή01/03/1510:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π.0-2
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΠαπασιδέρηΚυριακή01/03/1510:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
Ρεπό: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ