Antrantis
Active

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Β Όμιλος Junior

<< Α Όμιλος Junior
Γ Όμιλος Junior >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Γλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο21/10/1717:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.5-1
ΜΑΡΚΟ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΜαρκόπουλουΚυριακή22/10/1712:30ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.3-0 α.α.
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΤΖΑΚΙΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗΚυριακή22/10/1712:30ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.3-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή22/10/1712:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-3
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΒoca ΑrenaΚυριακή22/10/1712:30ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-6


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝPlanet CosmosΚυριακή05/11/1710:00ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.7-4
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΜαρκόπουλουΚυριακή05/11/1712:30ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-4
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή05/11/1712:30ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.3-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΓέρακαΚυριακή05/11/1712:30ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-3 α.α.
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΜΑΡΚΟΒoca ΑrenaΚυριακή05/11/1712:30ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή12/11/1700:003-0 α.α.
ΜΑΡΚΟ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΜαρκόπουλουΚυριακή12/11/1712:30ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-3
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή12/11/1712:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-3
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Βoca ΑrenaΚυριακή12/11/1712:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.7-0
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΤΖΑΚΙΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗΚυριακή12/11/1712:30ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.5-2


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή19/11/1700:000-3
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Planet CosmosΚυριακή19/11/1712:30ΣΟΦΙΑΣ Α.5-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΒoca ΑrenaΤετάρτη29/11/1715:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.3-0 α.α.
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚωστέα-ΓείτοναΤετάρτη29/11/1716:30ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.3-0
ΜΑΡΚΟ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΜαρκόπουλουΚυριακή28/01/1810:00ΡΙΖΟΣ Δ.1-3


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή26/11/1711:30ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.5-2
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΤΖΑΚΙΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗΚυριακή26/11/1712:30ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-4
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΜαρκόπουλουΚυριακή26/11/1712:30ΜΠΕΚΑΣ Α.0-4
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή26/11/1712:303-0 α.α.
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΜΑΡΚΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή26/11/1712:30ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-4


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ0-3 α.α.
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑPlanet CosmosΚυριακή03/12/1710:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.4-1
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΜαρκόπουλουΚυριακή03/12/1711:30ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-6
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΒoca ΑrenaΚυριακή03/12/1712:30ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.0-5
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΤΖΑΚΙΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗΚυριακή03/12/1712:30ΜΑΝΑΛΗΣ Α.7-5


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή10/12/1712:30ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.1-3
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΜΑΡΚΟΒoca ΑrenaΚυριακή10/12/1712:30ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.3-5
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΜαρκόπουλουΚυριακή10/12/1712:30ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή10/12/1713:00ΡΙΖΟΣ Δ.0-1


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή17/12/1712:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.1-1
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΤΖΑΚΙΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗΚυριακή17/12/1712:30ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.3-0
ΜΑΡΚΟ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΜαρκόπουλουΚυριακή17/12/1712:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-3
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΒoca ΑrenaΚυριακή17/12/1712:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-3


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή07/01/1800:000-3 α.α.
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΜΑΡΚΟΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή07/01/1812:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.7-2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΜαρκόπουλουΚυριακή07/01/1812:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-3
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΒoca ΑrenaΚυριακή07/01/1812:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.4-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή07/01/1812:30ΡΙΖΟΣ Δ.0-2


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή14/01/1800:000-3 α.α.
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΒoca ΑrenaΚυριακή14/01/1810:00ΡΙΖΟΣ Δ.1-0
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣPlanet CosmosΚυριακή14/01/1810:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.5-0
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή14/01/1812:30ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.1-2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΜαρκόπουλουΚυριακή14/01/1812:30ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-6


11η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο20/01/1814:45ΡΙΖΟΣ Δ.7-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΒoca ΑrenaΚυριακή21/01/1812:30ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.1-3
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΜαρκόπουλουΚυριακή21/01/1812:30ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.3-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή21/01/1813:00ΡΙΖΟΣ Δ.2-5


12η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή04/02/1800:000-3
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΜΑΡΚΟPlanet CosmosΚυριακή04/02/1810:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.10-4
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή04/02/1810:30ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.4-0
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΜαρκόπουλουΚυριακή04/02/1812:00ΣΟΦΙΑΣ Α.1-6
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΒoca ΑrenaΚυριακή04/02/1812:00ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.1-2


13η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή11/02/1810:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.4-1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΜαρκόπουλουΚυριακή11/02/1810:00ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.0-2
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΜΑΡΚΟΤΖΑΚΙΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗΚυριακή11/02/1812:00ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.4-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΒoca ΑrenaΚυριακή11/02/1812:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.3-4


14η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ0-3 α.α.
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙPlanet CosmosΚυριακή25/02/1810:00ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.0-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΒoca ΑrenaΚυριακή25/02/1810:00ΡΙΖΟΣ Δ.0-4
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Κωστέα-ΓείτοναΚυριακή25/02/1812:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.6-1
ΜΑΡΚΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΜαρκόπουλουΚυριακή25/02/1812:30ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.4-6


15η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή04/03/1810:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή04/03/1812:30ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.0-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή04/03/1812:30ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.6-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή04/03/1813:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-5


16η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ0-3 α.α.
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝPlanet CosmosΚυριακή11/03/1810:00ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.3-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Γλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή11/03/1810:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.4-1
ΜΑΡΚΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΜαρκόπουλουΚυριακή11/03/1812:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΤΖΑΚΙΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗΚυριακή11/03/1813:00ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.6-2


17η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή18/03/1800:000-3 α.α.
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή18/03/1812:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΒoca ΑrenaΚυριακή18/03/1812:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-0
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΜΑΡΚΟΜαρκόπουλουΚυριακή18/03/1812:30ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.2-6
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή18/03/1812:30ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.4-1


18η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή22/04/1800:003-0 α.α.
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣPlanet CosmosΚυριακή22/04/1810:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.5-0
ΜΑΡΚΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΜαρκόπουλουΚυριακή22/04/1812:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-5
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή22/04/1812:30ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.3-0
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΤΖΑΚΙΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗΚυριακή22/04/1813:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.5-1