Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Α Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚουβαράΣάββατο13/09/1417:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-3
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή14/09/1417:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΝέας ΜάκρηςΚυριακή14/09/1417:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή14/09/1417:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή14/09/1417:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΡΑΣ Α.1-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚρυονερίουΚυριακή14/09/1417:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.0-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή14/09/1417:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.5-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΡαφήναςΚυριακή14/09/1417:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.3-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΣταμάταςΣάββατο20/09/1417:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.0-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΓέρακαΣάββατο20/09/1417:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.0-3
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή21/09/1417:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή21/09/1417:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΜαραθώναΚυριακή21/09/1417:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚερατέαςΚυριακή21/09/1417:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-2
ΜΑΡΚΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή21/09/1417:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή21/09/1417:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-0
Ρεπό: ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΤετάρτη24/09/1416:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΝέας ΜάκρηςΤετάρτη24/09/1416:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη24/09/1416:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.1-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚουβαράΤετάρτη24/09/1416:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.1-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑΚ ΠαλλήνηςΤετάρτη24/09/1416:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.3-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚρυονερίουΤετάρτη24/09/1416:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΜΑΡΚΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΤετάρτη24/09/1416:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΡαφήναςΤετάρτη24/09/1416:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .4-1
Ρεπό: ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΣταμάταςΣάββατο27/09/1416:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.0-3
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓέρακαΣάββατο27/09/1416:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.1-1
ΜΑΡΚΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΜαρκόπουλουΚυριακή28/09/1416:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.3-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή28/09/1416:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή28/09/1416:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΓλυκών ΝερώνΚυριακή28/09/1416:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΚυριακή28/09/1416:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚερατέαςΚυριακή28/09/1416:30ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.0-2
Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚουβαράΣάββατο11/10/1416:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο11/10/1416:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή12/10/1416:30ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.0-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή12/10/1416:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή12/10/1416:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή12/10/1416:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .5-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή12/10/1416:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.0-3
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚρυονερίουΚυριακή12/10/1416:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.0-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΜαραθώναΤετάρτη15/10/1416:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚερατέαςΤετάρτη15/10/1416:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΣταμάταςΤετάρτη15/10/1416:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΓέρακαΤετάρτη15/10/1416:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-2
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΜαρκόπουλουΤετάρτη15/10/1416:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΡαφήναςΤετάρτη15/10/1416:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΤετάρτη15/10/1416:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΤετάρτη15/10/1416:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.0-1
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚουβαράΣάββατο18/10/1415:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-4
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΓλυκών ΝερώνΚυριακή19/10/1415:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.1-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή19/10/1415:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή19/10/1415:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή19/10/1415:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΜΑΡΚΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή19/10/1415:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΚρυονερίουΚυριακή19/10/1415:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή19/10/1415:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-0
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΣταμάταςΣάββατο25/10/1415:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΓέρακαΣάββατο25/10/1415:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α.2-2
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο25/10/1415:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΡαφήναςΣάββατο25/10/1415:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.5-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚερατέαςΚυριακή26/10/1415:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-1
ΜΑΡΚΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚουβαράΚυριακή26/10/1415:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.1-1
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή26/10/1415:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή26/10/1415:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-2
Ρεπό: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΚουβαράΣάββατο01/11/1415:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.0-4
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΜαραθώναΚυριακή02/11/1415:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή02/11/1415:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚουβαράΚυριακή02/11/1415:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.0-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΡΚΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή02/11/1415:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή02/11/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή02/11/1415:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΝέας ΜάκρηςΚυριακή02/11/1415:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-1
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣταμάταςΣάββατο08/11/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓέρακαΣάββατο08/11/1415:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.1-2
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο08/11/1415:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΡαφήναςΣάββατο08/11/1415:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.2-1
ΜΑΡΚΟ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚουβαράΚυριακή09/11/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή09/11/1415:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή09/11/1415:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή09/11/1415:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.0-0
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚουβαράΣάββατο15/11/1415:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚερατέαςΚυριακή16/11/1415:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ.1-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΜαραθώναΚυριακή16/11/1415:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή16/11/1415:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΛΗΣ Α.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή16/11/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή16/11/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή16/11/1415:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-2
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚαλυβίωνΚυριακή16/11/1415:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .1-2
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΓέρακαΤετάρτη26/11/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-1
ΜΑΡΚΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚουβαράΤετάρτη26/11/1415:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.1-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑνθούσαςΤετάρτη26/11/1415:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚρυονερίουΤετάρτη26/11/1415:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-2
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΤετάρτη26/11/1415:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΡαφήναςΤετάρτη26/11/1415:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.4-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΤετάρτη26/11/1415:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΤετάρτη26/11/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-2
Ρεπό: ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΣταμάταςΣάββατο22/11/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΝέας ΜάκρηςΚυριακή23/11/1400:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΡΚΟΚερατέαςΚυριακή23/11/1415:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή23/11/1415:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.2-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή23/11/1415:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.0-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΚουβαράΚυριακή23/11/1415:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-3
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή23/11/1415:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.1-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΜαραθώναΚυριακή23/11/1415:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.2-1
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚουβαράΣάββατο29/11/1415:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.1-4
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο29/11/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .1-0
ΜΑΡΚΟ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚαλυβίωνΚυριακή30/11/1415:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.3-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑνθούσαςΚυριακή30/11/1415:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚρυονερίουΚυριακή30/11/1415:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.5-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΡαφήναςΚυριακή30/11/1415:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή30/11/1415:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή30/11/1415:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .3-1
Ρεπό: Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΜΑΡΚΟΓέρακαΣάββατο06/12/1415:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΝέας ΜάκρηςΚυριακή07/12/1415:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή07/12/1415:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.2-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή07/12/1415:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Β.0-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή07/12/1415:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΜαραθώναΚυριακή07/12/1415:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΚερατέαςΚυριακή07/12/1415:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.0-3
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΣταμάταςΚυριακή07/12/1415:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-3
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚουβαράΣάββατο13/12/1415:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-3
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο13/12/1415:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑνθούσαςΚυριακή14/12/1415:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚρυονερίουΚυριακή14/12/1415:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΡαφήναςΚυριακή14/12/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.5-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή14/12/1415:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή14/12/1415:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή14/12/1415:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.5-0
Ρεπό: ΜΑΡΚΟ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΣταμάταςΣάββατο20/12/1415:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-4
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΓέρακαΣάββατο20/12/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή21/12/1415:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή21/12/1415:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή21/12/1415:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.1-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΜαραθώναΚυριακή21/12/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚερατέαςΚυριακή21/12/1415:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .1-0
ΜΑΡΚΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚαλυβίωνΚυριακή21/12/1415:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Β.0-0
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓέρακαΣάββατο03/01/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-1
ΜΑΡΚΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΚαλυβίωνΚυριακή04/01/1515:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.0-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή04/01/1515:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.5-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή04/01/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.0-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓλυκών ΝερώνΚυριακή04/01/1515:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΜαραθώναΚυριακή04/01/1515:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.5-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚερατέαςΚυριακή11/01/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΣταμάταςΤετάρτη18/02/1515:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-5
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚουβαράΣάββατο10/01/1515:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.1-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑνθούσαςΣάββατο10/01/1515:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.1-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο10/01/1515:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΡΚΟΡαφήναςΣάββατο10/01/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΝέας ΜάκρηςΚυριακή11/01/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή11/01/1515:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.4-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚρυονερίουΚυριακή11/01/1515:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή11/01/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-1
Ρεπό: ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΣταμάταςΣάββατο17/01/1515:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-5
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΓέρακαΣάββατο17/01/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή18/01/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή18/01/1515:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.3-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΜαραθώναΚυριακή18/01/1515:00ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚερατέαςΚυριακή18/01/1515:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.2-0
ΜΑΡΚΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚαλυβίωνΚυριακή18/01/1515:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή18/01/1515:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-3
Ρεπό: ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΡαφήναςΣάββατο31/01/1515:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.2-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο31/01/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.2-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚουβαράΣάββατο31/01/1515:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.3-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΜΑΡΚΟΚρυονερίουΚυριακή01/02/1515:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .2-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή01/02/1515:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΝέας ΜάκρηςΚυριακή01/02/1515:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή01/02/1515:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή01/02/1515:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.0-1
Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΓλυκών ΝερώνΤετάρτη04/02/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαραθώναΤετάρτη04/02/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚερατέαςΤετάρτη04/02/1515:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΣταμάταςΤετάρτη04/02/1515:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓέρακαΤετάρτη04/02/1515:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.1-1
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚουβαράΤετάρτη04/02/1515:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-1
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΤετάρτη04/02/1515:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΤετάρτη04/02/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.3-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΜΑΡΚΟΚουβαράΣάββατο07/02/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο07/02/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή08/02/1515:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.2-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή08/02/1515:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΝέας ΜάκρηςΚυριακή08/02/1515:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή08/02/1515:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΚρυονερίουΚυριακή08/02/1515:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ.2-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή08/02/1515:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-2
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣταμάταςΣάββατο14/02/1515:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.0-3
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΓέρακαΣάββατο14/02/1515:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΡαφήναςΣάββατο14/02/1515:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο14/02/1515:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.1-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαραθώναΚυριακή15/02/1515:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚερατέαςΚυριακή15/02/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΜΑΡΚΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚαλυβίωνΚυριακή15/02/1515:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή15/02/1515:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο21/02/1515:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο21/02/1515:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο21/02/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΡΚΟΝέας ΜάκρηςΣάββατο21/02/1515:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.1-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚρυονερίουΣάββατο21/02/1515:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.4-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΚουβαράΣάββατο21/02/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο21/02/1515:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑΚ ΠαλλήνηςΤετάρτη11/03/1515:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.0-3
Ρεπό: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΣταμάταςΣάββατο28/02/1515:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΓέρακαΣάββατο28/02/1515:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.2-3
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο28/02/1515:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚερατέαςΚυριακή01/03/1515:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΜΑΡΚΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚαλυβίωνΚυριακή01/03/1515:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΡαφήναςΚυριακή01/03/1515:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.3-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή01/03/1515:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή01/03/1515:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚουβαράΣάββατο07/03/1515:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.1-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΜαραθώναΚυριακή08/03/1515:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α.4-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή08/03/1515:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.0-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΑΡΚΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή08/03/1515:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή08/03/1515:30ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.5-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή08/03/1515:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΝέας ΜάκρηςΚυριακή08/03/1515:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.0-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή08/03/1515:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΣταμάταςΣάββατο14/03/1515:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΓέρακαΣάββατο14/03/1515:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.3-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο14/03/1515:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο14/03/1515:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α.6-0
ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚαλυβίωνΚυριακή15/03/1515:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.0-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚρυονερίουΚυριακή15/03/1515:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .0-3
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή15/03/1515:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή15/03/1515:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.1-1
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚουβαράΣάββατο21/03/1515:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π.3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο21/03/1515:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚερατέαςΚυριακή22/03/1515:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΜΑΡΚΟΜαραθώναΚυριακή22/03/1515:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή22/03/1515:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.1-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή22/03/1515:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή22/03/1515:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΓλυκών ΝερώνΚυριακή22/03/1515:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-2
Ρεπό: ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΓέρακαΣάββατο28/03/1515:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΤΣΙΡΛΗΣ Ν.1-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο28/03/1515:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΡαφήναςΣάββατο28/03/1515:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.5-3
ΜΑΡΚΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή29/03/1516:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.3-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή29/03/1516:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.3-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚρυονερίουΚυριακή29/03/1516:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή29/03/1516:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή29/03/1516:30ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΣταμάταςΤετάρτη01/04/1516:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη01/04/1516:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.6-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΝέας ΜάκρηςΤετάρτη01/04/1516:30ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.0-4
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΤετάρτη01/04/1516:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.2-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΤετάρτη01/04/1516:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.4-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΜαραθώναΤετάρτη01/04/1516:30ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚερατέαςΤετάρτη01/04/1516:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.0-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓλυκών ΝερώνΤετάρτη08/04/1516:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.1-6
Ρεπό: Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο04/04/1516:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ .3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΣάββατο04/04/1516:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.4-1
ΜΑΡΚΟ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΜαρκόπουλουΚυριακή05/04/1516:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚουβαράΚυριακή05/04/1516:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.6-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή05/04/1516:30ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .3-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚρυονερίουΚυριακή05/04/1516:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.0-1
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή05/04/1516:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή05/04/1516:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.5-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο18/04/1517:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΔΟΜΟΥΖΗΣ Θ., ΤΣΙΡΛΗΣ Ν.4-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο18/04/1517:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΓλυκών ΝερώνΣάββατο18/04/1517:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΚερατέαςΣάββατο18/04/1517:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-2
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΣταμάταςΣάββατο18/04/1517:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Α.2-7
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΓέρακαΣάββατο18/04/1517:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΝέας ΜάκρηςΣάββατο18/04/1517:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΓΚΟΝΤΑ Α.2-4
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΜαραθώναΚυριακή19/04/1517:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΜΑΡΚΟ

34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΡαφήναςΣάββατο25/04/1517:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή26/04/1517:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.3-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚουβαράΚυριακή26/04/1517:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.1-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή26/04/1517:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.1-3
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚρυονερίουΚυριακή26/04/1517:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή26/04/1517:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-1
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή26/04/1517:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΜΑΡΚΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή26/04/1517:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΔΟΜΟΥΖΗΣ Θ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-1
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ