Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
3ος Όμιλος Νέων

<< 2ος Όμιλος Νέων
4ος Όμιλος Νέων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο27/09/1410:00ΒΑΛΛΑΣ Γ.2-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΣάββατο27/09/1410:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΡΑΣ Α.2-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚρυονερίουΣάββατο27/09/1410:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.4-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔιονύσουΣάββατο27/09/1410:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-4
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΡαφήναςΣάββατο27/09/1410:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑνθούσαςΣάββατο11/10/1410:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α.1-2
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο11/10/1410:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.5-4
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΝέας ΜάκρηςΣάββατο11/10/1410:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑΚ ΠαλλήνηςΣάββατο11/10/1410:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.2-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο11/10/1410:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο18/10/1410:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-3
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΣάββατο18/10/1410:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ.4-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΡαφήναςΣάββατο18/10/1410:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.3-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚρυονερίουΣάββατο18/10/1410:00ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΜαραθώναΣάββατο18/10/1410:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.0-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΡαφήναςΣάββατο25/10/1410:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.3-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΜαρίναςΣάββατο25/10/1410:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο25/10/1410:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο25/10/1410:00ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑνθούσαςΣάββατο25/10/1410:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΜαραθώναΣάββατο01/11/1410:00ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΚΑΡΡΑΣ Α.2-2
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο01/11/1410:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΡαφήναςΣάββατο01/11/1410:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚρυονερίουΣάββατο01/11/1410:00ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.1-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔιονύσουΣάββατο01/11/1410:00ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΡαφήναςΣάββατο08/11/1410:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο08/11/1410:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ.4-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΓραμματικούΣάββατο08/11/1410:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ.1-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο08/11/1410:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΓΚΟΝΤΑ Α.1-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑνθούσαςΣάββατο08/11/1410:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.4-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚρυονερίουΣάββατο15/11/1410:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο15/11/1410:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.3-5
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔιονύσουΣάββατο15/11/1410:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ.2-4
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο15/11/1410:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.0-2
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΣάββατο15/11/1410:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-5


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑνθούσαςΣάββατο22/11/1410:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΓΚΟΝΤΑ Α.2-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚρυονερίουΣάββατο22/11/1410:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ.6-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΜαραθώναΣάββατο22/11/1410:00ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.1-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο22/11/1410:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ.1-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο22/11/1410:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.6-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο29/11/1410:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-4
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο29/11/1410:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ.1-4
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΜαρίναςΣάββατο29/11/1410:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΡαφήναςΣάββατο29/11/1410:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.3-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔιονύσουΣάββατο29/11/1410:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-7


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΡαφήναςΣάββατο06/12/1400:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.4-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο06/12/1410:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΝέας ΜάκρηςΣάββατο06/12/1410:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.4-2
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΜαρίναςΣάββατο06/12/1410:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ.1-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑνθούσαςΣάββατο06/12/1410:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΡαφήναςΣάββατο13/12/1410:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.1-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔιονύσουΣάββατο13/12/1410:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.2-4
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚρυονερίουΣάββατο13/12/1410:00ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Π., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ.4-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΜαραθώναΣάββατο13/12/1410:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.3-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΣάββατο13/12/1410:00ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑνθούσαςΣάββατο20/12/1410:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο20/12/1410:00ΝΙΚΑΣ Γ.6-3
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο20/12/1410:00ΓΑΛΑΝΗΣ Β., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.0-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο20/12/1410:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .0-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΣάββατο20/12/1410:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΣάββατο10/01/1510:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.3-6
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔιονύσουΣάββατο10/01/1510:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-5
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο10/01/1510:00ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.5-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο10/01/1510:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚρυονερίουΣάββατο21/02/1510:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑνθούσαςΣάββατο17/01/1510:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο17/01/1510:00ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ Δ.4-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο17/01/1510:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΜαρίναςΣάββατο17/01/1510:00ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ.2-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΡαφήναςΣάββατο17/01/1510:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.7-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΡαφήναςΣάββατο31/01/1510:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΣάββατο31/01/1510:00ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-3
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚρυονερίουΣάββατο31/01/1510:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.4-2
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο31/01/1510:00ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο31/01/1510:00ΝΙΚΑΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ Δ.0-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑνθούσαςΣάββατο07/02/1510:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο07/02/1510:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.4-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΜαραθώναΣάββατο07/02/1510:00ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ Δ.1-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο07/02/1510:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΡαφήναςΣάββατο07/02/1510:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο14/02/1510:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-8
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔιονύσουΣάββατο14/02/1510:00ΘΕΜΕΛΗΣ Μ.1-6
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΣάββατο14/02/1510:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.6-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο14/02/1510:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Γ.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΝέας ΜάκρηςΣάββατο14/02/1510:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ Δ.0-5


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΚρυονερίουΠέμπτη26/02/1516:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΡαφήναςΣάββατο28/02/1510:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΝΙΚΑΣ Γ.3-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο28/02/1510:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΜαραθώναΣάββατο28/02/1510:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.0-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑνθούσαςΣάββατο28/02/1510:00ΓΚΟΝΤΑ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΜΥΡΝΗ Α.2-1