ΙΕΚ ΑΛΦΑ
molten
Antrantis
Active

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18

<< Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο06/10/1810:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.2-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓλυκών ΝερώνΣάββατο06/10/1810:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.1-6
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο06/10/1810:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο13/10/1810:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.2-2
ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαρκόπουλουΣάββατο13/10/1810:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.0-3
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο13/10/1810:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο20/10/1810:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.3-3
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΜΑΡΚΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο20/10/1810:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ..2-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓλυκών ΝερώνΣάββατο20/10/1810:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.3-6


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο03/11/1810:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.3-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο03/11/1810:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ .., ΣΗΜΙΑΝΑΚΗΣ ..7-0
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΜΑΡΚΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο03/11/1810:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.4-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΜαρκόπουλουΣάββατο10/11/1810:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.2-3
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο10/11/1810:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο10/11/1810:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ..1-9


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΜαρκόπουλουΣάββατο24/11/1810:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.2-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο24/11/1810:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.Αναβλήθηκε
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο24/11/1810:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο01/12/1810:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.3-3
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΣάββατο01/12/1810:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο01/12/1810:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο08/12/1810:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.1-1
ΜΑΡΚΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΜαρκόπουλουΣάββατο08/12/1810:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.5-0
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο08/12/1810:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο15/12/1810:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο22/12/1810:00
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΜαρκόπουλουΣάββατο22/12/1810:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΜΑΡΚΟ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ