Antrantis
Active
ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16

<< Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
Γ ΦΑΣΗ Κ16 ΚΥΠΕΛΛΟ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή07/10/1810:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.1-5
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή07/10/1810:00ΝΙΚΑΣ Γ.2-3
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑνθούσαςΚυριακή07/10/1810:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-6
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔιονύσουΚυριακή07/10/1810:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.4-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔροσιάςΚυριακή14/10/1810:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή14/10/1810:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.4-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑνθούσαςΚυριακή14/10/1810:00ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΡαφήναςΚυριακή14/10/1810:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.7-2
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΚυριακή21/10/1810:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΡαφήναςΚυριακή21/10/1810:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-4
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑνθούσαςΚυριακή21/10/1810:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.4-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή21/10/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-5
Ρεπό: ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΡαφήναςΚυριακή04/11/1810:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.8-1
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή04/11/1810:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.2-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑνθούσαςΚυριακή04/11/1810:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή04/11/1810:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-1
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔροσιάςΚυριακή11/11/1810:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.3-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΚυριακή11/11/1810:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.1-5
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΑνθούσαςΚυριακή11/11/1810:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔιονύσουΚυριακή11/11/1814:00ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΡαφήναςΚυριακή18/11/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή18/11/1810:00ΚΙΝΑΣ Θ.0-5
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑνθούσαςΚυριακή18/11/1810:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.4-1
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔιονύσουΣάββατο22/12/1810:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.1-4
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή25/11/1810:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔιονύσουΚυριακή25/11/1810:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.8-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΡαφήναςΚυριακή25/11/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-5
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔροσιάςΚυριακή25/11/1810:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.0-3
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή02/12/1809:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑνθούσαςΚυριακή02/12/1810:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.1-6
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή02/12/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΚυριακή02/12/1810:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.3-2
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑνθούσαςΚυριακή09/12/1810:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΑγίας ΜαρίναςΚυριακή09/12/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.3-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔιονύσουΚυριακή09/12/1810:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΡαφήναςΚυριακή09/12/1810:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-1
Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΑνθούσαςΚυριακή16/12/1810:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή16/12/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.5-3
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔιονύσουΚυριακή16/12/1810:00ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΡαφήναςΚυριακή16/12/1810:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν.1-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔιονύσουΚυριακή13/01/1909:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑνθούσαςΚυριακή13/01/1909:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.5-3
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή13/01/1909:30ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.0-3
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΡαφήναςΚυριακή13/01/1909:30ΠΥΚΝΗΣ Σ.2-2
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή20/01/1909:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΆνοιξηςΚυριακή20/01/1909:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.2-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑνθούσαςΚυριακή20/01/1909:30ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΡαφήναςΚυριακή20/01/1909:30ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.4-1
Ρεπό: ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑνθούσαςΚυριακή27/01/1909:30ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-7
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΑγίας ΜαρίναςΚυριακή27/01/1909:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-4
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔιονύσουΚυριακή27/01/1909:30ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.2-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΚυριακή27/01/1909:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-3
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή03/02/1909:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.4-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑνθούσαςΚυριακή03/02/1909:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-0
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή03/02/1909:30ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.2-4
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΡαφήναςΚυριακή03/02/1909:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.3-1
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΡαφήναςΚυριακή10/02/1909:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-3
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΔιονύσουΚυριακή10/02/1909:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑνθούσαςΚυριακή10/02/1909:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚρυονερίουΚυριακή10/02/1909:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.2-3
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑνθούσαςΚυριακή17/02/1909:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή17/02/1909:30ΠΥΚΝΗΣ Σ.5-5
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΡαφήναςΚυριακή17/02/1909:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΡαφήναςΚυριακή17/02/1911:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-1
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔιονύσουΚυριακή03/03/1909:30ΠΥΚΝΗΣ Σ.2-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΡαφήναςΚυριακή03/03/1909:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΚρυονερίουΚυριακή03/03/1909:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.3-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή03/03/1909:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.1-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΚυριακή17/03/1910:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.1-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή17/03/1910:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-3
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑνθούσαςΚυριακή17/03/1910:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-2
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή17/03/1912:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-4
Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ