Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Β Όμιλος Νέων

<< Α Όμιλος Νέων
Γ Όμιλος Νέων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΡαφήναςΣάββατο30/09/1710:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Δ.9-0
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο30/09/1710:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.1-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο30/09/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο30/09/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.1-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΡαφήναςΣάββατο07/10/1710:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.7-0
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο07/10/1710:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.0-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΓέρακαΣάββατο07/10/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑνθούσαςΣάββατο07/10/1710:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.1-0
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑΚ ΠαλλήνηςΣάββατο14/10/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΓΑΤΣΑ Α.2-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑνθούσαςΣάββατο14/10/1710:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΡΙΖΟΣ Δ.2-3
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓλυκών ΝερώνΣάββατο14/10/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.6-1
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο14/10/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-1
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑνθούσαςΣάββατο21/10/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΡαφήναςΣάββατο21/10/1710:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓέρακαΣάββατο21/10/1710:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΑΓΑΤΣΑ Α.0-2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο21/10/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.3-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΡαφήναςΚυριακή29/10/1710:00
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑνθούσαςΚυριακή29/10/1710:00
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή29/10/1710:00
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή29/10/1710:00
Ρεπό: ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
Ρεπό: ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
Ρεπό: ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ