Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
ΚΥΠΕΛΛΟ Β ΦΑΣΗ

<< ΚΥΠΕΛΛΟ
Κύπελλο Γ Φάση >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαλυβίωνΤετάρτη11/10/1715:45ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ.5-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑΚ ΠαλλήνηςΤετάρτη11/10/1715:45ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.9-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΤετάρτη11/10/1715:45ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη11/10/1715:45ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΡαφήναςΤετάρτη11/10/1715:45ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΜαρίναςΤετάρτη11/10/1715:45ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-0 (πεν: 5-4)
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΝέας ΜάκρηςΤετάρτη11/10/1715:45ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΣυκαμίνουΤετάρτη11/10/1715:45ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.2-2 (πεν: 2-3)
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Τετάρτη18/10/1715:15ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.5-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΝΟΙΞΗΜαραθώναΤετάρτη18/10/1715:45ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.3-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΜΑΡΚΟΑνθούσαςΤετάρτη18/10/1715:45ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΤετάρτη18/10/1715:45ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΡαφήναςΤετάρτη18/10/1715:45ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α.2-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΝέων ΠαλατίωνΤετάρτη18/10/1715:45ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.4-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚερατέαςΤετάρτη18/10/1715:45ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.7-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΤετάρτη18/10/1715:45ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-0