Active
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Β Όμιλος Παμπαίδων

<< Α Όμιλος Παμπαίδων
Β Φάση Παμπαίδων Α Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Βoca ΑrenaΣάββατο14/10/1710:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.6-2
ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαρκόπουλουΣάββατο14/10/1712:30ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-3
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο14/10/1712:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο14/10/1712:30ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.2-3
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΒoca ΑrenaΣάββατο14/10/1712:30ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.1-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΔιώνηςΣάββατο21/10/1712:30ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.4-1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΜαρκόπουλουΣάββατο21/10/1712:30ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.3-3
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓέρακαΣάββατο21/10/1712:30ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.5-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΜΑΡΚΟΒoca ΑrenaΣάββατο21/10/1712:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.5-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο21/10/1713:00ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.6-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Βoca ΑrenaΣάββατο04/11/1710:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.7-4
ΜΑΡΚΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΜαρκόπουλουΣάββατο04/11/1712:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο04/11/1712:30ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.0-6
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒoca ΑrenaΣάββατο04/11/1712:30ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-5
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο04/11/1712:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΒoca ΑrenaΣάββατο11/11/1712:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.4-0
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΜαρκόπουλουΣάββατο11/11/1712:30ΡΙΖΟΣ Δ.0-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΓέρακαΣάββατο11/11/1712:30ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.6-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔιώνηςΣάββατο11/11/1712:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.8-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο11/11/1713:00ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.6-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒoca ΑrenaΣάββατο18/11/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.1-3
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο18/11/1712:30ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.0-2
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΜΑΡΚΟΒoca ΑrenaΣάββατο18/11/1712:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.0-4
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο18/11/1712:30ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.0-3
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΜαρκόπουλουΣάββατο27/01/1810:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΒoca ΑrenaΣάββατο25/11/1712:30ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.5-1
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΜαρκόπουλουΣάββατο25/11/1712:30ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο25/11/1712:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.8-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔιώνηςΣάββατο25/11/1712:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Γλυκών ΝερώνΣάββατο25/11/1713:00ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.2-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΒoca ΑrenaΣάββατο02/12/1710:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓέρακαΣάββατο02/12/1712:30ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.5-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο02/12/1712:30ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-7
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΜΑΡΚΟΒoca ΑrenaΣάββατο02/12/1712:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.3-0
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΜαρκόπουλουΣάββατο02/12/1712:30ΣΟΦΙΑΣ Α.0-7


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΒoca ΑrenaΣάββατο09/12/1710:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.2-2
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔιώνηςΣάββατο09/12/1712:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.6-3
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο09/12/1712:30ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.5-0
ΜΑΡΚΟ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΜαρκόπουλουΣάββατο09/12/1712:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΒoca ΑrenaΣάββατο09/12/1712:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΡΚΟΓέρακαΣάββατο16/12/1712:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.4-2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΜαρκόπουλουΣάββατο16/12/1712:30ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-4
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΒoca ΑrenaΣάββατο16/12/1712:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.6-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο16/12/1712:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-7
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓλυκών ΝερώνΣάββατο16/12/1713:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.4-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΜαρκόπουλουΚυριακή07/01/1810:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.4-2
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΒoca ΑrenaΚυριακή07/01/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓέρακαΚυριακή07/01/1812:30ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.4-3
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔιώνηςΚυριακή07/01/1812:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.5-3
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή07/01/1813:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΒoca ΑrenaΣάββατο13/01/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Παλλήνης ΠλαστικόΣάββατο13/01/1812:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΒoca ΑrenaΣάββατο13/01/1812:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-3
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο27/01/1812:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.4-0
ΜΑΡΚΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΜαρκόπουλουΣάββατο27/01/1812:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΜΑΡΚΟΔιώνηςΣάββατο20/01/1812:30ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.3-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓέρακαΣάββατο20/01/1812:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-0
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΜαρκόπουλουΣάββατο20/01/1812:30ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒoca ΑrenaΣάββατο20/01/1812:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.4-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο20/01/1813:00ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.4-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΒoca ΑrenaΣάββατο03/02/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-4
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΜΑΡΚΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο03/02/1812:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.5-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο03/02/1812:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-5
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΒoca ΑrenaΣάββατο03/02/1812:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-5
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΜαρκόπουλουΣάββατο03/02/1812:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔιώνηςΣάββατο10/02/1812:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΓέρακαΣάββατο10/02/1812:00ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.3-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΒoca ΑrenaΣάββατο10/02/1812:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.8-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΓλυκών ΝερώνΣάββατο10/02/1813:00ΣΟΦΙΑΣ Α.3-0
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΜαρκόπουλουΤετάρτη14/03/1816:00ΣΟΦΙΑΣ Α.4-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒoca ΑrenaΣάββατο24/02/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο24/02/1812:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.4-3
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαρκόπουλουΣάββατο24/02/1812:30ΜΑΝΤΑΣ Ι.1-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΓέρακαΣάββατο24/02/1812:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-0
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΒoca ΑrenaΣάββατο24/02/1813:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-7


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο03/03/1810:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.7-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔιώνηςΣάββατο03/03/1812:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.7-0
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο03/03/1812:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.7-1
ΜΑΡΚΟ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΜαρκόπουλουΣάββατο03/03/1812:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-4
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓλυκών ΝερώνΣάββατο03/03/1813:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.3-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο10/03/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-6
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο10/03/1812:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΜΑΡΚΟΜαρκόπουλουΣάββατο10/03/1812:30ΡΙΖΟΣ Δ.6-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓέρακαΣάββατο10/03/1812:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-5
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΓλυκών ΝερώνΣάββατο10/03/1813:00ΔΗΜΑΣ Μ.2-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒoca ΑrenaΣάββατο17/03/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.5-1
ΜΑΡΚΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΜαρκόπουλουΣάββατο17/03/1812:30ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-4
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο17/03/1812:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.6-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙΒoca ΑrenaΣάββατο17/03/1812:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-4
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔιώνηςΣάββατο17/03/1812:30ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.7-1