Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Β Όμιλος Νέων

<< Α Όμιλος Νέων
Γ Όμιλος Νέων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΡαφήναςΣάββατο30/09/1710:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Δ.9-0
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο30/09/1710:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.1-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο30/09/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο30/09/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.1-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΡαφήναςΣάββατο07/10/1710:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.7-0
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο07/10/1710:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.0-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΓέρακαΣάββατο07/10/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑνθούσαςΣάββατο07/10/1710:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.1-0
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑΚ ΠαλλήνηςΣάββατο14/10/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΓΑΤΣΑ Α.2-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑνθούσαςΣάββατο14/10/1710:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΡΙΖΟΣ Δ.2-3
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓλυκών ΝερώνΣάββατο14/10/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.6-1
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο14/10/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-1
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑνθούσαςΣάββατο21/10/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΡαφήναςΣάββατο21/10/1710:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓέρακαΣάββατο21/10/1710:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΑΓΑΤΣΑ Α.0-2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο21/10/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.3-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΡαφήναςΚυριακή29/10/1710:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑνθούσαςΚυριακή29/10/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α., ΡΙΖΟΣ Δ.3-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή29/10/1710:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.2-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή29/10/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
Ρεπό: ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑνθούσαςΣάββατο04/11/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.4-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΡαφήναςΣάββατο04/11/1710:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-0
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο04/11/1710:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.3-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓέρακαΣάββατο04/11/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΑΓΑΤΣΑ Α.0-5
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο11/11/1710:00ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο11/11/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.3-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑνθούσαςΣάββατο11/11/1710:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΣάββατο11/11/1710:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-1
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο18/11/1710:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΡΙΖΟΣ Δ.2-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΡαφήναςΣάββατο18/11/1710:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑνθούσαςΣάββατο18/11/1710:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.2-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών ΝερώνΤετάρτη29/11/1715:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-1
Ρεπό: ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓέρακαΣάββατο25/11/1710:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.1-7
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο25/11/1710:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΡαφήναςΣάββατο25/11/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ.2-3
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑνθούσαςΣάββατο25/11/1710:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓέρακαΣάββατο02/12/1710:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ.1-4
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο02/12/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΡαφήναςΣάββατο02/12/1710:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-4
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑνθούσαςΣάββατο02/12/1710:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.0-3
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο09/12/1710:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.1-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο09/12/1710:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.3-3
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο09/12/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.3-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΣάββατο09/12/1710:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.1-2
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο16/12/1710:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΑΛΛΑΣ Γ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΡαφήναςΣάββατο16/12/1710:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓέρακαΣάββατο16/12/1710:00ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΡΑΒΑ Ε.2-6
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΑνθούσαςΣάββατο16/12/1710:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-2
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο23/12/1710:00
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο23/12/1710:00
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο23/12/1710:00
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑνθούσαςΣάββατο23/12/1710:00
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
Ρεπό: ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ