Active
Antrantis
ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο16/02/1909:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-2
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο16/02/1909:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο23/02/1909:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.5-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΒούλαςΣάββατο23/02/1909:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΠΑΣ ., ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σ.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑνθούσαςΣάββατο02/03/1909:30ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο02/03/1909:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑνθούσαςΣάββατο16/03/1910:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.0-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΒούλαςΣάββατο16/03/1910:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο23/03/1910:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.4-5
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑνθούσαςΤετάρτη03/04/1917:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο30/03/1910:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΒούλαςΣάββατο30/03/1910:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΙΝΑΣ Θ.4-1